Svadobný účes s korunkou

Profilova fotka
pacia sa mi svadobne ucesy, ktore maju korunku namiesto inych ozdob, ale neviem ci su tie korunky v kurze...aby som nevyzerala smiesne...co myslite?? Ist do toho, alebo ostat pri klasike a dat si do vlasov nejaky stras ?
Odpovedať
ahoj, ja si tiez chcem dat korunku, alebo celenku. velmi sa mi to paci a nasla som na tejto stranke kopu ucesovych inspiracii. poradim sa s vizazistkou, lebo doplnky sa musia hodit aj ku satam a sperkom. drzim palce :-)
Odpovedať
Ak to bude vkusne, nebudes vyzerat smiesne. Ale musis si tym byt ista, nie ze budes pocas celej svadby uvazovat, ci nevyzeras divne. Podla mna su korunky krasne.
Odpovedať
Profilova fotka
Aj mne sa velmi páčia svadobné účesy s korunkou alebo čelenkou, tiež nad tým uvažujem.
Odpovedať
Ahoj, ja som korunku mala a myslim, ze to uces prijemne doplnalo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ucesy s korunkou su stale in:) krasne, svadobne, princeznovske:!)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja chcem uces s korunkou alebo celenkou a je mi jedno ci je to in. Treba to len spravne doladit,aby to vyzeralo dobre a vkusne. Ja mam problem s tym,ze mam silny chrbat a neviem ci to bude dobre vyzerat,skor si myslim ze nie,kedze by som chcela uces dohora vycesany :(
Odpovedať
Profilova fotka
@wierkaa aj ja som mala taku celenko-korunku a nelutujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
super baby, dakujem za rady :) saty budem mat princeznovske,cely korzet ma Swarovski kamienky a uzasne sa to ligoce :-) takze ta korunka alebo celenka tam bude vyzerat pekne... uz sa neviem dockat svadby :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?