Opätok či platforma?

Profilova fotka
ahojte, riešim možno banálny problém, ale naozaj som veľmi nerozhodný človek a poteší ma akákoľvek rada či skúsenosť :-) rozhodujem sa medzi zdanlivým pohodlím platformy a eleganciou opätku - aj keď uvažujem nad nízkym ( max. 5-6cm ), keďže na opätky som neni moc zvyknutá :-D mojou najobľúbenejšou obuvou sú tenisky, ale tak predsa na svadbe by som rada vyzerala "svadobnejsie" a som aj docelaa nízka ( 164cm),tak by som to moc nechcela riešiť balerínkami :-D šaty budem mať empírového strihu, jednoduché so striebornou ozdobou pod prsiami, tak prípadne, čo by sa k nim hodilo :-) vopred ďakujem za všetky názory :-)
Odpovedať
Je to v podstate na tebe, ale elegantnejšie sú určite topánky s opätkom. Hoci len s 5 cm. Ak sa obávaš stability, voľ hrubší, tanečný opätok :)
Odpovedať
@janka8713 aj ja som najskôr rozmýšľala, že si nedám žiaden podpätok, ale nakoniec si dám :) moja rada znie, vyskúšaj si také aj také a v uvidíš, v ktorých sa budeš cítiť lepšie a výnimočnejšie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@janka8713 myslim si ze opatok je viac elegantnejsi ako platforma. Samozrejme zalezi od toho ake topanky s tou platformou mas na mysli. Ci bude opatok cely plny platformovy alebo bude platforma len na chodidle a opatok bude normalny. Neviem ci ma chapes ale snad ano:-)
Odpovedať
platforma moze byt celopodrazkova alebo iba na chodidle, vid obrazok, cela je za mna vychadzkova obuv na behanie nie na svadbu :-D
Odpovedať
Trosku rozdiel na nozke, ci? za mna kopytko a dama
Odpovedať
@eeffka tak toto je poriadny rozdiel podľa mňa. Tie celopodrážkové topánky nevyzerajú vôbec pekne a neviem si ani len predstaviť že také nejaké by mala nejaká nevesta. To už krajšie podľa môjho názoru vyzerajú balerinky ako tieto s plným opätkom
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem všetkým za názor a myslím,že ste ma presvedčili :-) jeden deň to s primeraným opätkom určite zvládnem :-);-) napr. v takýchto :-D :-) : https://m.deichmann.com/SK/sk/shop/da...
Odpovedať
@janka8713 tie topanky ale maju 7,7cm opatok.to len aby si vedela
Odpovedať
.ja budem mať práve tie pohodlné tenisky :D neznášam opätky, bolia ma v nich nohy, a tiež mám 164 cm :)
Odpovedať
Profilova fotka
@slivka77 aha super,nevšimla som si :D ďakujem za upozornenie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzula777 tenisky sú pre mňa najvačší " pomocník " :-D v opätkoch vydržím pár hodín max., ale v prípade núdze pribalím asi balerínky - samozrejme nejaké vhodné :-D
Odpovedať
Je to na tebe ale ako osobne by som asi volila opatok. je to take elegantnejsie. Neviem svadobne topanky na platforme to mi nejak nejde dohromady.. Ale tak vies to je len moj nazor takze v com ti bude lepsie to si obuj:) asi som ti tymto vobec nepomohla co, no vies budeme tu do teba hustit daj si opatky a aj tak si das platformu alebo naopak ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@palmala ale pomohla ďakujem :-) ;-) zisťujem, že celopodrážkové platformy sú viac neprektické ako som si myslela - najmä čo sa týka tancovania a tak podobne :-D aj v mojom okolí sú všetky hlasy za opätky, tak budem vyberať niečo pohodlné a hlavne nacvičovať chôdzu :-) ;-) fakt je to elegantnejšie asi aj primeranejšie príležitosti :-)
Odpovedať
@janka8713 ja by som si urcite dala to co je pohodlnejsie aj ja mam platformu, ved to nikto neuvidi bude to schovane pod satami :D
Odpovedať
Profilova fotka
@janka8713 Platformy su mozno pohodlnejsie pri chodzi, ale na tancovanie uplne zle. Tazke urcite ten opatok, skus pohladat tanecny, na nom si budes istejsia :) Ked budes v nich castejsie chodit bude to v pohode :) Je to len o zvyku, aj ja ked sa postavim na jar prvy krat v opatkoch tak sa citim ako idiot, kedze v zime opatky ziadne nenosim, a potom ked sa rozchodim, uz mi to je ovela prirodzenejsie :)
Odpovedať
Profilova fotka
Podľa mňa vedia byť pekné jeden aj druhý typ. Záleží od vyhotovenia a ako v tom dotyčná vyzerá a chodí. Ak si si nie istá vo vysokých ihličkách, skús hrubšie opätky. Alebo aj klinový opätok.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?