Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
veru, sa ti uľavilo, čo? ja som včera musela nakoniec zájsť na pohotovosť. teraz mi aspoň klesla horúčka, mám len zvýšenú teplotu. len budem musieť doháňať poznámky z dnešnej prednášky, čo ma moc neteší. :-S no čo už... sme mali v sobotu stretko so starejším. veľmi sympatický a veselý pán. je isté, že s ním bude sranda. z toho mám radosť. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky,jj sem ráda že to tak dopadlo.dnes si ze mě udělala přítel srandu že prej jde do kona s kámoškou a pak si někam jdou prej sednout a až sem byla vytočená řekl že je to apríl ]-( ]-(
Odpovedať
1990 nevadí?
Odpovedať
ahoj, tak uz je mi 20! a jsem z toho nejak namekko! (nebo nameko??)
Odpovedať
ahojky, to je super, vůbec jsem netušila, že je tu více lidí z 88 8-)
Odpovedať
no jo uz i mladonky slecinky touzi po vdavkach...
Odpovedať
je auri, vsecko nej :-D
Odpovedať
dekuju
Odpovedať
Profilova fotka
taky koukam,jak mlady holky se chteji vdavat! :-D
Odpovedať
ono je to taky prijemny bejt zajistena a mit to i na papire podepsany... zni to sice trochu sobecky, ale kdyz je nejaky zazemi, tak je to proste parada... proto se taky jeste nebudeme brat...
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj aurinko. sak to som si myslela aj ja a kolko ich tu jeeee....,ze? :o))) ahojteee a su tu aj junove svadby, no super.
Odpovedať
Profilova fotka
myslim to, ze nas je tu dost, som si jaksi nedocitala forum...xixi :o) sak co...
Odpovedať
Článok sa načítava...
rekla bych ze se kazda z nas urcite jednou dockame...
Odpovedať
vitajte vsetky nove zienky :-) aurinko VSETKO NAJLEPSIEEEEEEEEEEEEEE :-) mna to caka v juni, uz sa tesim, to uz aj po mature budem (dufam) mat tak bude poriadna oslava :-D idem pokukat vase albumceky :-) inak ja som dnes taku migrenu mala jak keby do mna konsky zaprah narazil...strasne nieco..... ako ste sa vy dnes mali? :-)
Odpovedať
dekuji za prani, snad se mi vse, co mi tu kterakoliv z vas prala, vyplni... mame tydenni praxe ve skole, uplne zbytecna vec, mame porad nejake prednasky, ale musime tam byt od 7 do 15 coz pro me znamena vstavat pred 5 a domu prijizdim ve 4 odpoledne... stranse. jsem si myslela, ze se budu ucit na maturu a ja to ani nestiham protoze mame ukoly, ktere musime za praxi stihnout. takze ted delam prezentaci sveho maturitniho projketu (studuju stavebku). takze narozeniny probehly pracovni. co te ceka veronice? maturita nebo narozeniny? a kolikaty?
Odpovedať
ted vlastne koukam, ze v cervnu (juni) te cekaji narozeniny asi ze jo, maturita bude pred narozeninama, jak jsem to pochopila... co studujes?
Odpovedať
vitajte, ma teší že sa to tu rozrastá. x-) niki čo by vadilo? nevadí. ;-) aurinko tiež blahoželám.
Odpovedať
aurinko, tak tak, posledny majovy tyzden matura (studujem na gymnaziu) a 11.6. okruhle narodky :-) o tom uceni mi ani nehovor...tiez mam pocit ze nic nestiham...jedine z coho som kludna je biola bo to uz sme vsetko prebrali a od buduceho tyzdna len vsetko opakujeme takze to sa nebojim ze nespravim....to ked budem horsie ako dvojak tak sa fakt nastvem. Ale taka noska alebo anglina, no konec :( a kam sa chystas dalej? ericca, ahojky, ako sa mas? :-)
Odpovedať
taky maturuju posledni tyden v kvetnu, od 26.5. jejda trochu si tu pripadam blbe, samy holciny z gymnazia... co je noska? ja se chystam do brna na vut na stavebni fakultu, pritel to jse zkusit se mnou... letos byl na muni v prvaku na informatice, ale nejak se nedarilo... ericco dekuju za prani
Odpovedať
no ja sa nemám neako dobre, ešte stále som chorá, síce bez teploty, ale chorá. dens som sa musela dostaviť do školy, zajtra sa liečim a vo štvrtok a piatok zas do školy. mala by som ísť na kontrolu do ba len neviem kedy to mám stihnúť. :-S
Odpovedať
jaaaj jasne aurinko, sak si nam to tu pisala, ja som dnes trochu mimo z tej migreny....normalne som zabudla co sa mam na zajtra ucit..som sa musela spoluziacky pytat.... 8-) aaale prosim ta, co by si sa blbo citila :-) no a noska je Nauka o spolocnosti (psychologia, sociologia, ekonomika, filozofia :-p a politologia dokopy....) eri, na mna tiez nieco lezie...akurat som si bylinkovy cajik spravila tak si to tu popijam.....skore uzdravenie zelam :-) mno idem ja sprtat bo uz nemam moc casu a zajtra vstavam na nultu.... tak ahojte a pekny den zajtra :-)
Odpovedať
ďakujem, dúfam, že ma to rýchle prejde, aj ja sa idem hodiť naspäť do postielky. tak sa majte baby, zajtra sa sem občas mrknem keď teda budem doma.
Odpovedať
i ja vstavam zejtra na nultou... tak stastne uceni a taky uzdraveni, to pro ericcu!
Odpovedať
aurinko ďakujem :-) dnes som sa zobudila bez hlasu, bola to sranda až na tú bolesť :-D
Odpovedať
Dobré dopoledne, holčiny, nebojte se maturity, já se učila JEN o svaťáku a byla jsem na gymplu (prý jeden z nejlepších 10 v ČR-tím se nechci vytahovat, ale jen říct že i na to stačí týden učení) a ještě mě to učení taaak nebavilo, že jestli jsem zvládla ležet v učení 6 hodin denně tak to bylo moc. Maturitu vám chtějí dát,takže vám pomůžou!!! Co by s vámi dělali další rok, když by vám ji nedali?-teď se mi to říká...loni jsem tomu také nevěřila, ale fakt ot byla pohoda. To zkoušky na vš jsou horší-už ti to dát nechtějí a je to fakt o tom co víš a hodně o otázce jakou si vytáhneš :-) No ale...fakt teď se mi to mluví, pamatuji se jak jsem byla vloni vystrašená...
Odpovedať
knoflíček má pravdu baby :-) oni len strašia aké je to ťažké. ;-)
Odpovedať
to dúfam ;-) marcove maturity mam za sebou, teraz mi zostava čakať na prvý junovy tyžden 8-)
Odpovedať
neboj, bude to hračka. teraz sa to fakt nezdá a potom keď budeš mať maturity za sebou sa budeš smiať, že načo bolo toľko stresu. ;-) aj ja som s tým tak bola, na vš je to potom už o inom.
Odpovedať
ja viem :-) ale predsa nejaky stres musi byt :-D ako pokračuješ s pripravami?
Odpovedať
dobre, minulý piatok som vyzdvihla oznámenia, kúpila som si topánky, v sobotu sme mali stretko so starejším, včera mi volala kamoška, že mi kúpila látku na šaty popolnočné, dnes idem vybaviť kvety. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?