Dátum svadby 9.9.2017 - sem sa dievčatá! 😊

Profilova fotka
Zide sa mi kazda dobra rada ohladom planovania svadby. Jedine co viem je miesto kde sa to bude vsetko konat 😂. Termin sme zajednali praaave dnes na 9.9.2017 Takze ak mate dievcata nejake postrehy, budem velmi tada ak mi poradite 😉
Odpovedať
1
2
5
@dena2343 ahoj, hlasim sa 😊😊😊😊
Odpovedať
Profilova fotka
Super aspoň jedna baba s týmto dátumom. :-D teším sa 🖒
Odpovedať
@dena2343 tak ja myslim ze ich bude viac kedze je to zaujimavy datum, aj ked som si to spociatku neuvedomila 😃 Takze zatial mate len miesto? Odkial ste.
Odpovedať
:) pridávam sa :) vydávam sa 9.9.2017 @dena2343
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj @dena2345 aj my máme termín 9.9. 2017 :)
Odpovedať
@saf @veronka1005 Ja som vedela, ze nas bude viac 😊 dievcata, odkial ste? Ako ste na tom s planovanim? Mate uz nieco alebo vsetko, alebo nic? Ja osobne nerada prehanam prilis dopredu, mam dojem, ze sa ma to este netyka, no som realiata takze co to uz mame vybavene.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky aj ja sem patrím 😀A my uz mame kameru foto miesto agenturu na výzdobu Dja cimbalovku....
Odpovedať
@123choco123 super nazbiera sa nas 😊 my tiez sala, kostol, kamera +foto, kapela a hudba do kostola. Samozrejme kadernicka a kozmeticka.
Odpovedať
Profilova fotka
@ lejduska veru nazbiera sa nás tu dámy :) ;) šak krásny dátum sme si vybrali :) ja som z BN :) zatiaľ mám vybavený kostol, miesto hostiny, dj a starejšieho, fotografku a šaty už mám :)
Odpovedať
@veronka1005 waw uz mas saticky? A neriesis ci nahodou nepriberies alebo nezhodis? Datum pekny aj ked povodne som si to neuvedomila, chcela som o tyzden skor, na svoje narodky ale zmenila som nazor a drahy nechcel v lete takze tyzden neskor no 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@lejduska no šaty boli láska na prvý pohľad :) sú také prispôsobivé celkom takže pohoda :) my sme chceli ô pôvodne koniec septembra ale nakoniec to dopadlo takto krásne :)
Odpovedať
@veronka1005 aha tak to je ina vec. Potom niekedy mozes hodit aj fotecku, hoci do IP, teda ak budes chciet. Mne to pride skoro. Chcela som v novom roku zacat riesit dalej ale som sa zasekla nejak 😃
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lejduska aj ja som hľadala len tak že idem pozrieť čo majú v salónoch ale tieto ma oslovili veľmi :) šak času je ešte dosť na hľadanie... :) ;) my musíme teraz poriešiť kameramana... lebo zatiaľ žiadneho nemáme a všetkých čo sme oslovili boli obsadení :(
Odpovedať
@veronka1005 tak aspon to mas z krku a mozes sa sustredit na dalsie veci. Nikdy nemoze prejst vsetko hladko, ale pripravy svadby su tie prijemnejsie starosti v zivote. Tak verim ze najdete vhodneho s ktorym budete spokojni. Clovek by neveril ako skoro treba zabezpecit niektore veci. My sme to mali takto so salou.
Odpovedať
Profilova fotka
@lejduska my sme mali sálu zarezervovanú už v septembri :D :D veru všetko treba v riadnom predstihu spraviť.. veru sú to príjemné starosti všetko hlavne, nech všetko dopadne tak ako má :) ;)
Odpovedať
@veronka1005 nie ste sami, aj my sme mali v septembri a to sme uz davno mali predstavu o uplne inej sale, zial mi v septembri povedali ze volna az od novembra, tak diky 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@lejduska veď toto to sa ešte veľa ľudí čudovalo, že čo tak skoro ideme rezervovať.. a to veľa toho u nás je rezervované aj rok, rok a pol dopredu...
Odpovedať
@veronka1005 podla mna sa divia ti, ktori to riesili par mesiacov pred, ale ti ktori zacali vybavovat rok dopredu mi povedali ze najneskor rok predom treba zacat. A osobne si neviem predstavit tie hlavne veci zhanat pol roka vopred, uz by sme vzali len to co zvysi a nepozerali by sme ani na kvalitu ani na cenu na nic.
Odpovedať
Profilova fotka
@lejduska presne tak treba riešiť všetko v predstihu :)
Odpovedať
@veronka1005 a to moj priatel sa divil ze ci to uz treba ak chceme v septembri a ked zistil aka je situacia, uz sa divi ostatnym ktori zacinaju neskor 😃
Odpovedať
Profilova fotka
@lejduska to asi všetci sa divia.. môj priateľ mal tiež čas... ale teraz plánujeme už všetko pekne postupne :) :)
Odpovedať
@veronka1005 to su chlapi, aj tak je vacsina veci na nas zenach. Aspon tak som v okoli zvyknuta ale vobec mi to nevadi 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@lejduska to máš pravdu.. ale čo sa týka svadby môj sa začal celkom zapájať :) musím ho pochváliť
Odpovedať
@veronka1005 no ved to je len a len dobre 😊 ja len pozeram na veci pozitivne, to ze vybavujem hlavne ja znamena ze mi do toho nerype a podobne. Samozrejme ze mu oznamujem co sa deje koho som oslovila a podobne a on na moj navrh bud suhlasi alebo nie. Ale zatial prebehlo vsetko hladko co sa tyka nas dvoch
Odpovedať
aj my máme svadbu 9.9. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nasa svadba bola 9.9.2016 takze mate velmi pekny datum :P ja mam rad a postrehov asi milion :D Zalezi od toho ci si narocna a nie moc tradicna nevesta, alebo si skromna a uplne tradicna. Ak na teba pasuje ta druha moznost tak ti asi velmi nepomozem..
Odpovedať
Profilova fotka
@lejduska tak tak všetko treba vnímať pozitívne :) všetko sa nejako vyrieši a bude dobre :)
Odpovedať
Aj my máme svadbicku v tento krásny dátum 😘😘je tu nejaká nevesta z Trenčína 😉😉😉???
Odpovedať
Profilova fotka
No dievčatá, teší ma ze sa tu takto zbierame v hojnom počte ☺. Ja som to tiež riešila, ze kde sa všetci tak ponáhľajú vybavovať a rezervovať. No poviem vám stačil jeden telefonát a chytila ma panika. V jeden deň som obvolala všetko dôležité aby mi to náhodou niekto nevyfukol. Jedine starejsieho mi vyfukli ale už mám náhradu. Takže ako fotograf, sála, starejsi všetko rezervovane. A takto spolu to môžeme doklepnut ☝😉😂
Odpovedať
@veronka1005 ano samozrejme ved postupne pomalicky zatial. Na co sa chystas najblizsie? Ja asi na oznamenia.
Odpovedať
1
2
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?