Prosím veľmi pekne o pomoc - hľadám biele lakované baleríny 36

Ahojte, som už zúfalá, myslela som si, že najväčší problém zohnať nebudú práve baleríny, ale žiaľ - sú...začala som ich hľadať neskoro. Nikde neviem nájsť dostupné biele lakované baleríny veľkosť 36..obyčajné biele baleríny. Svadbu mám budúcu sobotu a už začínam byť dosť nepokojná. Prosím, pomôžte... Ďakujem!
Odpovedať
Ja som videla biele balerinky, 36 v deichmanne ale neviem ci boli lakovane
Odpovedať
Profilova fotka
ja som take tiez v deichmane videla, no aj v ccc take maju. bezne take zozenies aj v notmalnej obuvy, len si ich treba pobehat ;-)
Odpovedať
Deichman? Tam som tuším videla aj lakované aj nie lakované alebo potom topankovo.sk aj tam majú takýchto na milú jarmilu, ja som si z tade teraz objednávala také nízke hnedé čižmičky na jeseň a celkom v pohode cena a rýchlo prišli :)
Odpovedať
skúsila si obehať aj čínske obchody? čo som si všimla obuvy v nákupných centrách, tak všade už majú jesennú kolekciu a naozaj je problém kúpiť baleríny alebo sandále...prípadne ešte také obuvy, ktoré nepatria do žiadnych "raťazcov", ale fungujú sami za seba, tam skús
Odpovedať
napr tu majú :) je to síce detské, ale je tam aj veľkosť 36 https://www.londonclub.sk/biele-lakov... do svadby ti určite prídu :)
Odpovedať
Profilova fotka
také som aj u číňanka videla :)
Odpovedať
Asi by som tiež skúsila Číňanov po okolí... zvyknú mávať obrovský výber kadečoho a pri topánkach na jednu noc Ťa kvalita až tak trápiť nemusí.
Odpovedať
Cinankovia vedia vela krat zachranit akukolvek situaciu. Kupite u nich vsetko a za podstatne lacnejsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj si cih zohnala? Ja mam take z Gate. Tam som ich kupila a neviem ci som za ne dala 5€ :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si také kúpila u číňaka :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?