Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
ahojte holky tak ako sa mi blizi svadbicka zacinam mat stres zo svadby, ze nic nemam a nic nestiham oooo 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Ahoj Ivetka, neboj vsetko stihas...aj ja som mala taky blby pocit, no ale ked som mala zajednane saty, manzel oblek a obrucky, viac mi nebolo treba...ked bolo toto tak som si povedala, ze sa nad malickostami uz nejdem trapit...a dopadlo to super! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, ivetka presne tak, vsetko dopadne dobre, ten stres patri ku svadbe aj ked ja som ho nemala
Odpovedať
no tak ja ho mam hlavne preto, ze som az v Prahe a svadba sa organizuje na dialku tak ma to stresuje =-)
Odpovedať
Profilova fotka
v tom ta inak obdivujem, ja si neviem predstavit, ze by som to takto organizovala:-) ale neboj, vsetko bude oki :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivetka, naozaj, ako hovori saška, všetko dobre dopadne. Dnes nam baby prisla svadobna kniha s fotkami aj DVD s fotkami. Je to proste uzasne, naozaj fantasticke!!!!!krasne fotky, ani som necakala, ze budu take fantasticke! Zajtra Vam poslem , ale napiste mi do IP vase maily. :-)
Odpovedať
jasne ideme pisat tesime sa na foto :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
miruskaaaaa, jasne, vsak sme si slubili, ze mi posles :-) pisem Ti IP, som zvedava, lebo neviem ako vypadas, urcite si bola krasna nevesticka a aj si krasnucka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Joj baby, neprehánajte, kazda zena je vo svadobnom krasna. Mam tu tie fotky, tak Vám ich pošlem, len mi potom dajte vedieť, či Vám prišli, dobre? Sú naozaj krásne, všetkým sa páčia, tak som zvedavá potom na Váš názor... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, posielala som Vám tie fotky, ale sa mi vracajú spät a pise mi, ze nie je dostatocna kapacita pre prijatie spravy (a to som vam poslala po 5 fotiek). Prislo Vám aspon nieco? Ozvite sa mi...
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, ahoj moja, ano akurat som ich dopozerala, dosli mi dva mailiky, odpisala som Ti - UPLNE UKAZKOVA NEVESTA :-) krasna si a si aj bola:-) dakujem moja a musim povedat, ze som si ta veru inak predstavovala:-) neviem preoc, ale taku mensiu, kratke vlasky, taku baculku a ty si krasna, stihla :-) papa
Odpovedať
ahoj miri mne nic nedoslo a pritom mam dost velku kapacitu schranky to je divne :-| aku to malo velkost - je mozne, ze mi to dojde neskor oooo ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
saška ďakujem, ja som taky drobec (171 cm), ale dakujem za kompliment, si zlata. Ivetka, poslala som Ti to znovu na trikrat, tak cakaj...dufam, ze pride. :-D
Odpovedať
ahoj miri dosli foto a su super prave pozerm prve foto mas super make up velmi sa mi paci....inak neospinili sa ti saty pri foteni ja mam totiz dlhu vlecku a bojim sa, ze budu ufulane ;-)
Odpovedať
zatial mam jeden mail s cca 4 foto maju prist viac??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano, poslala som Ti asi 12 foto, tak snad pridu vsetky. saty som mala spinave len trosku od spodu zo zadu, ale to nebolo ani vidno. Nemala som ich az take dlhe a ked bola nejaka mlaka, tak som ich len podvihla.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
joj, tak čo je 83ky? Kde ste vsetky? Ivetka, tak ako pripravy? stihas? Ozvite sa nejaka cez pauzu... :-( :-D
Odpovedať
caf Mirka tak prave mame uzavierku, ale este v pohode az tak od stvrtka to pride :-D ja sa chystam 25. aprila na SR tak budem vkuse 1 tyzden vsetko vybavovat tak dufam, ze to stihnem ;-) a ty Mirka ako manzelsky zivot :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj, tak ako predtym, nejako sa u nas nic nezmenilo, len som si este uplne nezvykla na moje nove priezvisko a aj moj menzel mi vypisoval kartu v obchode na slobodne priezvisko :-D . este si neuvedomuje chudacik, ze ma ma uz oficialne na krku. Vcera som bola cvicit a napila som sa sytanej mineralky a dnes neviem rozpravat, take mam zapalene hrdlo...a navyse mi aj tecie z nosa, takze sila...vnoci som nevedela spat, zobudila som sa o druhej rano a do piatej kym som vstavala som sa uz len prehadzovala...takze pridem domov a zalahnem k telke a nebudem mat ani nic proti tomu ked zaspim ;-) :-D
Odpovedať
tak nech sa skoro uzdravis ved uz u nas myslim v Prahe zacina skoro leto neviem ako to je na SR :-N tak ja som si uz minule kupila letenku na nove meno, lebo letime z Prahy do KE na svagrovu svadbu v septembri tak som na letenku dala nove priezvisko tak sa priatel smial, ze este sa ani tak nepisem a uz to davam na letenku :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivetka, aj som na tom tak bola, my sme si boli rezervovat dovolenku v januari a tiez som to hlasila uz na nove priezvisko, kedze letime v juni...dnes by som si mala ist pre pas, je to uz posledny doklad, ktory som si davala robit. Zoberte si baby, aky je to nefer, ze zena vydajom straca svoju identitu...zrazu ste uplne niekto iny...a chlapi-tym je len veget, pre nich sa nemeni nic! najhorsie je, ze ja mam sestru a ziadneho brata, takze nas rod (tu v blizkom okoli) nebude pokracovat. Len oco, co ma bratrancov (lebo ja on ma sestru)-ti to mozu zachranit, lebo maju aj synov, ale ti nebyvaju nablizku... :-)
Odpovedať
no tak Mirka ja sa nad tym moc nevzrusujem, ze stratim meno, pretoze moje meno je strasne bezne ma ho skoro kazdy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ako sa dnes mate? ja som od pondelka chora a nejako mi to neprechadza...je mi nanic... dnes nejdem ani cvicit, asi by som to nezvladla. Vcera sme si boli pre obyvackovu stenu, ale moj muz isiel vecer do posilky a prisiel pozde, tak ju ideme skaldat len dnes. Uz nam treba len vybrat sedacku...uvidime. Dnes poskladame tu stenu a budem si vecer vegetit, pojdem sa pekne okupkat a zaleziem do postele, nech sa uz konecne vyzdraviem. Saši, ešte chodis cvicit? Ja som uz cekom dobre schudla, ale este to vzdy nie je uple ono. Do dovolenky mam ale este dva mesiace, tak dufam, ze nieco zo mna este zlezie dole. :-D
Odpovedať
Tak to je super s tym cvicenim ja sa nemozem dokopat, lebo teraz mi treba zacat chodi aj do solarka kvoli svadbe tak neviem ci si najdem cas este aj na cvicenie :-)
Odpovedať
Ivi som na to podobne - stále si hovorím, že by som potrebovala schudnúť, ale nejako nemám na to čas a už vôbec ani chuť :-D . Som sa v poslednej dobe rozpapkala, stále mám chuť na niečo sladké. :-) Kolegyne v práci mi hovoria, že čo ja chcem chudnúť, veď to na mne nevidno. Ale ja vidím :-) (+ ešte niekto :-D ) a v lete v plavkách to uvidí každý. Aj ja by som chcela vidieť fotočky z mystinej svadby, ak môžem ;-) . Ivettka má moju adresu. Mysti - môže mi poslať nejaké fotočky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky:-) mirkaaaaa, jasne, ze chodim, ja predcvicujem, je to moja druha praca , teda po tej na plny uvazok je toto taky relax pre mna, :-) aj ked som rada, ked je den, kedy nemusim ist cvicit .-) to je supis, ze si schudla, len tak dalje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, zuzu, napis mi do IP Tvoju mailovu adresu, poslem Ti nejake fotky. ivetka, ja som do solarka nechodila, ostalo mi este nejake opalenie na tele z dovolenky z Egypta a kupila som si telove mlieko od Johnson´s (aj taky maly krem tejto istej znacky na tvar) s kvapkou samoopalovacieho kremu a asi mesiac a pol pred svadbou som sa natierala tym a musim povedat, ze vysledok bol vidno. Ja sa solarka nejako bojim, nevim si pomoct a takto bolo to opalenie "prirodzenejsie). Vcera sme kupili taky sketorovy nabytok do obyvacky, skladali sme ho s manzelom do deviatej vecer a to nam este dnes treba zalozit panty do skrinky, ale vcera sme uz nevladali. Pomaly sa nam bytik zaplna, teraz uz len vybrat nejaku dobru sedacku...neviete nejaku dobru poradit? :-D
Odpovedať
tak ja neviem my budeme vyberat veci do bytiku az tak o cca rok lebo je este vo vystavbe nas bytik :-N inak Mirka ja zboznujem solarka hlavne to lezacie tam si perfektne pospim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
joj, tak potom dobre, ked ich mas rada, ja zase ani velmi nie. Ja mam dobry pigment, takze letne opalenie mi vydrzi naozaj dlho, nie som biela ako stena. Fakt mam nejaku nedoveru voci solarkam...vydela si film Nezvratny osud? alebo myslim tak nejako sa to volalo, v poslednej casti bolo nieco so solarkom a nesla by som tam :-D :-p ale opalene telo sa mi hrozne paci a vo svadobnych satach to krasne ukaze.
Odpovedať
mas Mirka pravdu a videla som ten film vsetky 3 casti ..... :-D a pamatam si nato s tym solarkom no blbe, ale ja som tiez hneda mne staci ist parkrat do solarka a uz to na mne dost vidno :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?