Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
jachm:som v Irsku uz 4 roky,ale ostat tu na stalo neplanujem.Uz pomalinky zaciname uvazovat ze skoncime a pojdeme domov x-) .No len uvidime kedy sa naozaj tak rozhodneme ;-) A to mas pravdu ze najkrajsia zime je za oknom :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte, opat len raz tak nakukam :-) jupi, nova stranka :-) som na tento vzhlad naucena uz z modreho konika :-)
Odpovedať
ahojte, opat len raz tak nakukam :-) jupi, nova stranka :-) som na tento vzhlad naucena uz z modreho konika :-)
Odpovedať
riana: já se teda zatím moc neraduju, na koníka zatím nechodím, tak jsem tady z toho spíš zmatená a bude mi chvilku trvat než se zorientuju ;-)
Odpovedať
holky, už máte všechny dárky? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som april 1988 tak sa pridávam :)
Odpovedať
vanesa: vítej mezi námi ;-)
Odpovedať
taky se hlasim :)
Odpovedať
ahojky,také jsem ročník 1988 :-)
Odpovedať
ahojte :-) tak ake ste mali Vianoce? u mna celkom prijemne, darceky potesili, len tie dni rychle ubehli... iba 3 dni a zase naspat v praci... :-p
Odpovedať
Já jsem opět asi byla děsně hodná (i když manžel neustále tvrdí pravý opak :-) ), dostala jsem toho spoustu. Jinak mi to taky hodně rychle uběhlo, ale vánoce ještě přece neskončily ;-) všechny kdo už museli do práce lituju....mě zase čeká zkouškový ;-(
Odpovedať
@jachm no tym, ze do tej prace musim a okrem statnych sviatkov som v nej stale, pretoze inak si dovolenku minam na skolu, tak pre mna Vianoce koncia 26.12. |-| mozno o rok, realnejsie o 2r. uz budem inak hovorit, mozno si konecne sviatky uzijem ako sa patri, aj s patricnym volnom... uvidime :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Kočeny, přeju vám vše nej v novém roce, hlavně zdraví a pohodu. Je tu někdo, koho letos čeká svatba?
Odpovedať
ahojte, ako sa tu mavate? :-)
Odpovedať
Ahojky, je tu nějak mrtvo. Zřejmě nikdo nemá na klábosení čas :-| Já se mám zatím suprově, vyšla mi práce, se kterou jsem nepočítala a dneska jsem byla na praxi v diagnosťáku a jsem nadšená :-)
Odpovedať
@jachm ahoj, to je super, gratulujem k pracicke x-) este len pondelok a ja uz cakam ako na spasenie, kedy budeme mat piatok :-|
Odpovedať
Díky :-) Jj, dneska jsem tam byla poprvé, bude se mi to líbit, ale to vstávání je děsný! Vůbec na to nejsem zvyklá :-| Takže se taky těším až se vyspím o ví kendu. Poslední dva jsem strávila mimo domov.
Odpovedať
@jachm no uz mame stredu, uz si si ako-tak zvykla? ci? a o kolkej vstavas?
Odpovedať
No, dneska jsem se vzbudila o půl osmé a vyletěla jsem z postele, že jsem zaspala, chvíli mi trvalo než mi došlo, že je sobota :-D To je právě to, že vstávám různě, protože dělám asistentku pedagoga, tak docházím někdy na první hodinu, někdy až od druhé nebo i od třetí, takže vstávání moc pravidelný není. Vstávám mezi 6 - 7. Takže to není zase tak zlý, chce to asi zvyk :-)
Odpovedať
@jachm a to na akej skole? vysoka? ci ina? =-)
Odpovedať
Na výšce studuju (stále ještě) a asistentku dělám na v páté třídě na základní škole, která je skoro 100% romská :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky, mužu k Vám? vdaná jsem už skoro tři roky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Taky se přidávám...7.7.1988 ;-) .......a svatba je za rohem....
Odpovedať
ahojte dievčence, ja som 11.11.1988 tak pridávam sa k Vám ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ja jsem 15.cervence 88 a vdana od zari..:)
Odpovedať
Se nám to tu krásně rozrůstá, vítejte!!! Mě to vždycky potěší, když zjistím, že nejsem "nenormální" sama :-D
Odpovedať
Ahojte 88-mičky :). Som rada, že nás tu je toľko. Ja som aprílová 88mička :). Nestretávate sa často s otázkou prečo sa vydávate také mladé?
Odpovedať
To je klasika, každý si myslel, že jsem těhotná a vdávat se musím. Dnes už je to víc jak rok a půl a nikdo to neřeší... senzace vyplave na povrch a je z toho rozruch a časem si na to lidi zvyknou a už se o tom nikdo nezmiňuje....
Odpovedať
ahojte :-) ticho tu :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ja jsem 28.9.1988 a za par dni se budu vdavat :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?