Svadba október 2021

Profilova fotka
Ahojte, tí čo plánujete svadbu v októbri 2021.. pripravujete všetko normálne? Alebo budeme musieť presúvať? :/
Odpovedať
Profilova fotka
My plánujeme síce v septembri (mesiac pred vami), ale tiež som v pomykove či plánovať alebo nie. Základné veci máme rezervované, ale také tie detaily, kedy sa ''vyšantíme'' na príprave dekorácií a podobne neviem či chystať a nakupovať
Odpovedať
Profilova fotka
@natalaaa My sme október a plánujem všetko. Sama si nebudem ale vyrábať ani kupovať nič, iba save the date som si vyrábala sama a oznámenia si budem robiť sama, ale čo sa týka dekorácií to nie, to všetko pôjde cez agentúru. Dodávateľov mám už všetkých dohodnutých a zaplatené zálohy. Plánujem kúpiť aj šaty, nakoľko svadba bude tak či tak, bez ohľadu na počet ľudí. Premyslené budem mať všetko, akurát napríklad také darčeky pre hostí bude kupovať až v lete keď budú veci trochu jasnejšie.
Odpovedať
Tak my máme termín 23.október tak dúfam že sa to dovtedy zlepší. Ono aj keby nemáme svadbu ale tá predstava že do októbra máme žiť ako teraz je des. Čo sa týka plánovania máme všetky základné veci. Sála, DJ, súbor na čepčenie, aranžérku, vizážistku,.. Šaty chcem začať riešiť od apríla. A som rozhodnutá že ked to dopadne blbo, tak svadbu posunieme kompletne. Svadbu som si nejako vysnívala a civilný sobáš o dvoch svedkoch u mna neprejde. Radšej počkám ešte pol roka / rok.
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkaakub ano pokial mas svoju predstavu, z ktorej nechces upstit, ani ti po pravde nic ineho neostane, ako si pocakt. No ja pevne dufam, ze cez leto uz budeme ako tak normalne fungovat
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkaakub aj my mame presne tento dátum 🙂 a tiež tieto základne veci už vybavené mame ale neviem teraz ako ďalej, či riešiť ďalej aj tie detaily alebo to nechať tak.. tak isto sme sa rozpravali a dohodli, že pokial nebude môcť byt svadba akú chceme (cca 100 hostí) tak ju budeme prekladať na 2022 :/ 100 hostí však momentálne znie nereálne
Odpovedať
Profilova fotka
My mame svadbu "uz" v septembri 10.9., zalohy za miestnost, hudbu aj fotografa zaplatene. Ja uz si pomaly chystam vsetky detaily, ale svadbu urcite presuvat nemienim. Mame cca 50 hosti, urcite by som bola za to, keby uz bola situacia normalna, ale pokial sa nic nezmeni, vezmeme sa o svedkoch a hostinu urobime inokedy. Co sa tyka hudby a svadobnej miestnosti, budem s nimi riesit veci v lete. Teraz je este zbytocne nieco riesit.
Odpovedať
@natalaaa ja si myslím že na tie ostatné detaily je ešte čas do leta. A potom už budeme možno troška múdrejší že ako to tu bude asi vyzerať. Základné veci ak máme to je dôležité a detaily sa dajú aj v priebehu mesiaca vybaviť. Ešte ma napadlo že ako to máš so zálohami? Ja všade čítam že ako majú nevesty poplatené zálohy a teda odomna nikto zálohu nechcel. Všetci mi povedali že keď je takato blbá situácia neberú zálohy.
Odpovedať
@lenkaakub Ani odo mňa nikto nechcel zálohy z toho istého dôvodu. Tiež som bola prekvapená, ale je to korektný prístup, podľa mňa.
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkaakub nastastie ani odo mna zálohy zatiaľ nikto nechcel, jedine fotograf ale to si myslím, že ak sa svadba bude prekladať, tak nám dá nový termín
Odpovedať
My sme tiez oktober a planujeme vsetko 🙂 Vacsinu veci mame zajednanych uz od augusta. Svadbu planujeme mat bez ohladu na to aka bude situacia. Chystame sa prisposobit danej situacii a tym "opatreniam" ( ktore sa menia kazdu hodinu, takze bat sa takto dopredu je asi zbytocne stresujuce). Ak tam budeme moct byt len my dvaja, tak budeme a taku svadbu aku mame vysnivanu so vsetkymi hostami sa potom chystame vynahradit 🙂
Odpovedať
My mame svadbu uz v auguste, 14.8. ale tiez som taka, ze neviem, ci planovat, alebo to nechat tak. mame tiez poplatene zalohy aj na fotografa, starejsieho, dj. mame salu a ja som zaplatila zavohu na saty. No ci sa ta nasa bude nakoniec konat, alebo urobime len obrad a hostinu v 2022 to netusim. Neviem ani, ci objednavat pozvanky, pretoze neviem, ci ich vyuzijme, hoci planujeme len 30 ludi, ale z roznych krajin, kedze snubenec je cudzinec.
Odpovedať
Profilova fotka
@sweet_moni My máme svadbu v októbri a oznámenia som objednala včera 😄 Aj s dátumami so všetkým. Budem sa modliť, nech sa to celé nezosype 😄 ale svadba bude. Rozdiel je len ten, či ľudia budú môcť prísť alebo nie 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ano, ved presne tak, aj u nas bude obrad ak aj bez ludi, len mpzno potom budeme potrebovat tie pozvanky na bud rok na hostinu 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@sweet_moni Tak si dajte spraviť dvoje. Teraz iba ako oznámenie o svadbe a budúci rok dáte dorobiť aj s pozvánkami na hostinu. Alebo si ich iba priprav a nic este netlač. A mesiac pred ked už budeš vedieť lepšie čo a ako sa rozhodneš či vytlačíš, alebo len prepíšeš dátum na ďalší rok 😄
Odpovedať
@amelie22 To je dobry napad 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?