Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki..tak ja verim ze ti to zbehne velmi rychlo bez draheho..no a s tym pozemkom to vam gratulujem..nas sa uz riesi a peto chce este do zimy zacat staviat dom..ale este sme si nic nevybrali..teda aky..vieme len ze chceme podkrovne izby..a s tym podnajmom viem presne co myslis..nic nie je lepsie ako mat nieco svoje..svoje utociste...
Odpovedať
presne tak, mat nieco svoje a neobavat sa toho ze ti skonci podnajom a ci sa ti podri najst dalsi, mi mame este tu vyhodu ze to bude pozemok za par supov, pretoze mu nam ho preda jeho krstna, takze to bude ako zadarmo.... a vies co aj som si zvykla uz na to ze chodi prec, ale v decembri mu konci zmluva, tak bude musiet hladat nieco ine, ale asi najskor pojde na zivnost
Odpovedať
Profilova fotka
no sak to..my asi tiez z tohto podnajmu pojdeme do domu..a bude zo mna gacovka :-D ..no peto tiez tak ma ze mu prepise cast babka,oco,ujovia.. no tak dufam ze sa mu podari nieco najst..a zivnost tak len ty si nedavaj aby ste mohli vziat aj pozicky aj uver...lebo on uz na seba asi nevzme bo mu nedaju..ani petovi uz nedaju..on je podnikatel a bude mat tiez problem s takymi vecami..
Odpovedať
ja viem, ja si nebudem davat, ved este aj skolu mam :::)
Odpovedať
Profilova fotka
no sak vlastne hej..mit o celkom vyletelo z hlavy.. :-(
Odpovedať
to nic stava sa :)
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej.. no co holky co mate nove ha?
Odpovedať
Profilova fotka
tak babule ja sa mozem pochvalit ze som si nasla pracu hoci len na polovicny uvazok ale nieco uz to je, velmi im zaimponovalo ked som im na pohovore povedala ze maju lenive predavacky. jedna sa o obchod zara v auparku, pre mne ako klientku by bol drahy no ako predavacka sa tam citim super, je to uplne ina spolocnost ludi. Obchodila som si asi cca 5 pohovorov a tento klapol. Povedali mi ze tak po cca 3 tyzdnoch ked sa im to tam vykristalizuje a ja budem vyhovovat tak postupim na tpp, co by bolo fajn. V nasom planovani svadby sme zatial dalej nepokrocili , len si uzivame spolocny zivot a rozpravame sa o nasom dalsom zivote, kedze priatel tento rok konci ing, tak po juni budeme opat mudrejsi. je toho teraz vela a tak vam sem nestiham prispievat len si vas pravidelne citam
Odpovedať
jeeeeej Miska, super, gratulujem... tak to ťa prídem niekedy do Zary pozrieť, ak môžem :) v Auparku som často... :-p
Odpovedať
pripajam sa ku gratulacii
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte..conoveho? ja som strasne zleniveta mne sa nechce docitavat... cele dni len vylihujem nudim sa doma :-| miska gratulujem k novemu miestu:-)
Odpovedať
Profilova fotka
a este kuk x-) http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Článok sa načítava...
miroslava89: no nadherne, nemam slov
Odpovedať
Ahojte dievcata nechcete prenajat perfektne luxusne auto?CHRYSLER 300C?Pretoze mama kamosa ktory vozí svadby a ma perfektne ceny.
Odpovedať
Profilova fotka
miska to ti fakt gratulujem..tesim sa s tebou..dufam ze budes na tpp.. miroslava..kukam kukam co sa stranka..(akosi som sa neprebrala este) a take nieco male ma tu sokuje...krasnucke naozaj..same dobre spravy tu vidim no..
Odpovedať
miroslava89: gratulujem... nádherné ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za gratulacie... miri uz sa tesim az budes mat aj zabery z 3Dcka tie su naozaj uzasne. Len vam drzim palceky nech to tentoraz vyjde
Odpovedať
ahojte, ako ide zivot ?
Odpovedať
čau kawasaki17: život ide v pohode... zarezávame aj s mojim drahým v škole - mne sa v novej škole veľmi páči, som spokojná :)) inak, troška kríza ohľadne peňazí, neviem nájsť žiadnu normálnu brigádu... :( a ty ako ?
Odpovedať
ahoj, no tak celkom sa da, uz mame svoje plany ohladom byvania a tak, pojdeme stavat dom od jari, no a v skole vela ucenia asi tak ako v kazdej, na aku skolu chodis????
Odpovedať
ja som na Pedagogickej fakulte UK v Bratislave... mne sa zatiaľ nejak nezdá, že by sme mali veľa učenia, ja si skôr užívam vysokoškolský život... :-)
Odpovedať
babulky, nemáte nejaký fakt super recept na chutnú, ale jednoduchú bábovku? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
petra89 velmi si neuzivaj lebo pridu prve zapoctovky a od knih sa ani nepohnes. Potom pride skuskove a zase sa od knih ani nepohnes, hlavne ak mas take veci ako vyvinova biologia, dejiny pedagogiky...
Odpovedať
miskamisko: tak ja študujem liečebnú pedagogiku, a zatiaľ nám nikto ničím nehovoril... a o zápočtoch nebola ani reč, mne sa to všetko zdá zatiaľ také príliš jednoduché... vývinovú biolu máme ale moc sme sa nepohli nejak ďaleko :-( ... a dejiny pedagogiky... to majú asi učiteľské odbory, my máme akurát všeobecnu pedagogiku... to je troška náročnejšie /teda mne sa zdá/ ale tiež nič moc .... neviem, či to tak fičí na všetkých odboroch, alebo len na našom, alebo len mne sa to tak javí... neviem... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kde ste????...skoro dva tyzdne ani ciarocka textu..
Odpovedať
ahojte... ako ide zivot? tak s tak s tymi skuskami a zapoctami mate cistu pravdu, ved ani ja sa nemusim ucit ale potom sa od kniziek ani nepohnem a predsa mam aj ine povinnosti... dnes som sa posledny krat previezla na motorke, uz je odlozena v yamahe aj ked je kawasaki ::::))) bude mi cez tu zimu chybat, lebo som si trasne na to zvykla ze na nej skoro vsade chodim, aj do skoly.....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky tak mi sme si konecne stanovili datum 4 jun 2011. Svadobna hostina bude zrejme niekede pri trencine a v januari si chceme zajednat foto a kameru. Dnes sme mali taky krasny vecer, drahy ma vzal na prechadzku potom na kavu a veceru. Dnes su tomu 4 roky co slapeme spolu jednu cestu, tak sme si to pekne pripomenuli. ;-)
Odpovedať
Miška, tak to ti úprimne z celého srdiečka gratulujem... aj k tomu termínu svadby, aj k tým štyrom rokom...
Odpovedať
ja uz som zasnubena mam svadbu 24 aprila :-N :-N :-N
Odpovedať
jeeej zuzuliatkoaj: tak to je skvelé, blahoželám... Ty si tu inak medzi nami prvý krát, však ?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?