Svadba s Francúzom na Slovensku - čo budem potrebovať?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,chcela by som vediet,ci sa medzi vami najdu zeny,ktore sa chcu vydavat so zahranicnym priatelom na Slovensku-ake vsetky ale uplne vsetky formality treba, pred svadbou???My sa chceme brat buduci rok v juni,preto som chcela vyuzit vase skusenosti na tomto fore.Budem velmi rada a kazdu prakticku radu :)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@petra_pg
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_pg my akurát píšeme splnomocnenie pre chlapovho brata aby mu mohol ten doklad o osobnom stave prevziať inak by kvôli tomu musel cestovať..to osvedčenie nejdem vôbec riešiť..nech si to potom riešia oni keď ani nevedia čo majú od ľudí pýtať....nepoviem že by to bola novinka ale už sa ro nevyžaduje cez 2 roky....truby
Odpovedať
takze osvedcenie neriesis? No ja asi skusim este zavolat do tej Ziliny alebo poslem maminu. A ako vyzera ten doklad o osobnom stave?
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_pg nie neriešim,videla si čo mi napísala z ministerstva....ja sa ohradim ňou keď tak lebo u nás na matrike v Žiline nič nevedia...uz predtým som s nimi mala problém kvôli rodnému listu malého,vtedy som sa jej nejak dovolala a bolo...
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_pg inak na nete je vzor toho dokladu o osobnom stave....samozrejme môže to v danej krajine vyzerať trošku inak...ale podstatne tam musíš mať všetky jeho osobné údaje a musíš tam mať napísané stav-slobodný...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?