Vysnívané šaty

Zobraz úvodný príspevok
Ženušky vedeli by ste mi poradiť? Predstava mojich šiat je niečo jednoduché romantické. Ani to nemusia byť vyslovene svadobné šaty... Niečo takéto sa mi páči. Neviete kde by som ich kúpila? Tieto konkrétne stoja okolo 1300 eur, takže potrebujem náhradu, toľko za šaty nedám. :-) Myslíte, že mám si to dať ušiť alebo nájdem niečo podobné? Radšej by som asi kúpila hotové a čo najlacnejšie.
Odpovedať
1
2
@anickaapetko Ahoj, pacia sa mi tieto saty, len este vobec neviem ako to cele budeme mat, uz som dnes zacala rozmyslat, ze mozu byt aj nesvadobne saty. Svadbu planujeme tento rok, cca o 3 mesiace, ale nemame este ani termin, bude to len na urade rychlovka, tak dufam, ze nebude s tym problem dohodnut termin aj len chvilku predtym. Saty chcem hlavne pre "svadobne" fotenie a v podstate len, aby boli biele jednoduche nezne a potom aspon trochu vhodne. Tieto saty budu Tvoje svadobne? :-)
Odpovedať
Tak vela siat sa mi paci... ze ach... :-) Zenich mi je taky jasnejsi, toho by som si predstavovala nejako takto. :-) Vlastne mam aj o sebe matnu predstavu, ze saty to budu jednoduche a nie asi klasicke svadobne. Uz len ze ktore. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den mame aktualne viacere modely vo vypredaji, pozrite na nasu stranku, prikladam aspon jeden model...
Odpovedať
Profilova fotka
Ušijeme Vaše šatôčky za čertovsky nízke ceny. Stačí zaslať foto. Tešíme sa na Vás :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 rokoch
@lucy_ms majú prosím ta aj stránku na fb ?
Odpovedať
@eliell to asi nie. Ale na fb nájdeš ako krajčírsky salón Jasnine a tam sú kontakty
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?