Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

6. júl 200943260
  • ta sak vravim ze nehovorim a aj tak uz chrni ale aj minule chrnal a prebral sa ked som sa supla k nemu 😃

• ta potvora mi odmieta brat prispevky

• ja som ties zasa priprala,ale us mi to akosi prestava vadit

• Sponzor fóra
  • no baby majte sa, ja idem buvať,pa-pa

• no mne este len bude ked do nicoho nevojdem 😠

• papa pavianca 😉

• pav:NECHOD

• lebo sa tu zas ULOVACKUJEM 😃 😃 😛

• 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛

• hej hej hej piste

• bianca bud dobra 😃 😃 😃

• halo...som tu sama?

• som.ale dnes mam priserne pomaly pocitac a pisem rychlejsie nes ty

• no si mi vravela uz davnejsie ze mas nejaky zoznam co si mala na svadbu ze co povybavovat tak kedy mi ho posles?

• to je zlaté, že ulovackujem 😃 musím, lebo pomaly začnem chodiť do práce a s takým režimom, že hore do 1-2, spať do 12 by som nepochodila, ale neviem, uvidím, čo povie doktorka, radšej by som šla do práce, ale dutiny ma zlostia, tak sa majte a pozor na hororovo-hadičkových pacientov 😎

• Sponzor fóra
  • ja nemam ziadny zoznam

• no moja vsak ja pisem ale mezditym som pozerala este nejake veci vies ja mam este pred svadbou 😬

• tak ahoj pav.Zajtra o takomto case 😃 😎 😃

• akoze nie no nevadi ja si musim pomaly nejaky urobit co vsetko treba vybavovat na svadbu?

• no bianca ty si nezmar sakra ale ty po nocnej isto vydrychmujes vsak pockaj ja ti dam ked uz budes mat doma net 😃

• a ako ti je?uz sa citis lepsie?a naco zase k zubarovi ides?

• hudba,SATY,doplnky,halvne dobre topanky,najlepsie i nahradane(a nie ako ja co som ich i mala a zabudla som ich doma a potom som trpela as do rana jak kon)

• no k zubarovy idem zasa asi na ... ako us poledne 2 mesiace.Furt ti nemam dobre

• no hej ale trapi ma hlavne ze darceky pre hosti co ma dat a kde zozeniem vankusik na obrucky a potom ze co na redovy ci pernicky alebo kolace alebo neviem co este

• ja po nocnej nevydrichmujem 😃 ja po nocnej oddychujem

• a ti zistili ze co mas s tymi zubmi?kanaliky alebo co?

• kanaliky us nie.Us to mam vyssie,tak mi to chcu sekat

• no jasne moja aj ja rada oddychujem v posteli 😃

• kecas co ti chcu sekat?boze co sa s tebou deje a ten mechur uz mas v poriadku ci aj ten ta trapi stale?

• draceky pre hosti sme nea¨maly.Na redovy sme mali zakusky ,chlast a svokra dotiahla aj nadherne pernicky

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov