Ľudový súbor na čepčenie - Košice

Ahojte, hľadám súbor na čepčenie z okolia Košíc na 24.04.2021. Viete mi prosím niekoho odporúčiť? Prípadne aj ako sa to cenovo pohybuje? Zatiaľ nemám v tomto vôbec predľad tak budem vďačná za každú radu :)
Odpovedať
*FS Kalvarčan, cena aj s krojom vrátane dopravy - 200€ (chodí 6 dievčat, dvaja chlapci ak si dobre spomínam) *PARTA - svadobné čepčenie Košice, Prešov - oni majú tri balíky od 180€/ 210€/ 230€ (3 speváčky, 1 družba) *FS Škvarkare, 250€ (chodia myslím traja, ale za to neručím), v cene je už aj kroj ak ma pamäť neklame *FS Hornád - 160€ + 10€ doprava; cena je bez kroja (ten je možné zapožičať +40€ ženský; +30€ mužský) *FS Jahodná - 250€ vrátane dopravy a krojov Potom je ešte FS Čarnica, FS Borievka, Dedinská folklórna skupina Vinica o.z. - Myslava, ale buď neodpísali alebo nemali voľný náš termín. Možno ti niekto napíše aj ďalšie, toto sú aktuálne ceny pre 2020.
Odpovedať
@tralala94 supeer ďakujem veľmi pekne :) ak sa môžem opýtať už si si aj vybrala, ktorý z týchto budete mať?
Odpovedať
@nikkynv nemáš za čo, my sme si vybrali FS Kalvarčan, dobrá cena, viac ľudí v súbore, milá pani, s ktorou som komunikovala a aj priebeh toho čepčenia mi vyhovuje viac ako pri iných súboroch. Ja som nechcela, aby bol do toho zapájaný ženích, keďže on na takéto veci až tak nie je a taktiež som nechcela, aby boli zapájaní svadobčania v podobe "vyjednávania za veniok". Toto sa mi popravde vôbec nepáči, chcela som aby to trvalo cca 15 minút a s týmto "vyjednávaním" by to určite trvalo viac. Je to ale závislé od toho čo očakáváš. Napr. s FS Hornád sa tiež výborne komunikovalo, bola tam veľmi milá slečna (tam sú študenti), ale aj FS Škvarkare boli fajn, ich vedúci bol milý, no buď bola vyššia cena alebo mi nevyhovoval ten priebeh.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala FS Virganek zo Skarosa, nedaleko Kosic, dali mi kroj aku farbu aku som chcela mala som moznost si vybrat, program bol krasny a bolo ich 6 aj s jednym harmonikarom :) a cena 100e
Odpovedať
@hudzi tak to je super cena a este aj harmonikar :-) a ako dlho asi trval program??
Odpovedať
Profilova fotka
@nikkynv no spolu aj s redovym do 1h :) pocas toho ako ja som sa prezliekala dievcatami mali krasny program ten sme si na skuske presli aby ja som vedela ako to bude
Odpovedať
@hudzi ak mas na nich nejaky kontakt vies mi prosim poslat? :-) nepodarilo sa mi nic najst :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@nikkynv na FB, som ich nasla ako Folklórny Súbor Virganek a napisala som im spravu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Napr. FS Drienka Drienov čepči nevestu a požičiava aj kroj pre nevestu aj pre ženícha nájdeš ich na FB: FS Drienka Drienov nápis im správu na stránku alebo messenger.Maju krásne decentne čepčenie.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?