Dátum svadby apríl alebo máj 2013. Nevieme sa dohodnúť

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
neviem sa rozhodnut...
Odpovedať
My sa tiez berieme v maji a z hodou okolnosti aj nastavajuci sa v ten den narodil,takze ja nemozem povedat zeby bol ten mesiac nestastny,ved keby ho nebolo tak by sme sa ani nebrali. A moji rodicia sa nebrali v maji a aj tak nie su uz spolu bohuzial.Podla mna je jedno kedy sa beriete,hlavne ze sa lubite a ze to chcete :D A co sa tyka pocasia tak jun byva viac uprsany ako maj :D
Odpovedať
My so snubencom mame svadbu naplanovanu na 26.10. ...Co myslite-ake bude pocasie vtedy?
Odpovedať
Profilova fotka
@arsy no tak pockaj? pozeram na oblohu... aaa uz to vidim, bude teplo a slnecno, zima tento rok zacne az v decembri :-D
Odpovedať
Haha mila kirriana...Ja len som chcela vediet ake skusenosti mate vy alebo vasi znami ludkovia... A este by ma zaujimalo ake obrucky su podla vas lepsie-z bieleho alebo obycajneho zlteho zlata?lebo som pocula ze biele sa rokmi skaredo olupu...?
Odpovedať
Profilova fotka
@arsy no vsak jasne, ja som si robila srandu :-D a k tym obruckam, tak my mame z bieleho a podla mna to ma zlato ma roky vyrdz, takze je jedno asi ci je biele, alebo zlte, zalezi ci si das obrucky nejak specialne opracovat, napr. matovanie, pieskovanie, tak toto sa casom isto vysucha, ale to je jedno ci na zltom alebo bielom, je to proste opracovanie, ktore treba casom stale opravovat. ja som si napr, dala 9 kamiekov, netusim aku ma toto zivostnost, ci mi donekoncna vydrzia take iste, alebo vypadnul. uvidime casom :)
Odpovedať
Dik kirriana ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?