Svadba 04/2021 - už plánujete?

14. apr 2020120

Ahojte, je tu niekto kto má svadbu až v roku 2021? Čo už plánujete resp. čo máte alebo skôr nič neriešite?
Pôvodne sme chceli svadbu tento rok takže sme to plánovanie už rozbehli ale nakoniec sme sa rozhodli to presunúť. 😃

• rok dopredu plánovať nie je veľmi skoro 🙂 ja mám šaty tiež od apríla 2019 a svadbu máme až 29.8.2020. Je tu veľa dievčat, čo budú mať svadbu až v roku 2022 a už majú celkom dosť veci vyriešených 🙂
    budeš mať aspoň menej starostí potom a aj finančne to budeš mať fajn, keď začneš veci postupne platiť teraz.

• Súhlasím so zajo123. My sme začali plánovať našu svadbu v júli 2020 už v roku 2018. Minimálne sálu som veľmi rada, že sme stihli zabookovať, lebo sme mali aj lepšie podmienky a teraz je už beznádejne vybookovaná niekedy do septembra 2021. Fotografa sme tiež zriešili rok a pol pred svadbou. Polovička moja mi to odôvodnila tým, že aspoň máme lepší a širší výber toho, čo je pre nás dostupné 🙂 Postupne sme kupovali alkohol, vyplácali zálohy, takisto som mala kooopu času si urobiť komplet celú výzdobu úplne sama a ručne. Plánovať skôr a kopa času vôbec nie je zlé 🙂

• my máme svadbu buduci rok v máji, a máme sálu, hudbu, kameramana a fotografa.. čo sa vyzdoby tyka tak teraz si pozerame nejake inspirácie 🙂 máme dohodnutu aj cukrárku a rozhodli sme sa aj pre druhy alka, nealka 🙂

• Sponzor fóra
  • Podla mna tiez uplne v pohode uz mozes zacat s planovanim. Aspon tych najdolezitejsich veci a tie malickosti staci, kedz zacnes aj zaciatkom buduceho roka riesit. Ved ani nevies a ten cas sa tak rychlo supne. Takze rok dopredu uplne v pohode.

• No veru nie je zle si zabookovat aspon salu a klucovych dodavatelov ako DJ, fotograf...my sme si mysleli ze rok dopredu fuuu to bude nic a nakoniec mali na mieste kde sme chceli mat zabavu uz len par terminov. Potom uz zvysok casu si viete postupne riesit malickosti 🙂

• ahoj, dnes sa svadba úplne v pohode plánuje aj 2 roky dopredu 😃 hlavne, ak ide o nejaký veľmi pekný dátum. Aj my sme to tak mali a náš vysnívaný priestor sme skoro nezískali, a to som to riešila rok a pol pred svadbou. Takže ako píšu baby, treba vyriešiť tie hlavné veci - obrad je základ, ten nech vám potvrdia, potom miesto hostiny a hlavní dodávatelia - DJ/kapela, foto/video, koláče a torta, ďalej súbor, ak chceš ľudové čepčenie, šaty pre nevestu a ženícha, výzdoba, obrúčky stačí tak pol roka pred svadbou.

• ja budem mať svadbu až v júli 2021 a tiež už postupne plánujem 🙂

• 😃 My plánujeme našu od 1.1.2018 a to máme 10.10.2020 a už som mala problém vtedy zohnať kameramana a teraz som rada, že som to riešila tak skoro lebo máme veľmi veľa vecí a nemáme toľko stresu a ani finančne som to nepocítila kedže sme to mali rozdelené na dva roky..🙂 nemám rada veci na rýchlo ale všetko do detailu premyslené takže to je na tebe🙂

• My máme svadbu tiež v máji budúceho roku.. a teraz vo februári sme sa rozhodli začať riešiť aspoň to najdôležitejšie sálu 😃 sme si mysleli že není problém s takým predstihom si budeme vyberať termín, nakoniec pôvodný termín ktorý sme chceli bol fuč, ale nevadí aspoň sme sa rozhýbali a teda to najzákladnejšie sála, kamera, fotograf máme isté.. ešte kostol a potom máme zas čas pomaly si plánovať ďalšie veci.. čiže za mňa, nieje vôbec skoro začať plánovať 🙂

• My máme október 2021 a už mám sálu, fotografa, kameramana a DJ a cukrárku. Pôvodne sme chceli október 2020 a ked som to riesila rok dopredu aj termíny na sálu boli obsadené, aj kameraman a DJ mal obsadené a dokonca aj jedna vizážistka. Takže teraz som si aspoň s týmito vecami švihla a začala som bookovať rok a pol dopredu. Potom budem mať kľud a budem sa môcť piplať s ostatnými vecami. Momentálne hľadám catering, robzerám sa po niekom, kto pomôže s výzdobou a pomaličky pozerám aj niekoho na vlasy a make up keďže poučená z minulého roka viem, že 1,5 roka dopredu asi nie je tak skoro 😃

• My máme na 5/2021 a už pomaly bookujeme sálu, fotografa, DJa. 🙂 Hlavne pozor na to, že kopec svadieb sa z tejto jari presunie na budúci rok, tak bude väčší dopyt po službách

• ahoj, my mame svadbu 3.9 buduci rok a tiez uz mam co to rezervovane - sala, dj, fotograf, kamera..
    vyzdobu si chcem robit sama, cize si pomalicky davam dokopy co chcem a co je realne 😃
    myslim si ze je praveze vhodny cas na planovanie buducorocnej svadby, kedze sa ich dost vela presuva a tak 🙂 a mna praveze aj pochvalili, ze to je aj mudry "marketignoy" tah kedze ceny mi budu platiti ako pri rezervacii 😃 co nebol zamer samozrejme, ale potesi 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    O Vašu lásku sa postaráte Vy ,my sa postaráme o krásu Vášho vytúženého svadobného dňa.
    Farebné prostredie hotela, milý personál, výborná kuchyňa a služby, ktoré si budete pochvaľovať.
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov