Ročník 1988 ;-)

15. nov 201233780
  • Bea aj ja som na ekonomickej, podnikanie v obchode a cestovnom ruchu. dnes mám 8hodín prednášku z finančnej matematiky, uvidíme čo je to zač. a akú firmu máš?

• Caute sa. Dnes zase do skoly...uz som sabotovala prvu prednasku, Tommo prisiel vcera po tyzdni domov 😎 nemohli sme rano vstavat... no firmu, s byvalym som mala firmu, robili sme webstranky, a s nasimi podnikame, teda oni od 1993 a ja s nimi odkedy uz viem, o o com je rec, mame pneuservis, autoservis, zavodime. a este im k tomu robim stranku 🙂 Ericca, a kto ta to ma? Mna mala Fetisovova, a bola strasne zlata...ale ten predmet je hrozny.

S tou skolou je to tak, ze clovek nevie, do coho ide. Vsetko pekne vyzera, ale v konecnom dosledku je to dost o nicom. Ja chcem po Bc. statniciach rozmyslat trosku o inom, ak neotvoria nejaky zaujimavy odbor na mojej fakulte, co asi neotvoria, tak pojdem zrejme inde 🙂 Pekny den prajem.

• ahoj,no měli sme se btár ale už nechcem,budeme spolu zatím jen žít bez manželství..mě to taky mrzí ale nutit ho nemůžu

• Sponzor fóra
  • Mám za sebou 8hodín finančnej matiky 😒 som strašne vygumovaná, nie je to až taký hrozný predmet ako som si myslela, ale ani až tak jednoduché to nie je. Bea má nás Mucha 😃
    verunnecka a prečo si to rozmyslel?

• veru, presne takhle jsme se zatim rozhodli my. co vas k tomuhle rozhodnuti vedlo? nas donutily penize...

• Verunnecka, netrap sa, bude nas tu takych viac 🙂 niektore z donutenia okolnostami, peniazmi, skolou....niektore mame zas partnerov, ktorym sa to zda skoro...ale na to sme tu, aby sme sa mohli vytazovat, zanadavat, ale aj potesit s tymi, co svadbu chystaju. Nieco sa priucime, spravime si prehlad 🙂
    Nakoniec to bude fajn, uvidis. Budeme sa vela ucit, aby sme dobre zarabali a potom budeme mat dost penazi, aby sme si zaplatili krasnu svadbu 😃 No nie, kocky??? 😎

• no urcite. budeme se hodne ucit, at prekvapime nase milacky a muzou na nas bejt pysny.
    akorat u me to moc neplati, pokud v zari nastoupime na stejnou skolu a na stejny obor a oba do prvaku, nastane asi trochu konkurencni boj...

• ajote baby ja som "87" 😃 😃 😃 mozem sa pridat? 🙂

• no ja nevim... preji jen jsi na nas uz takova stara...

• samozrejme se muzes pridat. teda pokud budou souhlasit i ostatni 88icky... ale za me souhlasim 😉

• no snad hej nasla som tu aj 87 to je super 😃 😃 😃 inak ja uz mam aj dcerku 😵 😵 😵

• jee a kolik holcicce je? to je prima. ja tak zavidim ty maly deti... chtela bych taky a moc uz ted

• teraz 1.bude mat 10mesiacikov 😵 😵 😵

• panecku, a ted jeste chystate svatbicku. to bude krasny, az vam bude drzet prstynky

• jj to mame v plane 🙂 ved kuk sem 🙂 to sme my: http://www.modrykonik.sk/album/myalbums.php 🙂

• Sponzor fóra
  • divala jsem se, mate krasnou princeznu. akorat vam zavidim...

• ahojte 😵 ja asi trpím nespavosťou. som sa sama od seba zobudila o 6tej 😒
    pipi jasné že sa môžeš pridať 😉 máš krásnu dcérku.

• ahoj,já sama neviem preco si to rozmyslel...ale taky sme mělo už hodně vecí naplánovaných,docela mě to vzalo...mě stačila obyčejná svatba ale asi to udělám tak že nejdřív budu šetřit a až budu mít na hezkou svatbu tak se vdám.teda esi mě ještě bude přítel chtít.

• tak to ti verím, že ťa to nepríjemne prekvapilo jeho rozhodnutie a ešte ti ani nepovedal, že prečo. ak ťa ľúbi určite si ťa bude chcieť vziať. 😉 máš pravdu najprv si našetri budeš mať o to menej starostí. ty si asi na materskej, či už nie?

• jsem na mateřské a ješte dlouho budu malýmu je 14 měsiců.ale už se do práce těším.prej má strach že ho po svatbě opustím

• 😕 to mu ako napadlo??? tomu nerozumiem... veď svadba práveže spája. 🤔
    máš album aj na modrom koníkovy?

• nevím prej bude lepší spolu jen žit zatím..má pochybnosti.jj mám album na koníkovi

• idem pozrieť a potom si musím odskočiť, idem po oznámenia. tak zatiaľ sa mejte. 🙂

• ahojky

• už som späť 😃 aj s botičkami aj s oznámeniami. 😎

• ahojte zienky 🙂
    tak som zas raz prisla do skoly uplne na dve veci....5 hodin, z toho 2 odpadli a dve suplovane...no co tam ja budem robit...tak ako som prisla tak som pekne aj odisla... 😐 ale uz ma to fakt nebavi.....

a ako sa inak mate? co porabate? ericca, hod oznamko do albumiku, nech si mozeme prezriet 😉

• idem idem 😉

• ten text je v tom ramceku na fotke vyssie? velmo pekne 🙂 aj botky su zlatucke 🙂🙂🙂

• Ericca, ty chodis na distancne?
    Veru, neboj, to bude dobre, ved on si to uvedomi.
    Aurinko, my sme s Tommom spoluziaci, dokonca z kruzku, byvame spolu a velmi si pomahame s ucenim, je to skvele 🙂

• nie to je predná strana oznámení 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém