Dátum svadby 9.9.2017 - sem sa dievčatá! 😊

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zide sa mi kazda dobra rada ohladom planovania svadby. Jedine co viem je miesto kde sa to bude vsetko konat 😂. Termin sme zajednali praaave dnes na 9.9.2017 Takze ak mate dievcata nejake postrehy, budem velmi tada ak mi poradite 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :) ja už mám šaty :) oznámenia hotové :) už len rozdať ale na to sa mi zdá ešte času dosť nejako.. obrúčky sú objednané a vyrábajú sa :) neviem sa dočkať ;) a teraz riešim výzdobu sály... stále sa neviem rozhodnúť či si ju urobiť sama alebo objednať v sále alebo najať aranžérku?? Proste som veľmi nerozhodná v tomto.. ako to budete riešiť vy? :)
Odpovedať
Profilova fotka
U nas sa o vyzdobu postara pani kjde mame salu zajednanu. O starost menej inak by som si spravila asi sama ☺
Odpovedať
Profilova fotka
@dena2343Ja som bola rozhodnutá nechať to na pani v sále tiež.. len stále nejak pochybujem.. veľa ľudí ma odhovára aby som to nechala tak.. že nebude čas nejak vymýšľať sama.. tak to asi tiež vyriešim len tou pani v sále.. :)
Odpovedať
@natali1991 @natali1991 cozeee uz mas aj pozvanky rozdane?? fuuha tak to uz hej, sikovnica :-) zacinam byt nervozna heh. ale tak okrem svadby mame toho docela vela teraz. Ja idem na skusku siat o tyden, saty na redovy tanec mam, pozvanky su v stadiu riesenia. Cize treba mi svadobne a popolnocne saty, topanky, drahemu oblek,obrucky, a detaily nejake, dokupit vodu a take zalezitosti. Potom detaily ktore by som chcela k vyzdobe ale uvidim co vsetko mi ponuknu v salone. A to som mala pocit ze uz som sa niekam pohla :-D :-D :-D :-D :-D ty sa mozes uz vydavat
Odpovedať
@veronka1005 ahoj, ja si myslim, ze je fajn nechat to na profikov, niezeby som o tebe pochybovala. Nam vyzdobu tiez urobia vo svadobke a to co si budem chciet doplnit tak doplnim, na hlavny stol mam objednane kvety atd. Ja sa este len chystam na skusku siat a o obruckach sme sa bavili, ze musime ist nieco vybrat. Pozvánky sa prave navrhuju. Inac ako si pozvanky riesila? si si vyhliadla nejaku firmu a vybrala s ponuky a dala vytlacit ci si isla inou cestou? lebo ja som si chcela navrhnut sama ale robi mi to kamoska, a kamarat vie poriesit tlac. Ale nebude to neviem co, take bezne, standardne. mala som povodnu predstavu ze to bude nieco lepsie ale upustila som :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@lejduska no to máš asi pravdu profík je profík :) ;) tak to asi nechám na pani zo sály a maximálne si niečo doplním sama ak budem ešte chcieť.. My máme oznámenia už hotové doma.. robila som si sama návrh vo Worde a v jednej firme my ho upravili presne podľa predstáv a vytlačili. Som veľmi spokojná :)
Odpovedať
@veronka1005 no presne tak to chcem aj ja, urobia nam oni a detaily ktore chem mat podla seba tak pridem a dam si to sama alebo mi to urobia ona ked im dam material, ale ide naozajo detaily. No tak to je super s tymi oznameniami si to dobre vymyslela. Mne robi kamoska co sa tomu venuje ale mam taky chtic urobit si sama :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lejduska no tak to bude asi najjednoduchšie... a najrozumnejšie to takto spraviť.. :) my sme oznámenie doladili k našej farebnej kombinácii aby nám to všetko pekne ladilo dohromady.. jaj už teraz som zvedavá ako to bude všetko dohromady vyzerať :) :) neviem sa dočkať
Odpovedať
@veronka1005 jasne, musi to byt doladene, len sa obavam ze ja na sto veci zabudnem a potom mi to dojde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lejduska neboj to sme na tom podobne... ja už mám toľko vecí v hlave čo ešte treba ale určite sa nájde niečo na čo zabudneme..
Odpovedať
@veronka1005 sak v hlave je jedna vec a realne druha, nejak pozeram ze kazdy dookola ma uz aj kopec malickosti, ale tak neva, ideme svojim tempom, a stane sa, ze su niekedy dolezitejsie veci ak kazdy den riesit svadbu. Mam na mysli zdravie, vtedy to ide bokom. Mozem sa opytat, vy s drahy uz byvate spolu ci az po svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
@lejduska no ved toto :-) ale tak my máme toho veľa uz tiež aj s maličkostí doma :-) tak sa tiez nejak nestresujem :-) a riešime aj iné veci.. napr. byvanie... nebyvame spolu zatiaľ ale od augusta budeme mat spolocny bytik takže sme si to tak naplánovali tesne pred svadbou :-) ;-) a vy už spolu bývate?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@veronka1005 no tak je to najlepsie, tesne pred svadbou podla mna. My tiez spolu nebyvame len k drahemu chodievam, som taka rozdvojena :-D byva v rodicovskom dome tak snad to tam zvladnem aspon na zaciatku. Ja praveze nemam ani malickosti. Akurat tak som objednala take somarinky na fotenie a dekoracne kamienky mam, dnes som kupila knihu ktora by mohla byt ako kniha hosti a nejake tie stuzky, aj ked budeme mat zabezpecenu vyzdobu, niekde sa to bude hodit. A prave uvazujem ze sa musim zastavit za pani do svadobky a blizsie sa opytat ohladom vyzdoby co vsetko vedia dat a ake mam predstavy. Inac zajtra idem kuk saty, nie som nikde objednana, idem len tak skusit. A vo stvrtok som objednana do jedneho salonu. Ale tie ceny aach. Mozno sa nakoniec vratim k uplne prvemu planu ked som este netusila kedy sa budem vydavat a to je usitie na mieru v jednom salone za naozaj dobru cenu
Odpovedať
Profilova fotka
@lejduska My to tiež máme tak, že bývame ja u mojich rodičov a on u svojich. Tak tiež fungujeme tak rozdovojene. A tešíme sa už do toho svojho :) :) Ja mám tiež nakúpené také vecičky na fotenie a akurát rozmýšľam, že by som sa mala povenovať trošku výzdobe. Pohľadať nejaké veci na dekorácie aby som si vedela dozdobiť trošku podľa seba niektoré veci. Jasné, že šaty treba poskúšať kým nájdeš tie pravé. Ja som bola v troch salónoch, kým som si vybrala tie svoje. :) ;)
Odpovedať
@veronka1005 byvate kazdy u rodicov a chodi kto za kym? Lebo u nas chodim ja k nemu. Niekedy som zila v inom meste a na vikendy som prisla k nemu, momentalne som u rodicov a stale chodim k nemu nakolko sa tam tak ci tak musim udomacnit :-N takze drahy nie je rozdvojeny, to len ja :-D no ano skusat treba. Dnes som bola len kuk, nic som neskusala, zajtra sa uz chystam. Mozem sa opytat ci mas kupene alebo pozicane a co ta vysli? Js zvazujem jeden salon, tam su ceny 300-350 eur za pozicanie. A hej nejake detaily potrebujrs. Kde ich zhanas, na nete?
Odpovedať
Tiež ma čaká svadba 9.9.2017, dátum sme mali však zámerný pre význam, ktorý má pre nás tento deň. Máme sálu, kameramana, skupinu, fotografa, kostol, súbor na čepčenie, kvetinárstvo, šaty pre oboch, pierka, oznámenia, koláče zajednané, tortu zajednanú...v podstate nám chýbajú detaily....aspoň dúfam...
Odpovedať
Profilova fotka
@lejduska no u nás je to tak 50 na 50 raz je on u nás ja raz zas tam.. takže u nás sme takí rozdvojení obaja :D už sa teším na vlastné spoločné bývanie... takže budete po svadbe bývať u drahého rodičov? My sa zase možno časom vrátime k nám lebo máme veľký dom. Ale zo začiatku chceme takto sami.. Vecičky do výzdoby hľadám aj na nete ale chystám sa aj na nákupy Pepca a tak.. uvidíme čo ma osloví a bude sa nám hodiť k farebnosti.
Odpovedať
@veronka1005 takze ste obaja rozdvojeni hej :-D u nas len ja ale je to v poriadku, mame v tom jasno. Obcas pride drahy ku mne ale len nedelu pripadne sobotu a nie na noc. A ano budemr byvat u nich, na zaciatku urcite s tym ze dalej sa uvidi. Ale je to zvladnutelne vsetko, aspoň zatial. No snazim sa aby to bolo zvladnutelne heh. Inac uz som postupila v pripravach, mam uz svadobne saty
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte septemberky :) čo sa týka našej svadby no tak my už máme zajednanú sálu, obrad, fotografa, dj-a, výzdobu nám bude robiť kamoš, mladý chalanisko ktorý to má ako hobby mimo práce a už má x svadobných výzdob za sebou takže sa možem na neho spolahnuť, už sme sa aj bavili že čo a ako... šaty si idem dať šiť budúci mesiac a potom k tomu doladím doplnky topánky a pod., oznámenia menovky na stoly etikety na vínové flaše a darčeky hosťom nám zase bude robiť moja milovaná družička, tá pracuje vo fotoateliéry a doma má v zálube robiť všelijaké handmade vecičky takže tá má toto na starosti, no a predchvilkou som vybrala pierka pre hostí aj rodičov....čo sme si nechali na leto to sú moje popolnočné šaty, oblek pre ženícha a šaty pre našu dcerku, torta, zakusky, alkohol, nealko, a doladenie svadobnej hostiny čo sa týka jedla a detský kútik.
Odpovedať
Profilova fotka
@lejduska jeeeej super tak to sa tesim velmi, ze si našla tie svoje pravé :-) ;-) jasne všetko je zvládnuteľné ked sa chce :-) my sa už tešíme na naše spoločné fungovanie :-)
Odpovedať
@veronka1005 dakujeeem :-) :-) su to moje saticky, ale nedokazem sa ibs tesit, stale mi vojde nejaky chrobacik do hlavy, som raz taka. No to ti verim ze sa tesite. Idete do podnajmu? Uz mate aj nieco zajednane ci este len pojdete vyberat? Ja sa tiez tesim na ten spolocny zivot. Vo vlastnom by bolo este lepsie ale nic nie je stratene.
Odpovedať
@miskaryska Ahoj. Super, mas to najdolezitejsie a musim ti zatlieskat k tej druzicke, to bude naozaj velka pomoc ked je taka sikulka :-) Moja zial nebude ani tolko napomocna kolko by mohla byt aach. No a vidim ze mas vsetko pekne naplanovane 👌pekne co kedy chcete riesit
Odpovedať
Profilova fotka
@lejduska vies to ten chrobáčik je tam vždy :-) neboj aj u mňa :-) minule mi kamoška a zároveň moja družička, s ktorou som bola vyberať šaty zadelila, že ona na mne hneď videla, že to sú ony a majú ten woow efekt :-) ;-) áno ideme do podnajmu už máme aj zmluvu podpísanú :-)
Odpovedať
@veronka1005 tak asi je to normalne. Myslela som si ze budem skakat po strop ked budem mat saty a nie takto. Ja som zas mala waw efekt vo viacerych to ti poviem pravdu, uz islo len o to ktore boli viac podla predstav, lepsie sadli, nic neodstsvalo a prihliadla som aj na cenu. Noo tak ked mate isty podnajom ta radost je na mieste. My zajtra mame prvu nauku v kostole.
Odpovedať
Profilova fotka
pozerám sa, že nás je celkom dosť v tento magický dátum:) tak sa k vám nevestičky pripájam aj ja:)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejduska no ved toto ja som cakala tiez, ze budem skakat po strop.. tiez mi viacere sedeli ale tieto sa mi pacili najviac :-) my uz mame u nas nauky za sebou uz len den pred svadbou mame jedno stretnutie organizacne :-)
Odpovedať
@dena 2343 ahoj este stale zhanas obrucky a svadobne saty? Ak ich este nemas skus zlatnictvo ZARA/ZV a saty svadobny salon Nicol/ZV. Pozicanie siat vyjde dost aj ked mas k tomu vsetko ale predavaju stare modely a k tomu si zakupis iba to co potrebujes. Oznamenia a pozvanky si vies vyrobit aj doma. Ale ak sa ti to zda narocne uz potom iba objednat.
Odpovedať
@ladulik42 Ahoj, vitaj. Podel sa s nami ako ste na tom s pripeavami? Ja osobme sa velmi neponahlam no riesim pomaly postupne. Pekny vecer. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejduska ahoj :) s prípravami sme si myslím celkom v pohode :) v máji 2016 sme si rezervovali už sálu, kameramana, cukrarku na candy bar, huslistku do kostola, agentúru na výzdobu, kaderníčku, kozmetičku, koncom roka sme konečne po dlho hľadaní našli cukrárku to bolo v roku 2016 vše :) začiatkom roka 2017 sme vybavili kostol, tento piatok som konečne našla šatičky :) zažila wow efekt a poskočenie srdiečka :D ešte hľadám kameramana :)
Odpovedať
@ladulik42 aaach s tym wow efektom ma kazdy strasi 😃😃 pre mna boli 3 saty waw a vybrala som si jedne, ktore mi najviac sadli, plus vyhoda bola aj cena, no nikdy by som nepovedsla ze kupim korzetove takze prve 2 dni som mala chrobaka v hlave. Tak mate uz pekne, to co treba a kameru snad sa ti podari najst taku aby ste boli spokojni. Pozvanky este nemate?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?