svadba JÚN 2021

19. feb 20214

Ahojte nevesty,
Tie ktore mate svadbu v júni.
Pokracujete s pripravami vzhladom na aktualne covid opatrenia? My sme chceli mat tak do 100 hosti a nevieme ci presuvat alebo cakat a risknut..

 • Ahooj , my mame 5.6. A 86 hosti ale ti poviem stresy mam velke 😞 nechceme presuvat 😞 😞

 • Ahojte. My sme mali mať pôvodne tiež 5.6 a presunuli sme na koniec augusta. Nechcem sa zbytočne stresovať a potom v panike v máji presúvať. Popravde mňa to ani nejako nebavilo niečo plánovať, keď vidím aká je eoidemiologická situacia a ťažko odhadnúť, či 5.6 bude reálne urobiť svadbu s 80 hosťami. Radšej sme presunuli a Napríklad u nás už bol dosť problém zohnať nejaký další termín tento rok.

 • My máme 5.6. a nepresúvame. Obrad v kostole bude aj keď so 6 ľuďmi. Keď budú stále opatrenia, že max. 6 ľudí na svadobnú oslavu presunieme ju na iný dátum. Ku svadobným oznámeniam chceme priložiť informačnú kartičku, kde uvedieme podrobnosti k oslave vzhľadom na opatrenia.

 • @mrsmonika  my sme už síce svadbu mali ale osobne si myslím, že v júni už budeš všetko v pohode. Byť tebou počkám ešte a nepresúvam svadbu. Aj minulý rok v lete mohli byť normálne veľké svadby.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
  Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
  Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
  OZNÁM TO!
  Bratislava
  Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.


  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov