Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby.Tak aj ja sa pridavam.S mojim priatelom sme spolu 9rok a je to stale super.Bol to moj prvy vazny vztah a stale je.Je to neskutocne ako to ubehlo.A tie zaciatky uzaaaaaaaaaaasneeeeeeeeeeee. x-) Teraz uz spolu zijeme 2 roky a je to super.Svadbu som sice chcela na svoje 25 narodeniny,ale nevislo to,tak bude troska neskvor.Tak sa tesim :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ivett - uplne vam to bude stacit, teda pokial nemate nejakych extra jedakov. ako pisem, vela nam ostalo, ale kedze sme mali cezpolnych hostov, ktorym sme prenajali izby, tak sa aspon rano naranajkovali a slepacia polievka im padla vhod :-) a dost sme brali aj domov este :-) a to nehovorim , ze vyse polovica vina, co sme mali tiez ostala a to sme skor vinari:-)
Odpovedať
no ja neviem sa rozhodnut, ale mne sa to zda vela 3chody....svokra tvrdi, ze je to malo, lebo ona chce ukazat hostom, ze nato ma..... :-| inak uplne som prekvapena, ze skoro kazda z vas ste vo vztahu tak dlho a Vam to tak vydrzalo, lebo v mojom okoli poznam strasne vela parov co sa po takom dlhom chodeni rozisli....aj ked spolu byvali...., ked tak premyslam tak poznam asi iba jedeen taky par co skoncil svadbou ;-)
Odpovedať
Yvetta, my planujeme "neskory obed", resp. "skoru veceru" (klasicky predjedlo, polievka, hl.jedlo), no a potom by sme radi svedske stoly..pripadne mozno po polnoci este kapustica? To este uvidime, detaily sme zatial nejako neriesili.. :-) Inak, prednedavnom sa moja velmi dobra kamaratka rozisla so svojim priatelom, po osmych rokoch.. :-| Dost ma to teda prekvapilo..ale ona sama povedala, ze u nich to mozno bolo tym, ze ona bola uz 2.krat cez leto prec..no neviem..Zivot je uz raz taky..niekto "vydrzi", niekto nie..Ja chcem verit, ze nam to vydrzi.. :-)
Odpovedať
ja si nemyslim, ze to bolo kvoli tomu, ze bola pred cez leto....ja som bola prec pocas nasho vztahu na cca rok v Anglicku a potom znova na leto dalsi rok a potom priatel chodil pracovat do Prahy - a pritom mozem povedat, ze sme mali z toho odlucenia krizu, ale sme to prekonali - urcite ked su si dvaja sudeni tak to prekonaju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, dobré ránko! my plánujeme sobáš na pol štvrtú. Počítam, že okolo šistej bude prvé jedlo (predjedlo, polievka, hla. jedlo), to zjedia všetci, pretože všetci budú hladní. No a okolo pol deviatej až deviatej plánujeme druhý chod (pravdepodobne hovädzinu s knedľou a brusnicovou omáčkou) a potom švédske stoly - rôzne šaláty, šunky, syry a samozrejme kapustnica, ale tá bude tiež na švédskych stoloch, lebo priznajme si, nie každý má rád kapustu. Pomedzi to budú na stoloch klobásky, aj nejaké syry, slané, sladké a tak... Myslím, že toho nie je až tak veľa, lebo nechcem zažiť taký trapas, že sme boli na jednej svadbe a museli sme z nej odísť o druhej ráno kôli tomu, že sme boli hladní...bol to dosť trapas. Tak aj keď sa zvýši, ja to radšej rozdám a abudeme mať aj cezpoľných, tak myslím, že sa to na druhý deň zje...
Odpovedať
No, oni si asi sudeni neboli..neviem, ja som do ich vztahu nevidela. Ale asi to je tak, ako ma byt..
Odpovedať
Profilova fotka
Bona, je to naozaj smutne, ja si neviem predstavit, ze by som sa s mojim teraz rozisla...Ale podla mna, az si neboli sudeni, tak je to takto lepsie ako to potom po par mesiacoch manzelstva riesit rozvodom...
Odpovedať
baby tak u nas aj tak bude asi svadba len do 3 v noci, lebo neviem uz najst inu salu a v tej co mame rezervovanu nam oznamili, ze tak cca okolo 3 by sme mali pomaly sa zbierat....no neviem??? ked to bude trvat len tak kratko tak mi je zbytocne objednavat vela jedla :-|
Odpovedať
Profilova fotka
yvetta, ano tak to mas potom pravdu, ze az to budete mat len do tolkej, tak je potom zbytocne mat vela jedla...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, tak my sme rano zalomili asi nieco pred piatou. Mali sme DJ-ktory po tretej, ak este hra, tak za kazdu hoduinku berie nejaky priplatok (neviem kolko,uz si nepamatam) ,ale neviem preco, od nas nic nechcel. :-)
Odpovedať
tak ja dufam, ze budeme moct zostat dlhsie, ale ta baba sa vyhovarala na nejaky klud ci co, lebo okolo tej restiky su same bloky ??? No neviem co je pravda :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale inak poviem vam, ze ani neviem ako rychlo ta noc ubehla .-) ivett - radsej sa ubezpec s tym casom, alebo nevies o niekom, kto tam uz svadbu mal?
Odpovedať
Profilova fotka
ked sa zenil moj bratranec, svadbu sme koncili o pol siedmej rano a zavrsili sme to rovno ranajkami... Uvidim, ako to bude na tej nasej, lebo moj nastavajuci by bol najradsej uz o pol noci v posteli, tak to snad vydrzi aj dlhsie... :-D
Odpovedať
tak to aj moj nastavajuci, ale ja nie :-D uz som pisala nejakym holkam co tam mali svadbu ako to bolo tak cakam na odpovede ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa velmi rada bavim a svadby naozaj milujem, hlavne ked vidite, ze sa beru dvaja naozaj z lasky, vtedy je to najkrajsie. ja sa na svadbu hrozne tesim, pretoze tam budeme mat len ludi, ktorych mame naozaj radi, aj ked ich pocet sa splhy k 80. :-N
Odpovedať
my budeme mat len cca 60ludi, lebo to su asi vsetci co ich mame radi...., ale neviem ci vsetci budu moct prist tak to je blbe :-S
Odpovedať
Mysti, ja si to tiez neviem a hlavne ani nechcem predstavit :-) Ale zasa kamaratka je s tym vysporiadana..vravela mi, ze skor ma pocit, ze sa jej aj ulavilo..Hlavne nech je stastna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali na svadbe 45 ludi a po desiatej doslo dalsich 25 ( co boli kamarati ). na svadbe od zaciatku bola rodina a naj kamosky :-)
Odpovedať
tak nas to vychadza s rodinou a naj kamaratmi na 60.....
Odpovedať
moj buduci svagor mal tak svadbu, ze prv tam bola len rodina a naj kamarati a potom dosli dalsi kamarati, ale to bolo dost od veci - asi to zavisi od toho ako si to kto zariadi, ale ti kamarati co tam dosli neskor sedeli separovane od hosti a nemali co jest tak zjedli hostom vsetky kolace a popili vsetko alko - mne osobne sa to nepacilo :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak to u nas veru tak nebolo. boli sme vsetci pokope, ziadne separe a zabava bola skvelaaaaaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tu hladam mysti a teraz ma napadlo, ze dnes ma big day, lebo ma narodeninovu zurku :-) tak peknu zabavu mysti:-)
Odpovedať
jejj mysti ma dnes party tak peknu zabavu prajem aj ja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky! Bona, tak ako si pooslavovala? U nas bola oslava perfektna, naozaj super. V sobotu prisla este priatelova sesternica z Nemecka, tak som bola rada, ze som ju zase po roku videla. Zabavili sme sa, uz som to aj potrebovala, pretoze ten cas tak rychlo leti, ze clovek uz nema cas ani na zabavu... Ako sa mate vy kocky po vikende? Cau prettybaby! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halo krasky, co vy mate dnes vsetky dovolenky, alebo co? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mysti :-) takze ste sa bavili? to je super:-) ja som mala u nas na vikend kamosku, manzel bol z prace mimo, tak som nebola aspon sama (s havinom). Boli sme si trosku sadnut v sobotu a vcera sme si varene vinko doma uvarili a tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj prettybaby...joj varene vinko s klincekami a skoricou, mnam, to mam aj ja velmi rada. Ano, my sme sa bavili, fakt sme sa troch odreagovali. ja uz som sa zlakla, ze som dnes v praci sama...
Odpovedať
Profilova fotka
joooj nie, neboj - mna caka volno mozno tak 2 dni po silvestri, alebo tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, ja si beriem volno teraz v piatok a vo stvrtok som tu tiez len do dvanastej, lebo ideme zabijat (cestujeme 300 km), takze odchadzame uz vo stvrtok poobede. Potom by som chcela byt doma cele sviatky (aj pomedzi) a chystam sa do prace az nejakeho 3.1. Mam este asi 14 dni dovolenky, a ani si ju nebudem mat kedy vybrat.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?