Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
charlie to sa necuduje...ja naozaj si neviem predstavit ze by mala svokra leukemiu..nikdy by som si neodpustila, ze by sa nedozila vnucatka..neviem si ani predstavit ako by to znasal manzel a uz vobec nie ako by to znasal svokor a to nehovorim o svagrovi, on je dost citlivy na taketo temy a ten by skoncil v balzinci... ja neviem, velmi sa modlim aby to nebolo take zle...
Odpovedať
Profilova fotka
Slniecko Katka, tak ahoj, ja som Beata, a co je komedia? Nely, nemysli na to v takom zlom, vsetko sa da...teta mala tiez rakovinu, vestili jej rok, a uz je to 7...Tomovmu dedkovi povedali, ze sa nedozije od leta do vianoc a uz je to 10ty rok.... proste sa to vsetko moze dost obratit....
Odpovedať
Profilova fotka
charlie dufam, chcem aby si este uzila vnucata, tesi sa na ne odkedy sa bol manzel s byvalou..
Odpovedať
komedia su tie listy co sme si pisali s rastom ked som bola na lieceniach... choroby su fakt svine, sama som si to odzila... ja som vsak vedela ze sa z toho raz dostanem, ci o rok, ci dva, ci tri... horsie bolo ked som videla male deti ktore nemali sancu... narodili sa chore a taky zivot ich caka :-( strasne vela robi psychika, clovek sa nesmie poddat... nase rodinne vztahy sa strasne zmenili, k lepsiemu samozrejme. ak aj je niekto chory, fakt mu treba byt nablizku, nie nasilu ale tak prirodzene... aj ked to nepovie nahlas, urcite je to pre kazdeho velka opora :-)
Odpovedať
taaaaaaaaaaakze, nosku mam za tri...ale tesim sa....z toho som hlavne chcela prejst a presla som takze som spokojna :) juuuuj tak sa tesim :) 2 2 2 3, celkom dobre no.... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No Veronice, parada. Tak to mas za sebou. To je fajn :-) Katka, moja mama ma odlozene listy, co jej oco pisal do nemocnice, ked spolu este chodili... ich tak raz za dlhy cas vytiahne, je to mile :-) Tak som pokosila, zas to tu vyzera ako u ludi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Čavte baby som tu dnes prvý krát a normálne ma totu uplne dostalo najmä to že nás 88 je tolko.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Janka, ano, je vas tu fakt hodne. Aj 87 je nas dost, ale tieto dve diskusie zdielame :-D aby nas bolo este viac :-D Vitaj :-) Tak daj nieco o sebe, nech si aj baby pocitaju, ked pridu...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Oki ale neviem presne čo...no asi tak by som začala, že vydatá ešte nie som ale už chystám svadbu a neviem sa už dočkať...keby to už boloooo
Odpovedať
Profilova fotka
Hej, to my vsetky :-D a Ericca bude mat svadbu o chvilocku, o par dni... Dominika uz je vydata :-) a ostatne planujeme, niektore tichsie, ine nahlas, blizsie, neskor...ale vsetky sa tesime :-D Studujes? Robis? A pekne si urob album, nech mame co obdivovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No tak najprv odpoviem na otázky tekže študujem 1. rok na výške a je to fakt super a môj budúci minulý týždeň štátnicoval a tak už mám z neho Mgr. a som naňho aj patrične hrdá...a čo sa týka toho albumu aj to príde len všetko postupne...začnem na tom hned pracovať
Odpovedať
Profilova fotka
super super, ze gratulujeme snubencovi :-) a co studujes? Ja Ekonomicku v BA, druhy rok. a tesim sa na album... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jaaaj ja manažment v Prešove
Odpovedať
Profilova fotka
Teda, tady se to rozjelo! Vítam Nelynku, Slnieckko a Janusko555. Zdaaar, holky!!!!!!!!!!!!! Nelynko, u ženy je velmi důležitá psychika. Pokud si jen trošku myslíš, že na miminko není vhodný okamžik, mnohokrát hůře otěhotníš. Pevně věřím, že tchýniny výsledky budou příznivé a všichni se budete bez obav moci těšit na miminko, ale až budete mít vše vyřešené ;-) Držím pěsti!!! Slnieckko, je moc dobře, že nemoc jsi více méně překonala. Snad se uzdravíš úplně. Jani, gratuluji k připravované svatbičce! Ju, je nás tu "stejnoroček" dost :-D
Odpovedať
Ahojte :-) vidím, že ste sa bezo mňa nenudili. Januška vitaj medzi nami. ;-) tak ja idem na skúšku až na 10.30 učiť sa mi už nechce, potom ešte vo vlaku niečo prečítam. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Veri, gratuluju! To volno Ti zááááávidíííííí!!! A jak Ti vůbec dopadl ten poslední předmět?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, elis, dakujem za podporu, aj ja dufam ze vsetko bude tak ako ma a ze sa vsetko vyriesi cim skorej... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute. Tak 24 mam opravak. Ani ma to dako nerozhodilo, som s tym ratala... a teta profesorka sa tesila, ze sa este uvidime :-D Ericca, ako si dopadla? Elis, Veronice to ma za tri, pisala to niekde vyssie. Nely, nieco nove o svokre? Januska, co nove s albumom? :-D Tak vas zdravim kocky, idem sa ucit programovanie, rozumej sedim zavesena na nete :-D
Odpovedať
Ahojte, tak ja mám skúšku úspešne za sebou. Bea budem ti držať palce, nech sa ti na opraváku zadarí. ja sa musím ísť učiť anglinu, a cez víkend zas geografiu ( z tej ma asi šlahne rovno :-S )
Odpovedať
Profilova fotka
charlie, zatial nic nove..este asi sama nevedela kedy ma ist na vysetrenie tak uvidime,... ericca gratulujem ku skuske :-D
Odpovedať
ahoj tak uz i ja mam maturu za sebou. dve dvojky a tri jednicky!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Aurinko, gratulujem!!! Krasny vysledok - mam maturu rovnako :-D Tak aj teba vitam medzi vysokoskolakmi :-) Poriadne to oslavte, post maturantky;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aurinko gratulujem, mne tiez dneska od nasich prislo maturitne vysvedcenie :-D j auz to mam chvalabohu dva roky za sebou :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, Aurinko, Veri, gratuluju Vám! Jste holky šikulky! Charli, jsem Te nejak nepoznala s tou novou fotkou v pase :-D Díky za info. Včera jste se nějak rozepsaly a já to nedočetla celé ;-) Jdu se učit pedagogiku, v pondělí mám zkoušku a zítra učím, takže celý den zabitý... :-p Ať se Vám všem daří! PS: Co říkáte na čtvrtou dcerušku Gotťáka? :-D x-)
Odpovedať
ďakujééém :-) aurinko gratulujem k maturite, vitaj medzi vysokoškolákmi. Bea som ťa skoro nespoznala na tej fotke. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Nova zmena :-D som sa rozhodla, ze sa vydam, uz mam datum, takze to chcelo zmenu, mam novu fotku :-D Ako sa mate? co nove?
Odpovedať
hm, u mňa nič moc okrem úspešnej skúšky. učila som sa anglinu. nezáživné...
Odpovedať
aurinko, gratulujeeeeem, ze je to super pocit? x-) a zvladla si to este lepsie nez ja ;-) vitaj januska a cit sa tu s nami dobre x-) dievcata musim sa vam pochvalit :-) dnes sme boli s triedou opekat a oni mi dali za moje sluzby rozposielania poznamok a pisomiek a mnohycj inych veci strasne fajnu karimatku x-) ze nech mam na com spat v australii x-) Uplne hotova som zostala...cakala som mozno nejaku cokoladku alebo co ale toto x-) ta karimatka je taka speci nafukovacia a dost draha tak som fakt prekvapena :-) uplne ma dostali...waw, tak strasne sa tesim x-) az pred par dnami som si uvedomila ze mi vlastne budu chybat aj ludia ktorych som ja moc nemusela lebo ako sme mali napisane na stuzkovej na stene, spolu tvorime jedno stado...a teda tvorime :-) juj idem ja spat....zajtra sa vam mozno ozvem z robotky....tak ahojte a bru nocku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veri, tak vidíš, jak so Tě váží. To je od nich hezké x-) Mně se po lidech ze střední nestýská. s těma, se kterýma jsem se kamarádila, se stýkám do dnes. Ostatní mi nechybí. Neměli jsme dobrý kolektiv, no. Zato na vysoké jsou všichni úplně super. Je to příjemná změna. Charlize, že bych si taky změnila foto, když už vím datum svatby? :-D Chystám se do práce. Na zkoušku se budu učit v tramvaji (to se toho zase nadrtím :-( ). Mějte se všichni krásně!
Odpovedať
Elis už je to isté? :-. ak hej tak je to super! x-) Veroni to ste mali lepší kolektív ako mi, ale aspoň mi poďakovali, že som spravila stužkovú (aj keď som v tedy prišla o nervy ]-( ) poslušne hlásim, zápočet z angliny mám z krku. 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?