Ročník 1988 ;-)

15. nov 201233780
  • veru, sa ti uľavilo, čo? ja som včera musela nakoniec zájsť na pohotovosť. teraz mi aspoň klesla horúčka, mám len zvýšenú teplotu. len budem musieť doháňať poznámky z dnešnej prednášky, čo ma moc neteší. 😒 no čo už...
    sme mali v sobotu stretko so starejším. veľmi sympatický a veselý pán. je isté, že s ním bude sranda. z toho mám radosť. 😵

• ahojky,jj sem ráda že to tak dopadlo.dnes si ze mě udělala přítel srandu že prej jde do kona s kámoškou a pak si někam jdou prej sednout a až sem byla vytočená řekl že je to apríl 😠 😠

• 1990 nevadí?

• Sponzor fóra
  • ahoj, tak uz je mi 20! a jsem z toho nejak namekko! (nebo nameko??)

• ahojky, to je super, vůbec jsem netušila, že je tu více lidí z 88 😎

• no jo uz i mladonky slecinky touzi po vdavkach...

• je auri, vsecko nej 😃

• dekuju

• taky koukam,jak mlady holky se chteji vdavat! 😃

• ono je to taky prijemny bejt zajistena a mit to i na papire podepsany... zni to sice trochu sobecky, ale kdyz je nejaky zazemi, tak je to proste parada... proto se taky jeste nebudeme brat...

• jaaj aurinko. sak to som si myslela aj ja a kolko ich tu jeeee....,ze? :o))) ahojteee
    a su tu aj junove svadby, no super.

• myslim to, ze nas je tu dost, som si jaksi nedocitala forum...xixi :o) sak co...

• rekla bych ze se kazda z nas urcite jednou dockame...

• vitajte vsetky nove zienky 🙂
    aurinko VSETKO NAJLEPSIEEEEEEEEEEEEEE 🙂 mna to caka v juni, uz sa tesim, to uz aj po mature budem (dufam) mat tak bude poriadna oslava 😃

idem pokukat vase albumceky 🙂

inak ja som dnes taku migrenu mala jak keby do mna konsky zaprah narazil...strasne nieco.....

ako ste sa vy dnes mali? 🙂

• dekuji za prani, snad se mi vse, co mi tu kterakoliv z vas prala, vyplni...
    mame tydenni praxe ve skole, uplne zbytecna vec, mame porad nejake prednasky, ale musime tam byt od 7 do 15 coz pro me znamena vstavat pred 5 a domu prijizdim ve 4 odpoledne... stranse. jsem si myslela, ze se budu ucit na maturu a ja to ani nestiham protoze mame ukoly, ktere musime za praxi stihnout. takze ted delam prezentaci sveho maturitniho projketu (studuju stavebku). takze narozeniny probehly pracovni. co te ceka veronice? maturita nebo narozeniny? a kolikaty?

• Sponzor fóra
  • ted vlastne koukam, ze v cervnu (juni) te cekaji narozeniny asi ze jo, maturita bude pred narozeninama, jak jsem to pochopila... co studujes?

• vitajte, ma teší že sa to tu rozrastá. 😵
    niki čo by vadilo? nevadí. 😉
    aurinko tiež blahoželám.

• aurinko, tak tak, posledny majovy tyzden matura (studujem na gymnaziu) a 11.6. okruhle narodky 🙂
    o tom uceni mi ani nehovor...tiez mam pocit ze nic nestiham...jedine z coho som kludna je biola bo to uz sme vsetko prebrali a od buduceho tyzdna len vsetko opakujeme takze to sa nebojim ze nespravim....to ked budem horsie ako dvojak tak sa fakt nastvem. Ale taka noska alebo anglina, no konec 😞

a kam sa chystas dalej?

ericca, ahojky, ako sa mas? 🙂

• taky maturuju posledni tyden v kvetnu, od 26.5. jejda trochu si tu pripadam blbe, samy holciny z gymnazia... co je noska? ja se chystam do brna na vut na stavebni fakultu, pritel to jse zkusit se mnou... letos byl na muni v prvaku na informatice, ale nejak se nedarilo...
    ericco dekuju za prani

• no ja sa nemám neako dobre, ešte stále som chorá, síce bez teploty, ale chorá. dens som sa musela dostaviť do školy, zajtra sa liečim a vo štvrtok a piatok zas do školy. mala by som ísť na kontrolu do ba len neviem kedy to mám stihnúť. 😒

• jaaaj jasne aurinko, sak si nam to tu pisala, ja som dnes trochu mimo z tej migreny....normalne som zabudla co sa mam na zajtra ucit..som sa musela spoluziacky pytat.... 😎
    aaale prosim ta, co by si sa blbo citila 🙂 no a noska je Nauka o spolocnosti (psychologia, sociologia, ekonomika, filozofia 😛 a politologia dokopy....)

eri, na mna tiez nieco lezie...akurat som si bylinkovy cajik spravila tak si to tu popijam.....skore uzdravenie zelam 🙂

mno idem ja sprtat bo uz nemam moc casu a zajtra vstavam na nultu....
    tak ahojte a pekny den zajtra 🙂

• ďakujem, dúfam, že ma to rýchle prejde, aj ja sa idem hodiť naspäť do postielky. tak sa majte baby, zajtra sa sem občas mrknem keď teda budem doma.

• i ja vstavam zejtra na nultou... tak stastne uceni a taky uzdraveni, to pro ericcu!

• aurinko ďakujem 🙂
    dnes som sa zobudila bez hlasu, bola to sranda až na tú bolesť 😃

• Dobré dopoledne,
    holčiny, nebojte se maturity, já se učila JEN o svaťáku a byla jsem na gymplu (prý jeden z nejlepších 10 v ČR-tím se nechci vytahovat, ale jen říct že i na to stačí týden učení) a ještě mě to učení taaak nebavilo, že jestli jsem zvládla ležet v učení 6 hodin denně tak to bylo moc. Maturitu vám chtějí dát,takže vám pomůžou!!! Co by s vámi dělali další rok, když by vám ji nedali?-teď se mi to říká...loni jsem tomu také nevěřila, ale fakt ot byla pohoda. To zkoušky na vš jsou horší-už ti to dát nechtějí a je to fakt o tom co víš a hodně o otázce jakou si vytáhneš 🙂 No ale...fakt teď se mi to mluví, pamatuji se jak jsem byla vloni vystrašená...

• knoflíček má pravdu baby 🙂 oni len strašia aké je to ťažké. 😉

• to dúfam 😉 marcove maturity mam za sebou, teraz mi zostava čakať na prvý junovy tyžden 😎

• neboj, bude to hračka. teraz sa to fakt nezdá a potom keď budeš mať maturity za sebou sa budeš smiať, že načo bolo toľko stresu. 😉 aj ja som s tým tak bola, na vš je to potom už o inom.

• ja viem 🙂 ale predsa nejaky stres musi byt 😃 ako pokračuješ s pripravami?

• dobre, minulý piatok som vyzdvihla oznámenia, kúpila som si topánky, v sobotu sme mali stretko so starejším, včera mi volala kamoška, že mi kúpila látku na šaty popolnočné, dnes idem vybaviť kvety. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém