Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam v tomto štastie že priateľovi rodičia ma nemôžu porovnavať zo žiadnou byvalo kedze ja som jeho prve dievca a je to obrovska vyhoda, baby co sa mu predomnou pacili ho kazda odkopla ako tutka informatika...podla mna to boli kravy) Adrianka si este uzijes vela zabavy z jeho mamou ked je takato, nastastie priatelova mama si jeho pozornost nevyzaduje a ako starsia osoba tak je rada aj sama a on sa moze venovat mne, no ked sme u nich tak jeho otec ma kablovku, ktora ma prejst na neho tak tam musi makat a vtedy sa venuje len firme a cela rodina ide do kelu... Priatel uz nema ziadnu babkukedze jeho mama ma 63 a otec 66 rokov, on je najmladsi zo 4 surodencov, vsetky jeho sestry su davno vydate a maju velke deti, tie ma prijali v pohode az na jednu ktorej ide len o to aby zo vsetkeho mala prachy. Priatel viac ako na nazor mamy da na nazor jeho sestry co mne osobne vyhovuje lebo jej decka si ma zamilovali a to maju 12najstarsia 10 a 6 rokov. Tento vikend som sa vyfotila do sytosti, minuly tyzden bolo prijimanie a tento tyzden som si spravila doma maly fotostan a fotila odusu... :-D Babulky vela stastia v tyzdni prajem
Odpovedať
Profilova fotka
miskamisko..no vies o tom vooooobec nemam pochyb ze si este uzijem..ale serie ma to lebo som vzdy chcela aby cela rodina bola v pohode..a navyse moji rodicia su aky su..a niekedy mu mama chce rozkazovat (priatelovi) ale on si to neda..no uz sa mi par krat stalo ze sa jeho mama somnou tak bavila ako si to nedovolia moji vlastny rodicia..(a co je uz co povedat lebo doma je to obcas tost huste)..a som velmi zvedava ako to dopadne teraz..lebo za par dni sa stahujeme do podnajmu..tak uvidim ako dopadne to vyzadovanie/ci nevyzadovanie pozornosti..ale co uz..ona este asi nevie aku bude mat harpiu nevestu..lebo mam taky dojem ze zachvilku zacne velky boj :-D no tak to mas fajn,ked da na sestru..priatel ma iba o 3 roky mladsiu sestru..ta ma uz hrooozne dlho priatela ale povedala by som ze si moze dovolit cokolvek..(teda ja v jej veku som nesmela ani stipku z toho co mohla ona ked mala tolko) a nemam ani tolko s nou spolocneho..obcas mam dojem ze prehodime nejake zdvorilostne vety..prehodime par viet este k nejakym temam a tym sa to cele skonci a kazda si ide po svojom..no obcas mi to pride take blbe.. ja neviem zas ja mam segru taku staru jak je priatel a ona ho uplne respektuje..bavi sa s nim..z prahy mu nosi raz zacas aj prekvapko..proste nikdy nemala problem s ziadnym mojim priatelom a este ked vidi ze som stastna a ze si zariadujeme buducnost oto viac sa snazi byt k nemu mila a navyse nic proti nemu nema..(na dovolenky k sebe nas vola,este sme neboli ani raz..ale vola)a obcas by som si priala aby som to aj ja take mala zo strany jeho segry..ale tak kazdy je iny no.. no tak to si sa poriadne odreagovala musim uznat.. aj tebe vela stastia.. ;-)
Odpovedať
Aadriankaa: no, aj so mnou sa dakedy "svokra" baví úplne zaujímavým spôsobom... ako, sú ku mne v podstate aj milí, mohlo by to byť aj horšie , ale tie večné zákazy, že nemôžme ísť hentam a hentam, lebo by sme náhodou spali v jednej posteli a pod. keď sme u ňho v izbe zatvorení, tak si tiež vypočujem a tak podobne... minulý rok sme sa nas*ali a šli sme na dovolenku a bez jej povolenia,ale tak, sorry, ale mali sme na to svoje finančné prostriedky, takže nebolo o čom... držímt i palce, pri to sťahovaní do podnájmu, som síce presvečená o tom, že tvoja "svokra" to bude brať ako prírodnú katastrofu a medzinárodnú tragédiu, ale ty to prežiješ, o tom nepochybujem ;-) hlavne sa nedaj... je to tvoj život, život tvojho milého, čiže VÁŠ spoločný život, a ona nech si rieši ten svoj... ako, naozaj ja nechápem, prečo niekotrí ľudia majú strašný problém pochopiť to, že ich deti sú takisto dospelé a takisto sa chcú osamostatniť ako to kedysi robili oni...
Odpovedať
Profilova fotka
petra89: no ja to nechapem tie svokry..to aj ja taka budem? :-. snad nie bo ma trafi..viem ze chce to najlepsie pre nas..ale proste obcas by som jej tak vynadala..no s tym si musi urobit poriadky polovicka..ja tiez ked sa mi nepaci co povedia nasi tak im to poviem ze to tak nejde..a ze je vychovany inak a ine veci su pre nho dolezite..atd.. no ja na tvojom mieste by som tam ani nesla..len keby mal niekto sviatok..alebo pokial mate rovnaku VS tak by som to riesila ako miskamisko spolocnou izbou..ja som to mala doma na rit..bala som sa oznamit zasnuby..co nakoniec vyslo no celko dobre..pred nedavnom ma nasi skoro zabili ked som oznamila ze ideme do podnajmu (kedze ja nemam financie a skoro vse bude financovat priatel)..no a pred par dnami som sa pytala co si mozem z izby zobrat (bo nechce sa mi kupovat stol na notebok...zbytocne vyhodene prachy) a napodiv mali este dobru naladu..este som im oznamila ze om necham mesiac doma psa kym si tam nevymalujeme aby nepachal smrady..a nemali problem.. no tak dufam ze to prezijeme v zdravy to stahovanie.. a uz by konecne vsetci rodicia mali pochopit ze to neamju prehanat s starostlivostou!
Odpovedať
presne tak, mali by to všetci pochopiť, že o deti po dvadsiatke sa už netreba starať ako o trinásť ročných puberťákov... ja k priateľovi domov chodím celkom rada, lebo majú veľký dom a dobre sa tam cítim, len mi vadia tie poznámky ohľadne toho, že prečo sme v izbe a prečo sme v izbe po tme a tak... čo je pozitívum, tak priateľova mamina skvele varí, takže rada sa tam aj napapám :D ja teraz pôjdem na VŠ a chcela by som si nájsť nejakú robotu popri škole a zarobiť si na to aby som mohla ísť niekam do podnájmu... len priateľ s tým nejak ako keby nesúhlasil, on všetko hovorí, že až po bakalárovi... ako keby život začínal až titulom Bc. keď som sa ho pýtala na nejaký spoločný život, tak mi vždy povedal, že veď poriešime o dva roky po Bc. ale to bude len jeho štátnica, ja budem končiť druhý ročník... to ma trocha na ňom štve... že všetko odbije slovami - až po Bc. - len tomu moc nechápem, veď život nezačína Bc. štátnicou... :-( inak, s tými zásnubami, aj ja by som sa bála oznámiť... neviem prečo, ale bála... a zase, obdivujem ťa, že ideš do podnájmu, bez vlastných financíí...to ja by som zase napríklad neurobila... ale držím palce nech vám to víde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
petra89..tak ja uz neviem jak im to vtlct.. :-D no u nas zase priatel veeeelmi dobre vari..velmi mi to chuti ja este len zacnem..ako viem par jedal a ostatok sa budem musiet naucit ako kopec inach veci.. no tak ja by som si sadla do obyvacky a kukala tv.=DD ja som to tiez tak obcas robila a potom si tam sadli aj nasi a bol pokoj.. no ja vsetky prachy co som mala usetrne..tak mi zhltol byvaly...no a my sme sa vlastne rozhodli pre podnajom kvoly nasim..ja som to uz chcela niekolko rokov no pre priatela to boli vyhodene peniaze..ale tak uz to bolo take brutal..a aj unho sa vyskytlo par konfliktov tak sme hned nasli..no ja som chcela napr len garsonku ktora bude aspon ciastocne zariadena..ale polovicka nie..vacsie a vobec nezariadene..taze teraz musime kupovat:sporak,chladnicka,pracka,zehlicka,doska,skrina a postel pre mne..a to este nemema stol v kuchyni a ani jednu stolicku..taze preto je to na zaciatku vacsia palka..keby toto bolo tak sa len nastahujeme..jak moja kamoska..oni si kupili len gauc na spanie a skrinu a to je vse..taze to mali jednoduchusie ale zas oni maju len 1-tku..no a ver tomu ze keby aj teba dotlacili k tomu okolnosti tak by si kasla nato ze nemas az taku hotovost a spoliehala by si sa na svoju sestrnost..a navyse ja ked som mala peniaze tak som si kupovala ci uz taniere,..a neminala na hluposti taze aspo teraz trocha usetrim.. no a mozno aj tvoj priatel zmeni tiez tak nazor jak moj..lebo moj nechcel o podnajme ani pocut a teraz sa uz budeme stahvoat... ;-)
Odpovedať
Ahojte :) rada sa k vam pridam, tiez som rocnik 89, ale az decembrova, takze asi najmladsia. moj priatel je odo mna starsi o osem rokov, co beriem ako vyhodu, pretoze sa vyzna v zivote viac ako ja. sme spolu rok, ale dal mi ovela viac ako moj byvaly, s ktorym som bola skoro 2 roky a mozem upmrimne povedat, ze az teraz som naozaj stastna. velmi rada by som sa vydavala a nemyslim si, ze by proti tomu nasi nieco mali, pretoze sa tiez brali velmi mlady. tiez si myslim, ze pokial viem, ze s nim chcem byt navzdy, tak nema vyznam cakat. chcem sa vsak vydat az vtedy, ked budeme mat spolocne byvanie, pretoze by som nerada byvala u nasich alebo jeho rodicov. velmi ma mrzi, ze nasi aj s babkou si mojho byvaleho strasne oblubili a aj teraz ked ho niekde stretnu, tak sa tesia a mojho terajsieho si az nejako extra nevsimaju, ale nemaju nastastie nic proti nemu, je to velmi dobry clovek, akurat trochu uzavrety (asi ako ja) tak si nevedia k sebe najst az taku cestu. ale myslim, ze to sa casom napravi, ked ho spoznaju lepsie, urcite budu vediet, kvoli comu som si vybrala prave jeho. s buducimi svokrovcami som sa videla asi 3x na par minut, ale ani mi to nejako nechyba. som mozno skor rada. ale to tiez casom pride. osobnu skusenost s nimi nemam, ale z rozpravania viem, ze ma nemaju velmi v oblube. maju na to sice svoj dovod, ktory aj poznam, ale myslim, ze je to velmi hlupy dovod, ktory rozumny clovek mat nemoze na to, aby niekodo odsudzoval. ale uvidime co bude, ked ma aspon trochu spoznaju.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak potom informuj o svokrovcoch.. ;-) snad dopadnes lepsie ako ja..no to ze je strasi..vidim aj ja ako vyhodu..aj moj je o 5 rokov starsi..ale zas netvrdim ze mladsi alebo rovesnici nemali co zo seba dat..skor si myslim ze je to ako vyspeju psychicky..no inak to s nasimi a babkami poznam..nasi su sice radi ze nie som s byvalym lebo bol to aj brutal ziarlivec..ale babky sa nanho dlho pytali..ale teraz nastastie vidia aka som stastna a aka je polovicka sikovna tak su tisko.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak ja mám 20, som februárová ....a 19.septembra sa vydávam po vyše troch rokoch chodenia, už si zariadujeme aj bývanie u jeho mamy - mojej budúcej svokry, s ktorou si rozumiem lepšie než s vlastnou mamou,svokra nemám,lebo drahého mamina sa rozviedla a on pred 5 rokmi zomrel :-( .. .. môj drahý má 31 rokov a vekový rozdiel vôbec nepociťujem... dokonca sa mi stalo, že si niektorí mysleli, že je mladší než ja :-D .....
Odpovedať
tak zelam krasnu svadbu andel :) nech sa vam spolu krasne zije. ja tiez nepocitujem vekovy rozdiel, pri starsom cloveku nez som ja sa dokazem lepsie uvolnit ako u rovnako starych ako som ja. neviem cim to je, ale mam taky pocit, ze starsi ma viac respektuju aj ako osobu, moje nazory a podobne. citim sa lepsie
Odpovedať
Profilova fotka
tak čaute baby.. uf dlho som tu nebola a čo to tu nevidím :-D :-D :-D :-D píšete a píšete a píšete normálne nestíham všetko preštudovať... no adnelovi gratulujem k svadbe a držím palce a prajem veľa nervov pri vybavovaní... mi momentálne svadbu nespomíname keďže sa po 3 mesiacoch konečne vrátil domov.. až mi je to ľúto... vtedy to bolo na dennom poriadku a teraz ništ.. normálne mám strach že si to rozmyslel ;-( dokonca ani na oravu som s ním nešla ja neviem je to také divné odkedy prišiel.... ja mám ten istý názor že na veku nezáleží... len niekedy si treba dávať na to pozor.. ale myslím si že keď si rozumiete tak žiadny problém.. kamoška chodila od 14 rokov s chalanom čo bol od nej starší o 6 rokov a všetci hovoril že je pedofil.. nechápem a teraz sú už rok šťastný manželia... takže tak
Odpovedať
andel : želám veľa šťastia a krásnu svadbu a nech vám to dllllllllllllllllllllllho predlho vydrží , najlepšie už navždy :-) inak, to tu všetky máte starších chalanov, len ja také "mladé ucho " ? ja mám priateľa o osem mesiacov mladšieho :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja mam tiez kamaratku, ktora ked mala 12 zacala chodit so 17 rocnym a ona ma teraz 19 a on 24 a vsetko im paradne klape. na veku urcite nezalezi, hlavne je ked si dvaja rorumeju
Odpovedať
fuuuha danielkka, 12 ročná so 17 ? ako nič v zlom, je super, že sú doteraz spolu, ale asi by som toho 17 ročného v tom čase podozrievala z nejakej úchylky... 12 ročná baba má iné záujmy ako 17 ročný chalan - teda zvyčajne to tak býva...
Odpovedať
petra89: dakujem , aj ja budem drzat prsty... kazdemu, mam 2 skoly, jedna je osetrovatelstvo a ta druha ja porodna asistencia, mam totizto skoncenu strednu zdravotnicku skolu, ale radsej by som sla na osetrovatelstvo
Odpovedať
andel: tiez gratulujem k svadbe, ja uz by som sa tiez rada vydala len este stale som neprisla na sposob ako to doma povedat aby moja mama nedostala amok! moj priatel je odomna o sedem rokov starsi a absolutne mi to neprekaza, skor vyhovuje.... a niekedy si pripadam ako starsia a rozumnejsia ja, lebo on je ako male babo :-D , ja toti zto vasnivy motorkar, vlastne sme obaja, ale on trochu viac a ked som mu kupila maly model motorky podobny tej jeho tak sa s nou hral po byte asi pol dna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeeem baby :-) ....... no už mám skoro všetko vybavené, ešte treba oznámenia vytlačiť a bude to všetko..... normálne už začínam byť nervózna z toho, lebo sa to nejak rýchlo blíži, ked si predstavím, že v januári sme začali pomaličky vybavovať a už je jún ....... ide to rýchlo ...... =-)
Odpovedať
ano..viem, ze je to velmi skoro pre vztah, ale vsetko bolo pod dohladom jej rodicov, takze to bolo v pohode. som velmi rada, ze im to vydrzalo, pretoze to dokazuje, ze aj v 12 rokoch moze clovek zazit naozaj velku lasku.. nie az v 25- ke alebo tak neskor.
Odpovedať
jasné, že aj v 12 môže človek zažiť veľkú lásku, ale skôr si myslím, že vek 12 rokov je vhodnejší skôr na také puberťácke vzplanutia... ale zase, ak im to vydržalo, dievka musela byť vyspelejšia v tom veku ako jej rovesníčky...
Odpovedať
ja si to tiey neviem predstavit v 12, urcite musela bzt vzspelejsia, pretoye ked si spomeniem na seba , bola som proste este decko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
andel...aj ja gratulujem...a vela dobrych napadov pri zariadovani.. petra89 priatelova segra tiez chodila od 12 rokov s 18 rocnymi dokonca a vydrzalo im to az kym ona neskoncila skolu teoreticky..a pokial viem ked mal on 24 tak si zas nasiel nejaku 17 rocnu..ale to uz enviem na 100 % danielkka..hovoris uplnu pravdu..su ludia ktori sa zalubia ked maju 12 a vydrzi im to a iny ovela neskor..no ale ked sa najdu "2 spriaznene duse" tak podla mna ziaden problem.. margetakuska..nic si z toho nerob..moj drahy tiez rozpraval kazdu chvilu o svadbe..a teraz sa este viac ponoril do podnikania..a minule pri venceni mi oznamil ze svadba bude najskor za 2 roky..len tak akoby sa enchumelilo..uzivaj si to ze je doma a ze je s tebou..nemysli teraz na ine..lebo ked on sam nema naladu na taku debatu tak si bude mysliet ze ho do toho tlacis (vlastna skusenost :-( ) kawasaki17 tak ja neviem ja tiez ked som mala 12 tak som sa spravala uplne inak ako spoluziacky..mozno to bolo tym ze som mala starsiu sestru a bavili sme sa o inom..a uz ako mala som chcela pekny vztah..ale nie na kratko..vlastne ja odkedy si pamatam som nesla nikdy do vztahu pokial som to nemyslela uplne vazne a na dlhu dobu..keby tak aj na cely zivot..nikdy som nebola na take ze chodit s tym,tym,tym..a chrapat s hentym,tamtym...ja neivem asi som taky verny typ cloveka..(i ked teraz to obcas lutujem ze som si mohla uzit viac..ale to si len ocasne slabe chvilky)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte neda mi to nereagovat.. ako je to pekne 12 a 17, krasny vek, ale predsalen 12rokov, to je este decko..ale stale lepsie chodit so 17rocnym ako moj svagor ma uchylky na dost mladsie baby.. naposledy mal 14-ku a to jemu tento rok odbije 34 rokov.. a to by som povedala ze je uz poriadna uchylka.. :-D :-D
Odpovedať
mmm nelynka, ten tvoj švagor má zaujímavý vkus :)
Odpovedať
aadriankaa : bola som ako decko , pretoye som vzrastala medyi samimz chlapcami a asi som sa aj sko chlapec spravala, preslo ma to asi tak v 15 ked si ma yacali chlapci vsimat....
Odpovedať
kawasaki: no a z takého "chalan" ako si bola,aká kočka vyrástla :) kedy máš ty prijímačky?
Odpovedať
Profilova fotka
petra to hej, to ma..on je tak trosku psychicky naruseny odkedy sa rozsiel s byvalou co boli spolu nejakych 9rokov a vpodstate jej vychoval dceru.. svokor je z neho na nervy, uz raz koli nemu chytil porazku a teraz pred velkou nocou zase bol zle na tom ked svagor prisiel o pracu.. ale drzime ho aspon my s manzelom.. svokor tvrdi ze nemat mna tak uz dycha fialky zospodku aj ked neviem stale ako to mysli.. ved som len "pristahovalec" do rodiny :-D
Odpovedať
nelynka: to máš super, ak máš dobré vzťahy so svokrovcami a vidím, že švagor je poriadny "kvietok"... by už mohol mať rozum v jeho veku :D
Odpovedať
Profilova fotka
to by mohol teda :-D :-D :-D ale tak bohuzial, nepocuva nikoho..namna nastatsie kedysi dal ale co sa tyka vztahov je to s nim strasne.. =-) este stastie ze moj drahy taky nie je (asi lebo on uz tiez mal 30 ja 21 :-D :-D )
Odpovedať
21 nieje 14 :-D takže pohodka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D aj ja myslim :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?