Mám preložiť svadbu z 14.8.2021?

Ahoj baby, je tu niektorá čo plánujete svadbu na 14.08.21 a všetko normálne plánujete ? Myslite že radšej preložiť alebo ešte počkať ? :/
Odpovedať
1
2
Záleží od toho, akú máš predstavu o svadbe. Svadby sa môžu konať, aj dnes mala kamoška svadbu 🙂 hoci malú, s najbližšou rodinou, ale predsa. A myslím, že časom povolia viac ľudí. Ak ale chceš veľa ľudí a žiadne obmedzenia, svadbu prelož, ak nemáte všetko napevno zarezervované.
Odpovedať
@bazza No mame mat cca 70-80 ľudí. Neviem či toľko ľudí do leta povolia ale verím že hej.
Odpovedať
Profilova fotka
@jesika21 záleží po čom túžiš. Či túžiš po tom, aby ste sa vzali, boli manželia, boli rodina a to všetko okolo je len bonus. Alebo túžiš po normálnej svadbe, zábave a je to pre teba dôležité.
Odpovedať
Profilova fotka
Čo som si všimla, tak na tento dátum je naplánovaných veľa svadieb.. 🙂 ja by som ju neprekladala... myslím si, že august je z týchto všetkých mesiacov, v ktorých by reálne mohli byť svadby dosť najideálnejší.
Odpovedať
Profilova fotka
@jesika21 a vies so predstavit ju mat aj vo verzii 50 ludi? Ak ano tak by som neprekladala..a hlavne prekladat takto skoro asi nema zmysel.. Pockaj este ako sa to vyvinie..
Odpovedať
My máme 21.8. a plánujeme v obmedzenom počte 50 hostí (pôvodne sme chceli 70 takže nebolo až také hrozné okresať ten počet takto), verím že je to reálne
Odpovedať
Profilova fotka
@jesika21 my sme preložili svadbu minulý rok. Začala pandémia a tak sme ju 2 a pol mesiaca pred termínom presunuli na tento rok. Ani len vo sne nás nenapadlo, že o rok to tu bude ešte horšie. Týždeň pred termínom sa opatrenia uvoľnili a svadby povolili. Skoro ma šľahlo... Prešiel rok a sme tu, pandémia trvá a už druhý krát neprekladáme. Ľutujem aj to prvé preloženie. Musela som sa síce vzdať sna o rozprávkovej svadbe, ale dôležitejšie je, aby sme boli manželia, aby sa babka dožila svojho sna, vidieť ma v bielom, aby sme mohli ísť ďalej životom spolu ako rodina... Ak máš vysnívanú XL svadbu, so všetkým čo k tomu patrí, zisti si aspoň alternatívne možnosti, dokedy je možné meniť termín rezervácie sály a ostatných dôležitých dodávateľov. Ale ja by som počkala aspoň do začiatku júla ak by to išlo, možno to ešte uvoľnia. Poznám aj nevestu, ktorá to preložila na 2023, lebo sa nechce vzdať svadby 100+ 🤷🏻‍♀️
Odpovedať
Profilova fotka
@nikiki29 my to máme tak isto, s babkami to už nie je najlepšie, navyše v zime prišla jednej z nich ťažká diagnóza a veľa času jej nezostáva a tak si veľmi prajem, aby sa dožili a boli v tento deň s nami. Už aj to som si vyčítala, že keby sme sa rozkývali o rok dva skôr, mohlo to byť ešte veselšie. Teraz keď začínajú prípravy vidím, aké je to pre nich dôležité, ako sa tešia a ako majú nejaký cieľ, ku ktorému sa mysľou môžu upierať. Je málo pravdepodobné, že budúci rok budeme celá rodina ešte pokope. A tak aj kvôli tomu určite presúvať nebudeme (2.10), aj keby sme si mali dať len rodinný obed.
Odpovedať
@amelie22 hmmm nooo je to take, ze ako pises, ti starki sa tak na to upriamia, ze proste musia na tej svadbe byt a je to aj od vas mile gesto, ze aj keby nemala byt ta svadba presne podla vasich predstav, tak sa im prisposobite. mas moj obdiv
Odpovedať
No my mame cca 80 ľudí no v tom neni zarátané deti do dvoch rokov. A to je najhoršie za toto je fakt len tá úplne najbližšia rodina takze to ani veľmi roztriedit nevieme. Ale tak hádam do toho augusta to už nebude lepšie. Ale preklad určite nebudeme.
Odpovedať
Profilova fotka
bodaj by si mala pravdu, clovek je z tolkych obmedzeni uz unavenu a fakt to trva uz dlho, bolo by na case si moc tak poriadne vyychnut a zit normalny zivot
Odpovedať
kamaratka ma 15.8. svadbu a zatial planuju, ze svadba bude aj keby traktory padali 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
podla mna tento termin je uplne v pohode. aj minuly rok vsetko na leto povolili, takze byt tebou nic nerusim a ked tak este pockam nejaky ten mesiac, dva ako sa bude situacia vyvijat.
Odpovedať
Ahojte, my sme vlani prelozili z polky z maja na magicky 8. august. Pri hladani nahradneho volneho terminu (niekedy zaciatkom aprila 2020) takmer vsetci mohli, kedze hufne sa zacalo prekladat na jesen alebo az o rok davno pred nami... My sme do zaciatku maja mali oba terminy zajednane, ale potom sme sa rozhodli, kedze opatrenia.... Snubenec mi povedal, ze august bude dobry, nech nevymyslam so septembrom, oktobrom..., ze uz cakal dlho, nech sa vezmene 🙂 Mal uplnu pravdu, mali sme super vysvenu svadbu s nasimi top 80 hostami bez nejakych speci obmedzeni, nik sa nenakazil. Podla mna si ten ternim nechaj, max zisti moznosti prekladania, zaloh a pod. Ale moja skusenost je, ze vsetci dodavatelia boli velmi ustretovi, od juna som sa pustila do organizie detailov a vsetko slo hladko... Vsetci mohli, este aj nove saty z pozicovne som mala prva 🙂 Mne sa len potvrdilo, ze bolo super, ze som svadbu neriesila moc dopredu. My sme sa na zaciatku roka dohodli, vybrali dodavatelov, terminy a dosla korona, cize som detaily nemusela ani riesit 2krat. Teraz sa opatrenia budu uvolnovat a po lete zase sprisnovat, lebo sa to prehna... Drzim vam palce, uplne chapem, co prezivas!
Odpovedať
Ach baby ďakujem veľmi pekne za povzbudivé odpovede 🙂 dúfam že budete mat pravdu 🥰
Odpovedať
Profilova fotka
@jesika21 posledné dva dni sa dosť intenzívne zamýšlam nad tým, čo a ako bude. Došla som na to, že keby som si znovu v tejto situácií vyberala dátum, tak by som si vybrala august, niečo presne také ako máš ty. Podľa mňa je tam najväčšia šanca, že to budete môcť mať, takže bola by som na tvojom mieste optimista. A držím palce! My máme až október, a obávam sa pri ňom nejakej ďalšej vlny a ďalšieho lockdownu. Pritom v mojom okolí je už teraz väčšina ľudí zaočkovaná a do októbra budeme všetci. Dúfam, že pomenia tej covid automat, že budú brať tieto veci do úvahy, že nebudú hádzať celé Slovensko do jedného vreca, že budú dávať výnimky zaočkovaným, otestovaným a tak. Ale ako to bude naozaj, to podľa mňa my jesenný uvidíme až v septembri...
Odpovedať
Ahoj, my mame tiež 14.8. a zatiaľ plánujem normálne pre cca 60 ľudí. S tým, že mame tiež plán B (menej ľudí a priestory aj s terasou) takže s ľudmi aj dodávateľmi všetko riesim s vetou ,,veď uvidíme, ešte to kedtak prispôsobíme aktuálnym podmienkam” a všetci sú s tým ok. Ale určite nepredávame 🙂
Odpovedať
Neprekladame 🙂
Odpovedať
neprekladajte, my sme prelozili na buduci rok a uz to lutujem, ked vidim ako sa situacia zlepsuje
Odpovedať
Profilova fotka
@adrinika zlepšuje, ale dokedy,keď už teraz hovoria, že príde tretia vlna a situácia bude ako minulý rok. My plánujeme 25.9.,ale zisťujeme už možné voľné termíny na tento rok v lete. Uvidíme čo sa podarí...v každom prípade dúfam, že nám všetkým výjde svadba podľa predstáv 🙏🏼
Odpovedať
My máme termín 17.07.2021 a zatiaľ nič neprekladame. Máme mať 150 ľudí tak dúfam že povolia aspoň 100
Odpovedať
My sme mali tiež mať 17.7., ale zrušili sme, keďže ohľadom svadieb nechcú nič meniť, aj keď sú už hromadné podujatia dovolené. Navyše, snúbenec je cudzinec.
Odpovedať
Profilova fotka
@slavka66 no sama som zvedavá, ale plánovať 150 ľudí, respektíve aj 100 na júl mi príde celkom odvážne. Ale tak držím palce! Keby sa to podarilo, všetci by sme sa len tešili 🙂
Odpovedať
My máme 3.7. - ja verím že do leta to bude ok 🤣
Odpovedať
Profilova fotka
@obcanka123 ja tomu verím tiež, ze sa to uvoľní.. Veď každým týždňom je to iné a uvoľňujú sa opatrenia .. Až mi to je divné 🙂 🙂 My máme 17.7 (70 ľudí) a neprekladame
Odpovedať
@lullu13 uu tak si držme palce ☺️☺️ snáď to bude aspoň ako tak možné ☺️
Odpovedať
Profilova fotka
@obcanka123 dúfajme... Vôbec nemyslia na nás 🙂 🙂, ale však nič by sa nestalo kebyže sa to povolí aj keby s testami.. ozaj nejaký kompromis... No predsa to cez to leto uvoľnia
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá, teraz na insta účte svadobný blog dávali info, že sa bude meniť covid semafor - bude povolených nie max 50 ľudí ako povodne, ale že 100 ľudí maximálne v interiéri, bude potrebny presny zoznam hostí. Samozrejme podľa farby okresu. Nie je to ale este informácia na 100%, môžete si to tam odsledovať.
Odpovedať
@lullu13 áno s testami alebo očkovaní 🤷🏼‍♀️ akože nemyslia na nás lebo nemá kto vykrikovať a sťažovať sa - asi nie je asociácia neviest 🤣🤣🤣🤣🤔
Odpovedať
Profilova fotka
@obcanka123 😂😂😂😂asi nie.. Hahaha.. Ale strašne obdivujem tie nevesty, ktoré odkladali aj 3x...ja by som bola už na infuziach😂😂😂 akože dá sa zobrať, ale to nie je ono... Keď svadba, tak poriadna zo všetkými tradíciami
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?