Aký je rozpočet na svadbu pre 50 ľudí v Malackách?

kto mal prosim v malackach svadbu alebo v okoli.kolko vysiel taky rozpocet pre cca 50 ludi?dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
To by aj mna zaujímalo, sme sa potešili keď sme našli priestor za 100€, ale keď som zistila že len čisto obed (polievka a hlavne jedlo) budú stáť 380€ tak neviem čo čakať dalej :D
Odpovedať
Profilova fotka
a tých 380 EUR je pre kolko ludí? My máme svadbu v okolí Malaciek a tam maju balíčky od 35 Eur do 75 Eur na osobu. Je v tom predjedlo, polievka, hl. jedlo + 2 dalšie chody, dalej 1 flaša vína, 1 x káva, 3 x nealko (0,2dcl). cenový rozdiel je v jedle ktoré sa ponuka. Ci iba šunkové rolky s chrenom a rezne atd. (to je tá verzia za 35 Eur) alebo niečo slávnostnejšie alebo ako to nazvať za viac peniažkov.
Odpovedať
My mame tiez v okoli MA ale pre cca 70 ludi, a co mi prisla zatial cenova ponuka, tak so salou a jedlom to vychadza tak okolo 2000,- s tym, ze bude jeden hlavny velky obed a potom od 20:00 bufet zo studenych a teplych jedal, ovocia a zeleniny, ktory sa bude priebezne doplnat.. v cene su este aj napr. navleky na stolicky a izba pre novomanzelov ...len tak ci tak to este okresame, lebo sa nam napr, zda ze tam je vela masovych jedal - vselijake minirezne a cojaviem, a malo zeleniny, ja by som privitala aj take nejake plnene paradajky a pod..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?