Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • ahojte presovcanky. kde v presove sa chystate fotit? skuste poradit. nic pekne som zatial nevidela. 😞

• ahojte mal niekto saty z polska alebo kupene alebo ste si davali sit a ked ano tak kde v polsku - napr nowy targ?

• dievcata velka prosba.. viete o vizazistke,ktora by prisla nalicit domov??? dakujem!

• Sponzor fóra
  • @kathleen4  
    @katinka110  
    @123lea123  dievcata prosim Vas, nemate skusenost zo Salonom krasy Livia Olearova?? na Svabskej je to...

• bohuzial, ja som o nom ani nepocula

• @jkrupova  iveta zubkova mi robi portret...kukni na fb...nádhera...

• @mici2  dakujem, ale ja som mala na mysli nejake pekne prostredie, fotografa uz mame. 🙂 ale aj tak vdaka

• @katmi  ani ja som o tom salone nepocula 😐

• @katinka110  nic.. uz som volala jednej kadernicke tu na Sekcove, tak hadam uz pochodim.. inak sa dam ostrihat a bude 😬 😃 😃 😃 ziaden uces mi nebude treba 😃 😃 😃 😃 😃

• @katmi  ja budem mat alenku valentkovu kadernictvo Yveta....je fakt super...tak si mohla skusit zajst aj k nej 😉

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @katinka110  a ona kde robi???

• @katmi  cierny most byvale pozemne stavby

• @katmi  a hned oproti je aj kozmeticka

• @katinka110  nejaky kontakt mozem poprosit do IP?? dakujem 🙂

• Sponzor fóra
  • @katmi  osobnu skusenots s nimi nemam, ale Livia mi robila majsterku ked som chodila este do skoly, asi rok a pol, porom isla na matersku, - ale ja som 12 rokov po maturite🙂 ona je kozmeticka a jej mama je kadernicka, vraj ten salon maju spolu... bohuzial ale referencie na nu nema ziadne, takze som ti asi moc nepomohla...

• Neveticky nepotrebuje niektora vyzdobu na stoly ? mali sme zladenu k farbam restauracie Maxim mam organzu lososovu a bielu, vlizelin lososovy,lupienky bledooranzove a bledozlte, ruzicky biele...

• nevestičky viete o nejakej šikovnej krajčirke v po čo šije svadobne šaty?

• Chcem Vás pekne poprosiť. potrebujem tip na kaderníka kaderníčku a líčenie v po. účes asi taký

• Cawko. Je tu niekto z PO kto ma svadbu na druhy rok?? 😉

• Aj my sme rozmyslali nad Tratoriou, ale bali sme sa zleho pocasia.. Na stanici sa to teraz vola Skola podnikania a velkou vyhodou je, ze maju klimatizovanu miestnost, takze v lete sa hodi 🙂 Nech vam vsetko dobre dopadne! 😉

• @micha82   Ahoj micha82, mozem ta poprosit o kontakt na fotografku Petru Gajdosovu? Dakujem velmi pekne

• @kirstenn  ...toto sa mi nechce verit,lebo v Ciernom Barone je sala velikanska, aj jedla boli velmi dobre a aj vyzdoba a mily personal ,ale ved sto ludi a sto chuti

• Ahojte baby viete mi povedať vaše skúsenosti zo salónom Gracia-pri autobusovej stanici? Rozmýšľam nad ušitím šiat u nich,ale žiadne recenzie naň nie sú 😒

• @666maybe  Ahoj,ja som si u nich davala sit svadobne saty😉stuck_out_tongue:rave vcera mi volali,ze su hotove a vyzdvihnem si ich az o 2 tyzdne.Ak ti to velmi nesuri,tak ti potom mozem dat vediet,ze ako to dopadlo🙂

• @pemina  ďakujem, že si sa ozvala, nesúri mi to keďže mám svadbu až o rok takže sa budem tešiť na tvoje šaty 🙂

• @666maybe  Ahoj,tak pisem ako som slubila.Saty mam uz doma(uz som ich pridala na stranku).So salonom Gracia som maximalne spokojna!!!Naozaj odporucam😉

• ahojte baby..prosim vas neviete kde je v presove nejaka dobra krajcirka co mi usije svadobne saty?dakujem 🙂

• Baby a kolace ste davali kde piect? Kdesi som citala, ze Velky Saris sa pokazil...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém