Ako inak urobiť redový tanec?

Ahojte , chcela by som vas poprosiť o inšpirácie na odcepcenie a redovi. Budeme mat velmi vela hosti a rada by som to mala tak rychlo a decentne za sebou, teda aby som tam nemusela pred nimi 15 minut sediet, ako ma budu cepcit a potom tancovať so všetkými ľudmi. Poviem rovno mam veľkú trému a nechcem si tym pokaziť celu svadbu. Chcela by som to urobit nejak inak , ale aby mali ludia zážitok a prispeli. Podotýkam mame dieta, tak sa mi to ani nehodí. Priatel však tancoval v súbore a trva na niecomtakom.
Odpovedať
Vies mat aj redovy bez cepcenia, ak je to to, co ti robi hlavny problem - o uvedenie a moderovanie sa stara DJ alebo starejsi. Mohla by si vysvetlit, co mas na mysli, co z toho ti robi konkretne problem ? Lebo ani cepcenie ani redovy sa nezaobidu bez tvojej stredobodovej ucasti. Redovy je proste ritual, kde nevesta tancuje za peniaze (vzdy sa mi to protivilo). Mozes pozvat subor, nech len zatancuje, a starejsi moze chodit s klobukom - som si ista, ze ti subor vyjde v ustrety.
Odpovedať
@mala_cibulka super nápad , dakujem Ano mam problem byt stredobodom. Nevadi mi prist napriklad v kroji ,ze ma ocepcia za par sekúnd a zaspievajú , ale tie ceremónie -hlávku sťať a podobne to nechcem. Taktiež tancovať so všetkými svadobčanmi nechcem.
Odpovedať
My sme mali klasické očepčenie a bol to môj najväčší zážitok z celej hostiny. Peniaze sme nevyberali pretože to sa zase protivilo mne, ľudí som si na svadbu volala lebo som ich tam chcela a nie preto aby som "žobronila" od nich peniaze. Moji rodičia boli z toho na nervy, keď som povedala, že nič také nechcem. Kompromisom bola krabička prerobená na pokladničku, kde nám hostia mohli prispieť na čo chceli. Bola pred sálou.
Odpovedať
Ja tiež neznášam keď mám byť stredobodom pozornosti hocikde, ale napodiv na našej svadbe to bolo v pohode. Cepcenie som rezolútne odmietala, nakoniec som sa nechala zlomiť, že nejako to prežijem a nemenila by som. A ten redovy zbehol tiež rýchlo. Ale tak ako baby radia dohodnúť sa so starejsim alebo DJ oni keď chodia po svadbách tak už zažili veľa toho iste tak sa popýtať ako mali iné páry to zariadené
Odpovedať
Profilova fotka
🙂 my sme odčepčenie zrušili aj redový lebo mám zdravotné problémy a ten tanec by ma už asi iba dorazil a zároveň sa nám to ani nepáči stále keď sme na svadbe a začne redový mi ideme preč tak sme nechceli. Miesto toho máme ceremóniu ruží potom sa pôjdeme prezliecť a kým budeme preč starejší vyhlási, že ak niekto chce prispieť kľudne môže a bude tam krabica na peniaze aj darčeky na stole čiže ak niekto chce môže dať nejaké peniaze. A keď prídeme zatancujeme si my dvaja a zábava pokračuje 🙂 ceremónia trvá tak 10 min
Odpovedať
Ahojte ja chcem cepcenie len take jednoduche- starejsi alebo moderator to uvedie potom ma baby so svieckami pri hudbe zacepcia a potom si so zenichom zatancujeme tanec ako mlada pani mlady pan a potom s ostatnymi ale bez vyberania penazi. Teda dufam ze to tak vyjde😄
Odpovedať
Ahoj, ja som mala podobny problém - mala som pocit, ze nasu svadbu neprezijem, nakolko som velmi nerada stredobodom pozornosti. Bala som sa, ze pri oltari odpadnem alebo sa povraciam 😁, mala som stres z 1.novomanzelskeho tanca, cepcenia, redoveho atd.. Proste zo vsetkych tych oficialit, ktore patria k svadbe a na ktore sa 99% neviest tesi. Preto sme si vybavili len obrad bez omse, ten trval nejakych 25 minut, cepcenie som tiez upozornila, nech je to podla moznosti co najkratšie - program mal asi 15minut + moj tanec s hosťami. Nakoniec som ten den prezila uplne v pohode a totalnom klude, co doteraz nechápem 😂 a teda redovy som si fakt uzila, mali sme malo hosti, cca 50, tak možno aj preto mi zo zbehlo, vobec to nebolo take hrozne, takze tymto ta chcem povzbudiť, aby si sa trosku obetovala a uvidis, ze neoľutujes, prave naopak, s odstupom času by si to mozno fakt lutovala.. To ti hovori ten najväčší introvert na svete 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Co sa redoveho a cepcenie týka @sweetluska mala tak ze sa iba vyhlásila vykrucanka a ženy tancovali so zenichom muži s nevestou. Čiže to bolo rýchle a ak tvoj budúci manžel rad tancuje, tak prispeje aj on
Odpovedať
@hatsepset jej. Vieš mi prosím blizsie popísať? Toto zaujalo aj mna. U nás je zvyk redovy. U mojho zametaj zametaj. Tak toto by bolo nové pre obe strany. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@aivankaa no normálne kapela zahlásil že nasleduje vykrucanka a v strede kruhu stal aj ženích a j nevesta. No a z paru/rodiny podľa toho či šla žena alebo muž tak tancovali so zenichom alebo nevestou. Niekde aj obaja. Napr. Za nás som šla tancovať ja so zenichom. Môj manzel už tým pádom s nevestou netancoval. A viacerí to tak spravili, čiže si ten redovy vlasť e mladomanželia ako ké y rozdelili. 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?