Dátum svadby 9.9.2017 - sem sa dievčatá! 😊

25. aug 2017137

Páči sa mi to

Zide sa mi kazda dobra rada ohladom planovania svadby. Jedine co viem je miesto kde sa to bude vsetko konat 😂. Termin sme zajednali praaave dnes na 9.9.2017 Takze ak mate dievcata nejake postrehy, budem velmi tada ak mi poradite 😉

• @dena2343  ahoj, hlasim sa 😊😊😊😊

• Super aspoň jedna baba s týmto dátumom. 😃 teším sa 🖒

• @dena2343  tak ja myslim ze ich bude viac kedze je to zaujimavy datum, aj ked som si to spociatku neuvedomila 😃 Takze zatial mate len miesto? Odkial ste.

• Sponzor fóra
  • 🙂 pridávam sa 🙂 vydávam sa 9.9.2017
    @dena2343

• ahoj @dena2345  aj my máme termín 9.9. 2017 🙂

• @saf
    @veronka1005
    Ja som vedela, ze nas bude viac 😊 dievcata, odkial ste? Ako ste na tom s planovanim? Mate uz nieco alebo vsetko, alebo nic? Ja osobne nerada prehanam prilis dopredu, mam dojem, ze sa ma to este netyka, no som realiata takze co to uz mame vybavene.

• Ahojte babulky aj ja sem patrím 😀A my uz mame kameru foto miesto agenturu na výzdobu Dja cimbalovku....

• @123choco123  super nazbiera sa nas 😊 my tiez sala, kostol, kamera +foto, kapela a hudba do kostola. Samozrejme kadernicka a kozmeticka.

• @ lejduska veru nazbiera sa nás tu dámy 🙂 😉 šak krásny dátum sme si vybrali 🙂 ja som z BN 🙂 zatiaľ mám vybavený kostol, miesto hostiny, dj a starejšieho, fotografku a šaty už mám 🙂

• @veronka1005  waw uz mas saticky? A neriesis ci nahodou nepriberies alebo nezhodis? Datum pekny aj ked povodne som si to neuvedomila, chcela som o tyzden skor, na svoje narodky ale zmenila som nazor a drahy nechcel v lete takze tyzden neskor no 😄

• @lejduska  no šaty boli láska na prvý pohľad 🙂 sú také prispôsobivé celkom takže pohoda 🙂 my sme chceli ô
    pôvodne koniec septembra ale nakoniec to dopadlo takto krásne 🙂

• @veronka1005  aha tak to je ina vec. Potom niekedy mozes hodit aj fotecku, hoci do IP, teda ak budes chciet. Mne to pride skoro. Chcela som v novom roku zacat riesit dalej ale som sa zasekla nejak 😃

• @lejduska  aj ja som hľadala len tak že idem pozrieť čo majú v salónoch ale tieto ma oslovili veľmi 🙂 šak času je ešte dosť na hľadanie... 🙂 😉 my musíme teraz poriešiť kameramana... lebo zatiaľ žiadneho nemáme a všetkých čo sme oslovili boli obsadení 😞

• @veronka1005  tak aspon to mas z krku a mozes sa sustredit na dalsie veci. Nikdy nemoze prejst vsetko hladko, ale pripravy svadby su tie prijemnejsie starosti v zivote. Tak verim ze najdete vhodneho s ktorym budete spokojni. Clovek by neveril ako skoro treba zabezpecit niektore veci. My sme to mali takto so salou.

• @lejduska  my sme mali sálu zarezervovanú už v septembri 😃 😃 veru všetko treba v riadnom predstihu spraviť.. veru sú to príjemné starosti všetko hlavne, nech všetko dopadne tak ako má 🙂 😉

• Sponzor fóra
  • @veronka1005  nie ste sami, aj my sme mali v septembri a to sme uz davno mali predstavu o uplne inej sale, zial mi v septembri povedali ze volna az od novembra, tak diky 😄

• @lejduska  veď toto to sa ešte veľa ľudí čudovalo, že čo tak skoro ideme rezervovať.. a to veľa toho u nás je rezervované aj rok, rok a pol dopredu...

• @veronka1005  podla mna sa divia ti, ktori to riesili par mesiacov pred, ale ti ktori zacali vybavovat rok dopredu mi povedali ze najneskor rok predom treba zacat. A osobne si neviem predstavit tie hlavne veci zhanat pol roka vopred, uz by sme vzali len to co zvysi a nepozerali by sme ani na kvalitu ani na cenu na nic.

• @lejduska  presne tak treba riešiť všetko v predstihu 🙂

• @veronka1005  a to moj priatel sa divil ze ci to uz treba ak chceme v septembri a ked zistil aka je situacia, uz sa divi ostatnym ktori zacinaju neskor 😃

• @lejduska  to asi všetci sa divia.. môj priateľ mal tiež čas... ale teraz plánujeme už všetko pekne postupne 🙂 🙂

• @veronka1005  to su chlapi, aj tak je vacsina veci na nas zenach. Aspon tak som v okoli zvyknuta ale vobec mi to nevadi 😊

• @lejduska  to máš pravdu.. ale čo sa týka svadby môj sa začal celkom zapájať 🙂 musím ho pochváliť

• @veronka1005  no ved to je len a len dobre 😊 ja len pozeram na veci pozitivne, to ze vybavujem hlavne ja znamena ze mi do toho nerype a podobne. Samozrejme ze mu oznamujem co sa deje koho som oslovila a podobne a on na moj navrh bud suhlasi alebo nie. Ale zatial prebehlo vsetko hladko co sa tyka nas dvoch

• aj my máme svadbu 9.9. 🙂

• Nasa svadba bola 9.9.2016 takze mate velmi pekny datum 😛 ja mam rad a postrehov asi milion 😃 Zalezi od toho ci si narocna a nie moc tradicna nevesta, alebo si skromna a uplne tradicna. Ak na teba pasuje ta druha moznost tak ti asi velmi nepomozem..

• @lejduska  tak tak všetko treba vnímať pozitívne 🙂 všetko sa nejako vyrieši a bude dobre 🙂

• Aj my máme svadbicku v tento krásny dátum 😘😘je tu nejaká nevesta z Trenčína 😉😉😉???

• No dievčatá, teší ma ze sa tu takto zbierame v hojnom počte ☺. Ja som to tiež riešila, ze kde sa všetci tak ponáhľajú vybavovať a rezervovať. No poviem vám stačil jeden telefonát a chytila ma panika. V jeden deň som obvolala všetko dôležité aby mi to náhodou niekto nevyfukol. Jedine starejsieho mi vyfukli ale už mám náhradu. Takže ako fotograf, sála, starejsi všetko rezervovane. A takto spolu to môžeme doklepnut ☝😉😂

• @veronka1005  ano samozrejme ved postupne pomalicky zatial. Na co sa chystas najblizsie? Ja asi na oznamenia.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém

Páči sa mi to

Napíš správu

Komu

Napíš, prečo príspevok nepatrí na fórum

Upraviť komentár

Upraviť diskusiu

Naozaj chceš zmazať komentár?