Svadobný účes - poradíte?

Ahojte, poradíte, prosím aký účes k týmto šatám? Ďakujem 🙂
Odpovedať
ja by som dala mozno nieco vycesane aby bolo pekne vidno ten holy chrbat 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Mozno nieco taketo? 🙂 Neviem ake dlhe mas vlasky
Odpovedať
@rosiena mam dlhé, takmer po zadok možno by naozaj bol najlepší nejaký vyceyany uces
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka1108 tak to mas vela moznosti podla mna 🙂 Ale tiez sa mi paci ta myslienka, ze by vynikol prave ten vystrih na chrbte takze nieco taketo by bolo asi idealne. Neviem sice co sa ti paci, aky styl ale nemusi to by zrovna nejaky ten obrovsky vyces, trosku pripominajuci hniezdo ale praveze skor nieco take elegantne jednoduche 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
určite vlasy dvihnúť hore, aby vynikol ten chrbát.. 🙂
Odpovedať
Mne by sa k tomu hodil možno ešte ešte taký ten nízky ale natupírovaný cop
Odpovedať
Profilova fotka
pekne to vyzera aj ked su vlasky rozpustene, no ako ti uz kocky pisali vyssie,ja by som chcela upriamit pozornost na ten odhaleny chrbat a mozno by som zvolila nejaky taky ten padnuty drdol, tie sa mi veru hrozne moc pacia
Odpovedať
Mne prídu také celkom vílovské tie šaty takže by som možno nechala aj rozpustené vlásky keď píšeš, že máš dlhé. Iba nejako natočené pekne a keď by si už teda chcela ukázať ten výstrih na chrbte tak by stačilo ich len prehodiť na jednu stranu možno a trošku prichytiť sponkami
Odpovedať
Profilova fotka
len pozor na to kedy budete mať svadbu. kamoška mala takto rozpustené vlasy, mali svadbu v lete a hrozne na to nadávala, že sa jej pod tým potil krk, keď sa spotila pri tancovaní tak sa jej vlasy lepili všade a hrozne rýchlo jej padli aj tie vlny a potom to už vôbec nevyzeralo pekne
Odpovedať
ja by som radsej sla do toho drdola, je to praktickejsie, vydrzi ti to pekne celu svadbu 🙂
Odpovedať
@klariena svadbu máme o 2 týždne, takže toho by som sa nebála. Skôr ide o to, že na drdoly a rôzne vycesy nie som zvyknutá. Avšak neviem, či sa k nim celkom hodia rozpustené vlasy. Ale ďakujem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Mne by sa k nim tiez viac hodil taky padnuty drdol. Rozpustene by sa mi trosku bili s tymi sirokymi rukavmi. Zaroven si myslim ze ak sa v rozpustenych budes citit dobre, chyubu urcite neurobis 😊
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak ja si myslim, ze na svadbe by si mala byt trosku odlisna ako byvas normalne, aj to sposobuje ten wow efekt pri nevestach takze ist do niecoho noveho, nie je zly napad 🙂
Odpovedať
Keď máš dlhé vlasy a nie si zvyknutá na vypnuté úplne hore. Presne môj prípad.. Tak by som zvolila možno niečo takéto
Odpovedať
Profilova fotka
Aj niečo takéto 😊
Odpovedať
@nikushka26 tak toto si ukladám, ďakujem 🙂 niečo takéto by mohlo byt
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka1108 nie je za čo, ja budem mať taktiež odhalený chrbát, tak tiež mám poukladané inšpirácie rôzne 😊
Odpovedať
zvolila by som nejaky vycesany uces, aby saty boli dominantne, lebo su krasne. baby ti tu kopu peknych ucesov pridali, tak ja uz nebudem 🙂
Odpovedať
@lucka1108 aj si sa rozhodla uz, ze ktory by sa ti pacil? 🙂
Odpovedať
@sahaia asi áno, pravdepodobne niečo z toho, čo poslala @nikushka26
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?