oznámenie o zmene dátumu svadby

17. sep 202040

Milé nevestičky, či už budúce, alebo aj tie, ktoré to stihli ale svadbu prekladali. Viete mi pomôcť ako pekne oznámiť že sa svadba presúva? Všetky oznámenia máme už rozdané, takže zmena na nich nie je možná. Ďakujem Vám krásne za pomoc.

 • Vytvorilla som jednu hromadnú správu na FB, kde som všetkých pridala, vysvetlila som situáciu a bolo. Tí, ktorí FB nemajú, tak tým sme volali.

 • My sme poslali na fb iba správy alebo sme volali 🙂

 • My sme všetkých pozvaných ako prvé obvolali, aby vedeli. Oznamko sme potom mesiac a pol pred svadbou upravili na pc a už len rozposielali elektronicky. Pre najstarších z rodiny sme pár vytlačili, no už len doma na tvrdšom papieri. Do opraveného oznámenia sme dopísali, že sme si to nerozmysleli (ako si mnohí z nás robili srandu o druhej šanci... ), dali sme nový termín a hotovo. Moja známa s partnerom obchodila rodinu a dátumovou pečiatkou prepečiatkovali dátumy na oznámeniach. Kedže sa deje toto čo sa deje, všetci pochopia, ak sa rozhodnete netlačiť opätovne oznámenia 🙂 Držím palce.

 • Oznamenia dalsie by som uz neposielala, bud si hosti obvolajte, obehajte alebo ako pisala @tralala94 , vytvorte si skupinu a oznamte to prostrednictvom fb. Vsak kazdy uz ma v tejto dobe fb

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Články od našich partnerov
  Spoločné bývanie novomanželov: ako si vybaviť hniezdočko lásky
  Koľko stojí svadba? Tipy, ako znížiť náklady za svadbu na minimum
  Najdôležitejší doplnok nevesty ? Čo môžeme povedať o kabelkách?
  Archív článkov od partnerov