Svadba v zime - čo si obuť ako hosť?

Profilova fotka
V januari idem kamoske na svadbu ale vobec neviem co si mam obut. Obrad maju v kostole a aj normalne s omsou takze to tam bude minimalne na hodinu. Neviem ci si mam obut normalne nejake slusnejsie cizmy a na hostinu zobrat na prezutie lodicky alebo ist rovno v lodickach. Ako ste to riesili vy?
Odpovedať
šla by som v čižmách a na hostine sa prezula.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som bola na konci novembra v lodickach a dalo sa
Odpovedať
Do kostola a na prechod vonku určite čižmičky. Nie je to sranda takto v zime prečkať obrad. Ja som bola uzimená aj v októbri :) v kostole bola asi väčšia zima ako vonku. A lodičky prezuť až v sále :)
Odpovedať
@lorenta my sme mali svadbu v zime a za toto nám všetci nadávali, lebo mali problém čo si obliecť, obuť.... normálne čižmy a v sále sa prezuješ. aj ja, ako nevesta, som mala čižmy a v sále som sa prezúvala. kamošky čo mali dlhé šaty, mali pod nimi aj legíny a tie potom vyzliekali.... tie, čo mali krátke šaty, mali 2-3 silonky :-D :-D my sme mali -10 stupňov vo svadobný deň :-D
Odpovedať
No v januari by som asi netrufla ist do kostola na vyse hodiny bez ciziem, aj ked tam asi kuria nikdy tam nebude take teplo aby sa tam dalo sediet v lodickach, mne by prsty odmrzli :-D Lodicky si prezuj az na hostinu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Čižmy jednoznačne, keby si v tom kostole v lodičkách tak prídeš o ľadviny takže súhlasím s babami, do lodičiek prezuť až potom
Odpovedať
Profilova fotka
Normálne si obuj na obrad čižmy, aby si nezamrzla a potom sa na oslave proste prezuješ. Však to je normálny postup, nemusíš sa ničoho báť
Odpovedať
joj žienky mať také problémy ako máte vy :)
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá, a na plesy sa chodí ako? :) Veď plesy bývajú tiež v zimnom období a to nerieši nikto :) Je to úplne normálna záležitosť prezuť sa :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lorenta daj si nejake elegantnejsie cizmy na sobas, ked sa bojis, ze by ti bolo v lodickach zima a potom sa v sale prezujes
Odpovedať
Profilova fotka
isto by som to v lodickach neriskovala. bola by ti zima a je velka pravdepodobnost, ze by si nakoniec ochorela a to by teda k nicomu dobre nebolo. obuj si cizmy ak nejake mas a potom sa jednoducho prezujes. ja som sa na svadbach bezne prezuvala z lodiciek do baleriniek, ked ma uz strasne boleli nohy :)
Odpovedať
V januari podla mna este viac prituhne takze kludne cizmy, myslim, ze tam nebudes jedina, ktora nebude mat lodicky ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@ajinkaknm Podla protokolu sa na plesy chodi autom (taxikom a pod.), kde z domu prebehnes len v lodickach a vystupujes primao pred salou, kde sa ples kona a teda sa uz nikde neprezuvas., pretoze nepojdes predsa s igelitkou s lodickami. Tiez sa nenosi bunda, alebo obrovske kabaty, ale vacsinou len boa, alebo kozusina cez plecia. Ale jasne, to su plesy ako Opernball a podobne ;) Bola som na svadbe v novembri, presun peso z domu nevesty do kostola, z kostola do saly, takze som mala (a vsetky ostatne zeny tiez) cizmy a v sale sme sa prezuli do lodiciek. Nesli sme ale do kostola s igelitkami, nechali sme ich v sale vopred.
Odpovedať
Určite čižmy, v kostoloch je vždy zima. Navrhujem, aby si si zobrala na prezutie lodičky a nechala ich v aute-ak pojdete na svojom aute, alebo sa dohodni s niekym, čo pôjde autom,aby ti ich dal do svojho kufra.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja súhlasím, ako niekedy sa to fakt nehodí a nie je to ani nutné keď len prebehneš z auta do sály ale pokiaľ máte v kostole sedieť hodinu tak to by sa asi nedalo vydržať
Odpovedať
Profilova fotka
ber to pozitivne, ak nemas take cizmy, tak je aspon dovod na to, aby si si take vhodne kupiala, nie :) ja by som sa tomu teda len potesila
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem baby, beriem teda aj cizmy aj lodicky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lorenta budes velmi vdacna za to :-D Lebo ozaj by to v lodickach nebola sranda :-D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?