Svadba júl 2020

31. máj 202020

Ahojte júlové nevesty🙂 chcem sa poradiť ako vidíte tie naše svadby. My konkrétne mame dátum 11.7 a teda neviem ci pokračovať v prípravách, alebo sa zmieriť s ďalším odkladom. Problém mame hlavne s tým 2m rozostupom stolov a s ruskami. Ako ste na tom vy? Je nádej na zmenu?🙂

• Ahoj, my máme tiež 11.7. a ja som sa informovala priamo u nás v sále, aby som vedela čo ako ďalej. My to už budeme mať v pohode, takže sme radi, že sme nepreložili, ale keby som nebola hovorila s majiteľom, tak aj tak sme skôr boli naladení tak, že sa toho do mesiaca a pol ešte naozaj veľa môže zmeniť. Už teraz je to pomerne dosť posun od toho, čo bolo pred mesiacom a pol 🙂 vidím to pozitívne celkom 🙂

• @petra592  ahoj, stále sa to bude uvoľňovať tak ja si myslím, že do 11.jula je ešte času dosť. Každý týždeň sa niečo uvoľní tak myslím, že to už bude OK. 🙂
    A dúfam to uvoľnia všetko hlavne na svadbách kde máš rodinu a svojich kamarátov aby sme nemuseli mat rúška a ten 2m rozostup 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Vy si poviete "ÁNO" my sa postaráme o všetko ostatné...
    Chystáte svadbu, ples, či oslavu a chcete ušetriť? Požičajte si u nás všetko čo potrebujete.