Ročník 1988 ;-)

15. nov 201233780
  • riana: njn, pořád nás tu přibývá, ale nic se neděje 😞
    neurčená: vítej mezi námi! máš holčičku?

• @jachm   diky za privitani 🙂 no jo za 7 dnu uz ji budou tri 🙂

• a jak se jmenuje?

• Sponzor fóra
  • Jmenuje se Nella 🙂 a ty mas nejake deticky? koukam ze uz jsi tri roky vdana pani 🙂

• Teď to budou dva roky, já sem teď dodělala bakaláře,ještě jeden mě čeká a nemám stálou práci, takže děti musí ještě počkat 😞

• Ja sem jen vyucena.... kdyz sem byla na navstavbe tak sem se dozvedela ze jsem tehotna takze ani maturu nemam 🙂 a tozhodne mi to nevadi skola se da dodelat vzdycky... tim chci jen rict, ze jsem taky nemela praci....

• ahojte aj ja sa pridavam... 😉 noo super, ze je nas viac, co sme "mlade" 😃, ideme sa, chcem sa abo sme uz vydate... tesi ma to, ze nie som sama

• cema: vítej mezi námi 🙂
    neurcena: já to tak taky beru, když se zadaří, tak budeme rádi a vědu z toho dělat nebudeme, akorát mě děsí ty 3 500 mateřské 😞 říkala jsem si, že po bakaláři už to nijak řešit nebudu, ale ukázalo se, že pořád je toho dost, co bych ještě chtěla stihnout, tak pořád tak pomaloučku první dítě odkládám, ale pořád zústávám na tom, že nejpozděj do 25...

• jeeej dakujem, a vy baby mate uz po svadbe?

• @cema23  me teprve svatba ceka..... jeste 24 dnu.....

• @jachm   a tak to jo 🙂 25 je asi idelani vek 😃 ale 3500 to nebude neboj. 😃 ja teda jeste stihla tu trileto unormalni ale kdyz se to dobre zaridi tak to pujde i pri druhym 😃

• @neurcena  no to je super, tak sa tesis? ... ci uz aj stresujes?

• @cema23   no jako blaze 🙂 az mi z toho na obliceji vyskalali pupinky 😃

• @neurcena  aaaale prosim ta 🙂 neviem sice ake to je, ... ale urcite to bude krasne aj nepriek vsetkym stresom... 😉

• No doufam ze to bude krasny den 😃 jenze ja nejsem zrovna moc dobry organizator tak jsem zvedava jak to dopadne 😃

• Sponzor fóra
  • @neurcena  ako to? ... nelakata to ani svoju svadbu si tak organizovat? ... ja by som zas vsetko zorganizovala, len nemam este co 😃 lebo este nemam zenicha doma, bo pracuje v zahranici 🙂 a aj ked budeme mat svadbu, bude len malicka s dvoma svedkami a hned sup na exoticku dovolenku 😉 takze v tomto zaaaavidim...

• @cema23  no my chteli taky malou ale nejak to nevyslo.... no ja se snazim aby to bylo perfektni ale nemam pro to nadani 😃

• @neurcena  ale nepodcenuj sa... urcite to bude krasne a najlepsie pre vas... drzim palce 😉

• 🙂 ja se nepodcenuji 🙂 ja se znam 😃 ale moc diky 😃 treba mi tve palce pomuzou

• @cema23   🙂 ja se nepodcenuji 🙂 ja se znam 😃 ale moc diky 😃 treba mi tve palce pomuzou

• @neurcena  🙂 super... tak sa uz tesim ked budes pisat dojmy zo svadby... 😉

• to já teda taky 🙂
    @cema23  

• ahojte, po case nakukam 🙂

@neurcena  
    @cema23  vitajte 😉

• @neurcena  gratulujem k svadbicke! 😉

• ahojte, mozem sa pridat? pozeram, ze tu dlho nik nepisal 🤔

• @majkazdenko  
    @riana12  
    @jachm  
    @vanesa73  
    @vewe  
    @andruska19  
    @daanieella  
    @dreana  
    @cabadajovimah  
    @terez23  
    @stastnanevesta  
    @midy  
    @loli88  
    @cuculiatko88   zdravím všechny (i ty, na které jsem ve výpisu zapomněla)! Snad se diskuse znovu rozjede🙂 jsem v dlouhodobém vztahu, nestěžuji si, stále jsem přesvědčena, že je to nejlepší, co mě v životě potkalo. Navzdory okolí, které se stále ptá, kdy se vezmeme, v dohledné době 4 let svatbu neplánujeme. Budu s etěšit na zapojení i ostatních. Přeji hezký den

• @gecko  já jsem sice o něco starší a do této diskuze vlastně nepatřím,ale mám tu kamarádky.proč v dohledu 4let svatbu neplánujete?

• @stastnanevesta  A už jsi i vdaná nebo stále v nesezdaném partnerství? Máme před sebou ještě studia a taky počítám, že nějaký rok potrvá, než vyřešíme společné bydlení. Dočasně nám nic nechybí, jsme rádi, tak jak to je, nicméně s přibývajícími lety a případně i manželstvím bychom se rádi osamostatnili a zařídili se po svém.

• @gecko  zatím ještě nejsem vdaná, svatba bude 7.7.2012. My ještě taky studujeme,přítel končí Ph.D.příští rok a já Bc.teď v lednu a chci na Mgr. Vždycky jsem chtěla dodělat Mgr s novým jménem,tak se moc těším 🙂 bydlíme spolu od začátku,tak není co řešit,už m to přijde jako manželství teď 🙂

• @stastnanevesta   tak to gratuluji! Super, že se daří.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém