Svadba 2022

Profilova fotka
ahojte, som novopečená snúbenica a začínam premýšľať nad termínom. drahý to nechal na mňa, jediná jeho podmienka je, že to chce na jar. chceme len sobáš na úrade v časti BA nové mesto. tam som im písala mail , že kedy budú mať termíny na rok 2022 a odpísali mi, že asi v septembri 2021. nie je to neskoro ? chceme len malú svadbu a dúfame ,že už opatrenia nebudú také aké sú v tejto dobe. ale ja rada plánujem, tak neviem ako teraz vybrať termín a to je prvá vec čo treba.. v problematike svadieb sa nevyznám a snažím sa tu medzi vami hľadať informácie. už som rozmýšľala aj nad termínom mimo určeného matrikou, ale stále neviem, snažíme sa to udržať čo najlacnejšie. máte pre mňa nejaké rady ?
Odpovedať
@potato tak to je dost neskoro ale kazdy urad to ma inak. ostavaju ti dve moznosti, bud pockas do septembra a potom zacnes riesit svadbu alebo si nejaky vyberiete, predbezne sa ich skus spytat, ci si vas tam nemozu zapisat a uz podla toho datumu doladuj ostatne veci.
Odpovedať
Profilova fotka
@miladia asi tak nejak by som to riesila aj ja. Ak vam nebudu chciet dat takto dopredu termin, tak budete musiet potom uz len pockat
Odpovedať
Profilova fotka
@potato a to preco az tak neskoro davaju terminy? To je nejake divne!
Odpovedať
Profilova fotka
@potato vobec to nie je neskoro, my mame svadbu tento maj a este stale nemame vybaveny termin na urade, kvoli aktualnej situacii a ked som to chcela riesit v januari tak tetuska na urade mi povedala, ze to je velmi skoro. Netreba sa bat, terminy sa stale najdu, ber to tak ze sa mozes brat hocikde aj v zahrade v ramci bratislavskeho kraja bez problemov. Problemy mavaju nevesty skor s miestami oslav, ved pred coronou si rezervovali saly aj dva roky dopredu a to pochybujem, ze bolo mozne si tak skoro vybavit termin na urade. 😉 Urcite odporucam si to vybavit hned ako budes vediet otvorene terminy, aby si mala dusu v klude (lebo vieme, ze komunikacia s uradmi je niekedy hrozna) a v pokoji planovat ine veci. 🙂 PS: kedze je corona a urcite tu bude par rokov, odporucam si najst aj plan B. My chceme mat tiez malu svadbu do 30 ludi, ale nevies ale to bude potom, aby si nebola sklamana a zbytocne neprekladala, dost vela ludi okolo mna je frustrovani, lebo to uz asi 2x prekladali a je to na nervy. Pekny den a drzim prsty 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ... ja mam taky isty problem ze uz mam zarezervovany termin na hostinu uz sme aj zalohu dali a akurat som pisala na urad ze ako je to s obradom a tiez ich odpoved bola ze to schvaluju koncom roka ... moja mama uz panikari lebo nechce aby sa nejako extra presuvalo vramci nasho mesta chceli sme to mat proste blizko ze len peso dojdeme a bohuzial no 4 osoby nie su schopne prejst tie 4 ulice peso takze pojdu autom tiez je to take ze najradsej by som uz aj tam mala termin a nemusela cakat teraz do konca roka a potom mi nedaj boze zapotia ze termin mi nedaju to by ma šlahlo ked mame dohodnute miesto aj fotografa 😄 mama aj drahy ma nahovaraju nech tam zavolam a nech sa ich este raz opytam ale podla mna to velmi nepomoze 😒
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia78082 na úrade, kde sa máme brať nemajú náš deň (piatok) ako sobašiaci deň a nie je s tým absolútne žiadny problém. Normálne nám schválili piatok 🙂 a tiež som tam volala prvýkrát minulý rok v marci 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@nikushka26 tak my mame termin v sobotu a co som pozerala tak sobasne dni tak schvaluju 2 soboty v mesiaci .. ako nie je to jedina sobasna sien v nasom meste ale tym ze sa nechceme presuvat nejako cez cele mesto ale chceli sme to mat blizko hostiny rozmyslam ze este take 2- 3 tyzdne pockam a potom zavolam .... ked nechcem vyzerat ako nedockava 😄
Odpovedať
Profilova fotka
takže ak budem nedočkavá a zavolám si tam, či mi vedia zarezervovať termín, bude to v poriadku ? 🙂 keďže svadba bude naozaj malá a žiadny humbuk okolo ( nebude oslava, len posedenie s rodinou, a neskôr sa uvidí ) tak myslím, že to zvládnem vybaviť rýchlo, len aby sa termín ušiel 😄
Odpovedať
Hmmm je to dost podla mna taky sibenicny termin, kedze vela ludi si odlozilo svadbu az na rok 2022 a potom sa tie terminy mozu velmi rychlo vyminut. Ja by som tam s odtupom par tyzdnov este zavolala a zarezervovala si nieco
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?