Dátum svadby - hľadáme magický dátum

Zobraz úvodný príspevok
Baby potrebujem radu. S priateľom sme spolu 10 rokov. Mysleli sme že sa nebudeme brat, ale nakoniec sme si to rozmysleli. Tak teraz dilemy že kedy. Páčia sa nám magické dátumy, ale neviem kedy bude lepšie mať svadbu. 2.2.2020 alebo 10.10.2020 Februar alebo Oktober.Len či to už zase nieje neskoro. Ešte nás napadlo ze 14.9.2019. To je 5 dní po našom 11 výročí..
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@janelicious03 ďakujem veľmi pekne, všetky termíny, ktoré sme chceli boli obsadené tak snúbenec rozhodol že bude v októbri a vybavené. :-) :-)
Odpovedať
Ja budem mat svadbu v sobotu, pri svadbe v piatok by som sa bala ze nikto nepride, kedze je to pracovny den, nema kazdy takeho dobreho zamestnavatela ze da zamestnancovi dovolenku. :-| Chcela som aj ja magicky datum na svadbu, ale ked som videla kolko svadieb v tie dni je tak som si to rychlo rozmyslela. Nevadi pre mna magicky datum bude aj ten moj, pretoze si zoberiem toho najlepsieho muza :-) :-) :-)
Odpovedať
@monic30 moja kamaratka sa vydavala 17.8. to bol piatok a sobota vysla na 18.8 - pre niektorych nepochopitelne, no ona ten magicky datum vymenila. mali malu poobednu svadbu a potom odchadzali na dovolenku. o datume si myslim ze svadba nie je, tak ako si to ty povedala
Odpovedať
@monic30 ja mam svadbu utorok.. A kto chce pride, kto nechce, neprisiel by ani v sobotu.. Uz davno neplati, ze sa robi od pon. - piatka, takze u nas by si plno ludi muselo vybavit volno aj na sobotu..
Odpovedať
My sme si dátum nevyberali, chceli sme svadbu v lete a tak sme si zobrali prvý, čo bol voľný s vyhovujúcou sálou :-) a z rozprávania iných neviest som počula, že na magické dátumy sa dá veeeelmi tazko zháňať. Na konci roka 2017 bol na nejaky magický dátum 5.5.2019 alebo tak fotograf už obsadený a hovoril jej že na ten dátum už písalo asi 10 neviest.. takže ak magický, tak fakt na ten rok 2020 a rýchlo zajednavat.. Ja by som si ale magický nedávala, magický má byť tým, že sa vezmete :-) my sme mali 21.7. svadba bola super a mala som aj vela fotografov, súborov na čepčenie aj firiem na výzdobu na výber :-)
Odpovedať
Profilova fotka
19.1.2019, 2.2.2019, 9.2.2019, 20.4.2019, 25.5.2019, 29.6.2019, 27.7.2019, 10.8.2019, 19.10.2019, 9.11.2019... nečakala by som dva roky, urobila by som ju o rok, dátum aký vy uznáte, ja som chcela mať v dátume číslo 3... svadbu sme mali 13.9.2014, a čo sa týka mesiacu, spíš si plusy, mínusy, ja som chcela skôr v zime, ale sneh u nás už moc nie je a zase treba byť naobliekaný a podobne, záleží aké počasie chcete, ale podľa mňa leto vynechajte, bude nedýchateľne.,..
Odpovedať
@janca2262 Vsetky tie datumy, co ste napisali su sice magicke ale podla mna obsadene uz dva roky dopredu, a ak aj nie, bude tazke najst fotografa alebo kameramana, ti za den stihnu iba jednu svadbu, s kostolom to az taky problem nebude, lebo tam za jeden den sa stihnie viac svadieb.
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa tiez paci ked sa na svadbu vyberie magicky datum, no len treba vyberat v riadnom predstihu niekedy aj dva az tri roky dopredu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marianna456 kto hlada najde... nemusi to byt tak, napr datumy aj rusia, tak... minule jedna fotografka pisala zes auvolnil datum 18,8,2018 bolo to mozno pol roka dozadu...
Odpovedať
@janca2262 to je tak ked si niekto zajedna datum svadby dva roky dopredu a potom zistia ze sa ani vydavat alebo zenit nechcu :D :D keby si zajednali svadbu o maximalne rok dopredu nemali by si to popri vsetkych pripravach cas rozmysliet :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@puklinha čas na rozmyslenie je vždy :D niekto napr. prípravy neprežíva, a pripraví svadbu aj za dva mesiace a aj tak si môže svadbu rozmyslieť - poznám taký prípad, kde svadba mala byť cca za 4 mesiace, bo dotyčná je tehotná a nakoniec sa rušila, bo prišla na to, že má inú...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja úplne súhlasím s tým, že aj slovo magický sa dá ponat ľubovoľne, pre niekoho to môže byť obyčajný dátum a pre teba to bude znamenať niečo veľké :-) my sme sa brali teda teraz 18.8.2018, ale nám to skôr prišlo ako sudene. Strasne vela veci nás naviedlo k tomuto dátumu a všetky išli tak postupne. Verte alebo nie, ešte ako dieťa som si robila nejaký smiešny horoskop a 8-smicka mi vyšla opakovane ako osudové číslo, aj počas príprav svadby nám vystrelila viackrát nečakane 8-smicka. Všetky naše životné udalosti boli spojené s 8 :-) u nás to bolo proste tak... to, či takéto magické dátumy nosia šťastie je však podľa mňa veľmi individuálne a často to nezáleží od dátumu a cisiel :-) len číslo manželstvo neovplyvní :-) určite to je však pekne na papieri a ľudia to obdivujú :-) mne niekto zas hovoril, že 8-smicky sú nešťastne číslo na sobáš, no mne to veru zatiaľ tak neprišlo :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Vybrat si datum, ktory v sebe len obsahuje co najviac rovnakych cislic je podla mna prvoplanove a nie magicke :-) Z pohladu numerologie je najlepsie vybrat si datum s uplne roznymi cislicami, cim vlastne prinesiete do vztahu rovnovahu. Dobre je uprednostnovat cislice 3, 6 a 8, ktore symbolizuju psychicku silu, stastie a nekonecnu lasku (v poradi). Ak aj do toho nechcem tahat numerologiu, ale symboliku, tak by som si najma vyberala datumy, ktore obsahuju prvocisla, pretoze prvocisla su nedelitelne :-) Z tohto pohladu su napriklad zaujimave sobase z roku 2017, kedze cele cislo 2017 je prvocislo, nedelitelne. Ale ako bolo uz napisane, pre kazdeho znamena symbolika nieco ine, chcela som len poukazat na iny uhol pohladu, mozno niekoho inspirujem :-)
Odpovedať
Riadit sa podla datumu. Najvacsia blbost na svete..... Akykolvek datum si vyberies, tak bude magicky, lebo sa vtedy budete brat!!!! ;).
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
no zaujímavé je to zase v mojom prípade :-D prišlo to aj na nás.. . aa tak sme pozerali dátumy a že skúsime ten 19.10.2019 (môj si myslí, že aj keby sa rozhodol mesiac pred svadbou, všetko hravo rezervuje - sálu, hudbu, koláče, foto, video..) :-D :-D :-D tak mu hovorím, že: čo si normálny? 19.10.2019 to nebude ani náhodou.. . zavolali sme do sály a oni hovoria: no už máme iba tento voľný od júna do decembra 8-) tak super, paráda... voláme bratrancovi - on to musí vedieť pomaly skôr ako rodičia, keďže je hudobník, aj DJ, chodí po svadbách, stužkových a pod. tak keď chceme, aby tam bol tiež, proste si to musí rezervovať a nebrať objednávky.. on na to: od augusta do konca decembra mám voľný už iba 19.10.2019 8-) 8-) jasné, že hudba a video ešte trošku "pokulháva" ale hádam to zvládneme :)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?