Svadobný účes a líčenie Ružomberok 12.9.2020

Dievčatá, prosím, poraďte, šikovnú kaderníčku a vizážistku z okolia Ružomberka...Najlepšie, keby mohla prísť aj domov...Máte s niekým dobré skúsenosti??? Ďakujem veľmi pekne:)
Odpovedať
Profilova fotka
Royal Studio v Ružomberku oproti hasičom. Môžem len a len odporúčať, mile a velmi sikovne baby. Najlepšia cena v RK. Žiaľ nechodia domov :(
Odpovedať
Mne účes robila Tereza Lednická, bola som veľmi-veľmi spokojná, neviem, či chodí aj domov, ja som bola v jej salóniku. Vizážistku som mala z LM - Zuzana Gallová Macková, ale prišla mi do Ružomberka domov, taktiež veľká spokojnosť, za 20 minút ma krásne nalíčila, a cenovo tiež vôbec nepýtali veľa.
Odpovedať
@bolarazjedna Ahoj, no konečne niekto odpovedal... Ďakujeeem krásne za rady... Ako tieto žienky nájdem? Ako sa volá salón, kde robí tá Tereza Lednická? Mohla by som Ťa poprosiť o fotku toho účesu, príp. aj líčenia? Veľmi by som to ocenila. Ďakujem veľmi pekne 👍
Odpovedať
Hmm, nájdeš ich napr. Na FB. Tereza Lednicka - oproti kinu Kultúra v takom zelenom dome na poschodí ma salón, ulicu neviem, keďže nie som z RK, iba môj manžel. Fotku prepošlem zajtra.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?