Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
no okrem toho ze robim v tom salone tak robim na recepcii...recepcnu..zapisujem prichadzajucich, vybavujem postu, obcas nieco porobim na PC a inak pohodkaaaaa, sedim a uzivam si prazdnin :)
Odpovedať
tak to je paráda, takú robotu by som aj ja prijala. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
veron to mas podobne ako ja :-D ja tiez sedim za PC ale v logistike..nahadzujem objednavky do PC, uctujem, co priviezli, kontrolujem co vylozile, kdey kde a co a ako sa ma vyskladnit a tak... ale sa tam hlavne nudim cely den :-D :-D :-D ale zase mam dobre za nudu zaplatene.. kolko tam tak zarobis ako recepcna?
Odpovedať
ahojte, tak dnes to mám za 2. Dobre ste držali ;-) uvidíme, čo zajtra zo sj vyrazili dnes asi 10ľudí z našej triedy...sú tam nejaké harpie...
Odpovedať
Profilova fotka
čawte baby :-)
Odpovedať
Dominika gratulujem ;-) januška vitaj. porozprávaj nám niečo o sebe.
Odpovedať
Profilova fotka
Včera jsem se vůbec nedostala k počítači. Zkoušku mám!!! A dokonce výborně. Uff, zase se učím na čtvrteční zkoušku. Už ať jsou ty prázdniny. Jani, ahoj! Domi, Eri, gratuluju, jste super chytré holky!
Odpovedať
ahojda. tak vám píšu už z prázdnin. jak se všechny máte? veronice-tak jsme to zvládli a to jsme tu ještě před pár týdny šílely, že to nezvládneme
Odpovedať
auriko gratulujem, elis taktiež blahoželám. tak to máte už za sebou. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, však nás za chvíli taky čekají prázdniny. A Tebe za 11 dní ještě něco lepšího ;-)
Odpovedať
ani nevrav. už neviem čo so sebou všetko je vybavené a ja mám teraz more času. tak hľadám do čoho by som mohla ešte pichnúť. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ještě si satěžuj. Většina nevěst před svatbou spíš stresuje, že ještě hromada věcí není zařízených. Tak buď ráda. A co zkoušky? Které Ti ještě zbývají?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
* stěžuj
Odpovedať
ako je to dobré, že sa nemusím naháňať. len mi to bude chýbať. potom príde menší stereotyp. už mi zostáva len opravák z finančnej matiky a potom zápočet z exelu, zápočet z wordu a skúška z teórie informatiky. tieto 3 budem mať v jeden deň, ale to až po svadbe.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ako vidím tak aj vy máte samé skušky aj ja sa práve učím ale akosi sa mi vôbec nechce tak som prišla trochu tu pozrieť čo je nové... :-)
Odpovedať
Januška ty si na akej škole?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som v Prešove na Manažmente....a čo ty?
Odpovedať
v Nových Zámkoch podnikanie v obchode a cestovnom ruchu EU. prvý ročník. a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tiež v prvom a pôvodne som mala odbor financie bankovníctvo no teraz od dalšieho semestra nám to menia na marketing tak je to dosť na nič lebo ho vobec nemám rada...ale tak čo už no....nemám na výber...
Odpovedať
tak to je fakt blbé. pod akú školu patríte? bo NZ je vysunuté pracovisko ekonomickej v ba.
Odpovedať
Profilova fotka
my patríme pod Prešovskú univerzitu...
Odpovedať
ahojte :) januska vitaj a cit sa tu medzi nami ako doma :-D uf...prave som prisla z prace a nieco som zblajzla...chcela som si spravit varene zemiaciky ale nejak nemam chut stat pri sporaku v tomto hice....uvidime....mozno ked sa bude zaludok moc hlasit tak to risknem :-D dnes nam v praci vypadla elektrina na 20 minut...ale pevna linka fungpvala tak mi hned pomaly z kazdej firmy z tej budovy volala recepcna ze co sa stalo...este ze tam tych firiem nie je 20... a inak sa mam straaaaaaasne fajn, uzivam prazdnin a tak :) dominicka neviem ci so ti to nahodu uz nepisala ale nadalej drzim palce nech to mas uz za sebou a aurinko, gratulacia velika, je to za nami, to je ale super pocit, ze? :-)
Odpovedať
Veroni ty máš takú fajn robotku. škoda, že som je nič podobné nezohnala. síce asi ešte obzriem mesto či niečo nenájdem.
Odpovedať
Profilova fotka
no fakt máš super prácu...to aj ja by som takú brala aj hned :-)
Odpovedať
eri, janka, pridite do blavy, vybavim vam ;-) co inak porabate? :-)
Odpovedať
ja nič, užívam si že som zvládla tú geografiu, dnes ideme objednať alko a nealko na svadbu. zajtra idem na kozmetiku a skúšku líčenia. ináč v piatok budem v ba. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no keby to nebolo na druhom konci slovenska....tak možno...ja sa budem musieť poobzerať po niečom len tu v okolí,len neviem či nájdem niečo schopné...inak práve sa učím
Odpovedať
januska....tak nech ti to ucenie "vodsejpaaa" eri, supis, objednajte aj mne nejake nealko na narodky :-D no a ja idem inak v piatok do trnavy...
Odpovedať
Januška máš teraz neaké skúšky ešte alebo zápočty? Veroni čo v Trnave budeš robiť?
Odpovedať
Profilova fotka
vidíš eri ty máš už čoskoro svadbu však ...tak ako sa cítiš ??? a ako som si prečítala tak už všetko máš vybavené tak to si nejaká šikovná...inak kedy si začala s prípravami aby som vedela že kedy mám začať aby som sayhla stresu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?