Termín 5.9.2015

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte dievčatá - budúce nevestičky. Máte zajednaný tento termín? ako ste postúpili s prípravami? zháňate neičo? chcete niečo postúpiť - posunúť na tento termín? tak sa pridajte do diskusie... Začínam.. máme zajednaný piaristický kláštor v PD, hostinu v hornej vsi okres PD, kameraman KS STUDIO, fotograf Feri Bologa, kaderníčka Lenia, make up Monika May Jančichová... mala som zajednané šaty, ale nie som si tým istá... :-D
Odpovedať
1
2
no mne to trvalo asi hodinu, ale tak rátala by som hodinu a pol radšej;) plus hodina na makeup
Odpovedať
Profilova fotka
@methexis hodina na make up??? Neblázni šak nestihnem svoju svadbu 😃😃😃😃 Si skúšala viacero ucesov lebo si vedela čo chceš?
Odpovedať
vedela som, ako to má vyzerať, tak sme len odstopli, koľko to trvá:) a tú hodinu mi povedala kozmetička @veroncicka2103
Odpovedať
@veroncicka2103 mne robila make up hodinu a to ani nie na moju svadbu, tak dúfam, že to dlhšie trvať nebude :-D Sestra bola inde, ju maľovala pol hodinu ale to by som mala ja zmáknuté za 20 min a lepšie... Takže ide aj o to, kto ti robí vizáž :-)
Odpovedať
Profilova fotka
😱😱😱😱 robím si, alebo lepšie povedané harmonogram dňa... Takze na ten makeup tam dám tu hodinu 😃😃😃 nejako to musím poposuvat 😃😃😃 Ďakujem
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?