Ktorá z vás plánuje svadbu v septembri 2018?

Zobraz úvodný príspevok
Slečny, ktorá sa chystá mať svadbu v septembri 2018?
Odpovedať
1
2
@ale45tom mame rovnaký dátum tiež mám fotografa kameramana, starejsiho, obrad a miesto hostiny rezervované.
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika1412 já taky 8.9. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
my tiez 1.9.2018
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol_martin buď vpohode my máme 15.9 tiež a máme iba sálu DJa farára kostol vizážistku kameramana a fotografa..nič viac :-D
Odpovedať
aj my máme 22.9.2018
Odpovedať
Aj my máme 22.9 a už máme kostol, sálu, menu navrhnuté, fotograf, DJ, šofér, oznámenia vytlačené, menovky urobene, fľašky na vysluzky urobene, už aj polovicu výzdoby, ešte musím dokúpiť nejaké drobnosti.., koláče budem riešiť aj v lete, oblek budúci týždeň a obrúčky objednávame cez internet.. A šaty koncom apríla na skúšku :) Chcem čo najviac vybaviť už teraz, keď v auguste mam štátnice😂 ale mam pocit, že ešte tak polovica veci nám visí vo vzduchoprazdne.. Si hovorím, radšej to mat všetko premyslené aby som sa vyhla stresu.. Ešte tak 5 kg schudnúť a svadba môže byť :)
Odpovedať
Profilova fotka
6.9. 😁
Odpovedať
ja mam 15.9. a nemam ani polovicu z toho co vy :D
Odpovedať
@tanicka1493 som na to podobne :D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Baby a o koľkej mate sobáš? My máme o 17.00 22.9.2018 ale mam stres či to už nie je veľmi neskoro... Ďakujem
Odpovedať
Tak mas dost neskoro podla mna, my mame o 15.30 hod. a sa mi to zdalo neskoro, ale ak vam to vyhovuje tak potom fajn :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
My mame o 15:30 cca do 16:30-17 aj s gratulaciami, podla mna ale ani o 17tej nie je neskoro ak mate salu blizko kostola, pripadne obrad v mieste hostiny, zavisi aj od toho aky dlhy obrad budete mat
Odpovedať
My mame o 14:00, sice nás farar prehoval na 15:00 ale to je pre nas neskoro, kedze aj s gratulaciami a spresunom nam to zaberie dve hodiny a motanice okolo toho, tak pocitame, ze prideme na miesto, kde ma byt oslava az o 17:00 alebo az o 17:30, co je uz dost neskoro a ludia budu hladní.
Odpovedať
My máme sobáš tiež o 17 tej :) ale nikam sa nepresúvame, hneď na tom mieste máme aj hostinu...
Odpovedať
@malablondina my máme 8.9. ;-)
Odpovedať
@allickaa tento datum sa mi zda dost vytazeny :D
Odpovedať
@malablondina tomu ver, ze ano. my sme sa len v maji rozhodli, ze by sme chceli stihnut svadbu este tento rok. najst volnu kapelu a fotografa bolo skoro nemozne. :-D ale podarilo sa, snad uz máme všetko co je treba :) hnedy oblek sa nám šije a šaty budu o chvíľu tiež hotove :) vy ste na tom ako?
Odpovedať
@allickaa ja som v oktobri minuleho roka kapelu zajednavala :D a uz mali na september volne len dva terminy. Salu kde som chcela aby sme boli, pretoze je nadherna, som nemala sancu, ta obsadena komplet na cely tento rok, volne mali len piatky a nedele, co neprichadzalo do uvahy :D.. a to bol este oktober :D No my mame vsetko podstatne. Drahy nema oblek, chce si ho kupovat dva tyzdne pred, este pracuje na svojej forme, co ti poviem, sportovec :D treba nam vino objednat a doladit detaily, ako zavolat dodavatelom, kameramanovi, fotografke atd, upresnit pocty a podobne. Inak vsetko podstatne uz mame. :)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?