Šaty do 150€

Ahojte dievčatá, obraciam sa na Vás s otázkou, či niektorá náhodou neponúka šaty do 150€. Svadbu budeme mať len malú s rodinným obedom, tak zháňam nejaké milé lacnejšie šaty 🙂 Meriam 164cm a veľkosť cca 36. Ideál s malým výstrihom 🙏🌞 Som z Ba.
Odpovedať
@tavuliatko ahoj, ja mám tieto na predaj ☺️ https://mojasvadba.zoznam.sk/market/s...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, vypredávam šaty zo svadobné salónu ceny od 50€ hore
Odpovedať
Profilova fotka
Takéto tiež mám
Odpovedať
Profilova fotka
@cudka dobrý deň. Prosím veľkosť 44-46 nemáte k dispozícii? 🙂 ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@mrs_foxxy ja mám jedny pozri bazár 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@mrs_foxxy Na foto som ja 172cm, 110prsia,100pas
Odpovedať
Profilova fotka
@mrs foxxy
Odpovedať
@tavuliatko ahoj pozri moj inzerat. Mam mensie saty aj zavoj 130€, nove nepouzite, som z BA
Odpovedať
Moje svadobné šaty mám veľkosť 38 píše, sedia na 36, predám ich aj za 50€ lebo mi zavadzajú 😄 ale ja som z PO
Odpovedať
Jooj dakujem to je dialka trosku 😄 a mne to uz dost ponahla 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam doplnky lacno bolerko a tylovu spodnicku bezkruhovu krásne drží tvar aj bez kruhov Veľkosť L na gumu takže sa ľahko prispôsobí nadvidne šaty
Odpovedať
Dobrý deň. Ja mam na predaj takéto cisto nove nepouzite saty. Velkost 36. Cena 69 €
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dostupne foto 1-2: 150€ 3-4: 100€
Odpovedať
Ahoj, ja mám v bazári, skús pozrieť 🙂
Odpovedať
Kľudne pozrite u mňa v inzeráte ak vás oslovia 👰
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@xena0 máte ešte šaty k dispo?
Odpovedať
Treba podla mna len poriadne pogooglit a isto sa najdu pre nenarocne nevesticky aj taketo saty v nizsej cenovej relacii
Odpovedať
@cudka dobrý deň prosím vedeli by ste mi poslať do spravy ak máte nejaké 38/40 S hlbším výstrihom 🙂 ďakujem
Odpovedať
@simonkanosalova možno by si sem mohla pridať priamo nejakú fotku šiat, o aké by si teda mala záujem
Odpovedať
@klarika666 niečo s takýmto výstrihom
Odpovedať
@simonkanosalova hmmm tak tie su teda moc krasne
Odpovedať
stranka glossy.sk má celkom pekné svadobné šaty okolo 130€, skús pozrieť aj tam 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?