Svadba 2022

14 hod40

ahojte, som novopečená snúbenica a začínam premýšľať nad termínom. drahý to nechal na mňa, jediná jeho podmienka je, že to chce na jar. chceme len sobáš na úrade v časti BA nové mesto. tam som im písala mail , že kedy budú mať termíny na rok 2022 a odpísali mi, že asi v septembri 2021. nie je to neskoro ? chceme len malú svadbu a dúfame ,že už opatrenia nebudú také aké sú v tejto dobe.
ale ja rada plánujem, tak neviem ako teraz vybrať termín a to je prvá vec čo treba..
 v problematike svadieb sa nevyznám a snažím sa tu medzi vami hľadať informácie. už som rozmýšľala aj nad termínom mimo určeného matrikou, ale stále neviem, snažíme sa to udržať čo najlacnejšie. máte pre mňa nejaké rady ?

• @potato  tak to je dost neskoro ale kazdy urad to ma inak. ostavaju ti dve moznosti, bud pockas do septembra a potom zacnes riesit svadbu alebo si nejaky vyberiete, predbezne sa ich skus spytat, ci si vas tam nemozu zapisat a uz podla toho datumu doladuj ostatne veci.

• @miladia  asi tak nejak by som to riesila aj ja. Ak vam nebudu chciet dat takto dopredu termin, tak budete musiet potom uz len pockat

• @potato  a to preco az tak neskoro davaju terminy? To je nejake divne!

• @potato  vobec to nie je neskoro, my mame svadbu tento maj a este stale nemame vybaveny termin na urade, kvoli aktualnej situacii a ked som to chcela riesit v januari tak tetuska na urade mi povedala, ze to je velmi skoro. Netreba sa bat, terminy sa stale najdu, ber to tak ze sa mozes brat hocikde aj v zahrade v ramci bratislavskeho kraja bez problemov. Problemy mavaju nevesty skor s miestami oslav, ved pred coronou si rezervovali saly aj dva roky dopredu a to pochybujem, ze bolo mozne si tak skoro vybavit termin na urade. 😉 Urcite odporucam si to vybavit hned ako budes vediet otvorene terminy, aby si mala dusu v klude (lebo vieme, ze komunikacia s uradmi je niekedy hrozna) a v pokoji planovat ine veci. 🙂

PS: kedze je corona a urcite tu bude par rokov, odporucam si najst aj plan B. My chceme mat tiez malu svadbu do 30 ludi, ale nevies ale to bude potom, aby si nebola sklamana a zbytocne neprekladala, dost vela ludi okolo mna je frustrovani, lebo to uz asi 2x prekladali a je to na nervy.

Pekny den a drzim prsty 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Zabezpečíme všetko pre tvoju svadbu alebo iný event.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov