Rozpočet na svadbu v zahraničí

Ahojte, chcela by som sa opytat ci sa da zorganizovat svadba v zahranici do 4000 eur ? Cez ktoru agenturu je najlepsie ist a ktoru destinaciu odporucate?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, no určite záleží aj od tvojich požiadaviek čo od svadby očakávaš. Ak to bude skromnejšia svadba, v kruhu rodiny, tak si myslím, že by s tým problém byť nemal ;)
Odpovedať
Ahoj. My máme svadbu v Chorvatsku. Myslím,že sa určite do tej ceny sa zmestíš. Agentura je Yacht W....
Odpovedať
Profilova fotka
@jankicia ak sa mozem spytat, ktoru lokalitu ste si vybrali a kolko hosti budete mat?
Odpovedať
@lanah Ahoj. Lokalita je Omiš. A budeme mat len dvoch svedkov. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
podla toho kolko ludi chces na svadbe, ked chces len tak sami dvaja, popripade svedkovia, tak by si sa mala zmestit. Aj ked to bude zavisiet aj od agentury. Ja som si zaistila sama letenky a ubytko na 16 dni + agenturu mam z Dominikanskej, kde bude aj svadba a vyslo nas to menej ako 4000. A destinacii je viacero peknych. Bud Mauricius kde, mam pocit sa chodia vsetci brat :) alebo Thajsko, ja som povodne chcela mat tam svadbu, ale moj chlap si postavil hlavu, ze to bude niekde v Karibiku. A po dlhsom googleni som nasla uchvatnu agenturu, ktora ma neskutocne dekoracie a fotografa, takze som bola rozhodnuta pre DR.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Rozpocet ti poradit neviem,mame sice v Rakusku-Worthersee,ale snubenec je Rakusan,takze to je ine..ale agenturu by som poradila Impuls svadobna agentura,neskutocny pristup :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?