Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky,já otěhotněla ve 3 ročníku takže sem dělala záverečky s bříškem a naštěstí sem to zvládla i když to nebylo zrovna lehký...sem skoro během jednoho roku stihla operaci,otěhotnět,dodělat školu,pak 21 dní na kapačkách ,pak porodit,...no prostě kolotoč
Odpovedať
veru to si ako stíhala?
Odpovedať
Profilova fotka
no musela sem to stíhat,bylo to hodně náročný a člověk na to potřebuje hodně síly...
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky. Ericca, pekne cajickuj, ved za chvilu su zapocty, aby si sa stihala ucit... Baby, ja som mala pri maturite stastie v nestasti, mesiac pred maturou sa so mnou rozisiel frajer, po troch rokoch, takze najlepsie ako to prehlusit, bolo ucit sa :) a odkedy ten papier doma mam, nikto ho nechcel ani raz vidiet:) Neviem teda, na co to bolo dobre. Ale teraz je to pohodove, trosku sa ucim na cvika cez semester a inak len cez skuskove, to sa da. Ale aj tak sa najviac tesim na matersku a tak, ked uz nebudem s takymito vecami sa zatazovat 8-)
Odpovedať
ty fakt chceš tak skoro bábo? wau, ja som videla koľko je práce s takým malým bábom. pomáhala som sestre s malým, aj teraz jej zvyknem s ním pomáhať. ako občas jej pomôcť a starať sa o bábo non-stop je dosť rozdiel, ja sa na to teraz ešte necítim. noja mám už skúšku budúci týždeň z hospodárskej geografie, moc sa mi nechce ale musím sa neako dokopať k tomu učeniu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, ja by som chcela babo aj vcera :) Som zvykla chodit strazit deti, ale tak au-pairkovsky, non-stop, prebalovala, ucila chodit na serbel, citala rozpravky a po nociach ked boli chori, prezliekala spotene pyzamka :-D strasne lubim deticky a keby som bola aspon trosku menej zodpovedna :-( tak by som si spravila dake aj teraz. Ale chcem im dopriat, uzit si ich a nie utekat do prace. Tak najprv zarobim. A chcem ich viac ako svadbu, hec :-D ale pockam este, pockam...BTW mam zapocet z poistnej matiky buduci tyzden a mrrrte sa mi nechce ucit ;-)
Odpovedať
juj, ty poistnú ja finančnú síce ma ešte čakajú 2prednášky, ale na konci druhej je zápočet. budem držať palce. my sme si mohli zvoliť medzi poistnou, finančnou a matamatikou B. vyhrala finančná. to je strašne na prd keď sa človeku nechce. x-)
Odpovedať
No, já byla na zápočtu už v pondělí-latina (brrr) ale mám!!! Jenže teď musím na zkoušku...nejdéle do půli května protože pak jde profesorka na mateřskou...
Odpovedať
ahojte :) tak som tu.....a konecne ma presla ta na prvy pohlad nekonecna migrena.... jaaaaaj miminka...no mat diplom v ruke, nejaku tu prax za sebou a hlavne byt, nevaham :-) tiez mam velmi rada deticky, aj ich obcas opatrujem, no na vlastne sa tesim uplne najviac :-) a ako pise charlize, matersku by som si rada naplno uzila, ved to je to najkrajsie obdobie v zivote zeny a nechcela by som sa vtedy zaoberat este aj skolou.... verunnecka, obdivujem ta ako si to zvladla :-) si naozaj silna zena, drzim palce v dalsom zivote :-) inak ako to vyzera s druhym miminkom? ty si to tusim spominala, ze to tak vyzera, nie? knoflicek, ja sa uz tak tesim na vysku :-) uz ma nebavi chodit kazdy den do skoly, kazdy den nejaka pisomka a kazdy den stresy ci sa stiham naucit......a co vlastne studujes?
Odpovedať
u nas ve tride mame tehotnou holcinu (je ji 19) a hrozne me popadaj chute na deticky taky, pritel tomu rika, ze to nejsou biologicky hodiny, ale biologicky budik, ktery zvoni jako pominuty...
Odpovedať
Profilova fotka
No, ja som bola dnes v skole, v robote, nakupit, urobila veceru a teraz si konecne chvilu sadnem. Veronice, ja ta nechcem strasit - je fakt, ze na PriFUKu je to trosku ine :-D ale mam tam kamosku na geografii, a ti maju same projekty, kreslia mapy a tak. Ja sa na vysokej ucim viac ako na strednej, je to ako pise Ericca, ked som mala dobrych profakov, netrebalo sa ani ucit. Ale prinutit sa pocuvat hodinu a pol nudne veci na vyske... Mna vysoka sklamala, ale prezijem to. V BA sa da dobre zarabat, ked mas vysku, tak to dako prezijem :-D
Odpovedať
charlize, no a prave preto nejdem na geografiu ale bio a enviro :-D prinajhorsom skoncim v nejakej administrative...koneic koncov, aj to ma bavi :-) a ako vravis, ked mas vysku tak prezijes (a ja dufam ze tiez) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
mne velakrat pomohla aktivna ucast na hodinach a zlepsilo mi to aj znamku. 8-) takze ak sa pytaju zapajajte sa na hodinach.osvedcena metoda.
Odpovedať
nj, sak ja sa zapajam, na biologii toboz :-D dnes nam triedna dala na stenu kalendar ze od pondelka uz len 33 dni v skole....teraz neviem ci sa mam tesit alebo plakat :-/ to uz veru neni moc.....ale na druhej strane uz to chcem mat za sebou :-) a ako sa dnes mavas? uz ti je lepsie?
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcatka, nestazovat sa na maturitu:) Som bola jeden z dvoch rocnikov, co maturovali z 5 predmetov a prezila som to 8-) a to sme boli (vraj) najnarocnejsi gympel, dalo sa to prezit....A treba sa tesit, tieto prazdniny su najdlhsie, potom az po vysokej :-D
Odpovedať
veroni je už lepšie, pre istotu budúci týždeň skočím do ba k obvodnej na kontrolu. Bea súhlas, tešiť sa treba na maturity! nech už ich máte z krku :-D :-D :-D a naj prázdiny sú po nich a potom vš 8-) . my máme celkom slušne "voľno" na škole, myslím tým nie je zhon, ten je na pláne od budúceho týždňa. 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,no řeknu vám že mít mimčo je pěknej záhul,i když už je malýmu skoro 15 měsíců ,druhé bych už nechtěla ano za nic.stačí mi to lítání kolem malýho.i když je to moc pěkné, být těhotná,hezky roste bříško :-) ..docela mi to chybí ale jen to těhotenství tem porod teda vůbec..
Odpovedať
nestraš, ja chcem mať deti 3 tak ma od toho neodrádzaj :-N bo aj sestra tvrdí, že nechce ďalšie dieťa. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no já sem vždy snila mít tak 3 děti ale už velké,starat se o ně než vyrostou to je hrůza.ale některé mamky to zvládají levou zadní.
Odpovedať
dá sa neako zistiť či budem zvládať deti??? zatiaľ som na to neprišla, ale mám taký ciťák, že určite by som mala ešte počkať. bo mám také nutkanie mať bábo, ale je tu škola a nepracujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, podla mna to chce cas, vek, zazemie... a chce to hodne sa tesit podla mna. Ono ked to pride same od seba, to je tiez urcite super, ale take vymodlene, vytesene a cakane babo...si vezmi, keby si len teraz zacala mat pocit, ze chces baby, cakas do konca skoly, potom mozno rok do prace, mozno to aj potrva, kym sa podari..a potom si predstav, aky to bude pocit, ze si konecne tehotna :) Ja to vidim tak, jasne, ze keby som teraz otehotnela - aj ked sa to stat nemoze 8-) - tak som cela happy, a ten moj by sa tiez naucil tesit za tych 9 mesiacov...ale ked to uz vedome budeme taaaak strasne chciet...ved deti su zmysel zivota, na co ine by sme tu boli :) mi povedz, nac sa to vsetko ucis, ked to nebudes moct ani nikomu potom odovzdat...a na co zarabas prachy, ked si ich ani nemas s kym uzit....
Odpovedať
ahojte :) no sak ja nevravim ze sa stazujem :-P len mi to uz lezie na nervy ale ako vravi ericca, tesim sa ked uz bude po tom :-) dnes nam triedna spravila taky trhaci kalendarik ze od pondelka pojdeme uz len 33 krat do skoly a bude akademicky....normalne sa aj tesim aj nie ale viac sa tesim :-) a potom tie prazdniny, australia a VS no normalne som strasne ze happy :-) inak zajtra mam pisomec zo sloviny - slovenska poezia po 45-tom a moc sa mi do toho uz nechce...nejak sa neviem sustredit... no a co sa deti tyka - kolko mi Pan Boh da, tolko budem mat, nech to stoji co to stoji aj ked viem ze to nie je sranda ale ja sa straaaaaaaasne tesim na materstvo :-)
Odpovedať
Bae máš recht, ja by som to teraz nezvládla. si predstavujem aké to bude, doštudujem, pôjdem robiť, poprípade ak sa podarí externe dorobím Ing. a potom už bude neaké to zázemie, no nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Presne, to zazemie je dolezite, ked ti na tom bude zalezat, v pohode sa da dostat aj dost peniazkov (uz som to skumala :) ) a ked bude manzel pracovat... ja myslim, ze sa to tvari ako financne nezvladnutelne len v telke, vcera bola reportaz v reflexe, ze kolko stoji zakladna vybava pre babo...a bolo tam polovica takych veci, co by som fakt ozelela :) ach, ale aj tak by som najradsej mala babo hned :-D Ericca, ako ta poziadal Vili o ruku?
Odpovedať
bolo to deň pred naším zasnúbení pred rodičmi, boli sme spolu sami a rozprávali sme sa o nás, v tom si kľakol predomňa a požiadal ma o ruku. bolo to síce tak dodatočne ale stráááášne krááásne. najlepšie bolo na tom, že sme boli obaja v Evinom rúchu. :-N :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky:)Muzu se k vam pridat??Ja jsem sice rocnik 86:),ale na tom nasem pokecu nikdo neni¨:) Jak se tak divam jsem si myslela ze se vdavaji slecny uz jen starsi nez jsem ja....ale uz i mnohem mladsi nez jsem ja a uz jsme i vdane!To je krasne!Ted jsem si na tom pokecu pro rocnik 86-strasne se divila tomu,ze jsou holky z rocniku 86 a jsou uz dvane!Vzdyt ja na tom nic divneho nevidim!Driv se vdavali v 18-ti a byla to uplne normalni a bezna vec:)!
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, krasne :) aspon mas pekny zazitok... ja som zvedava, co si raz ta moja rybicka romanticka nerozhodna vymysli... ale aj bez zasnub by to stalo za to, niekedy to skratka tak vyplynie :) hlavne musime daco nasetrit, zarobit... Ahoj Ywushka, vitaj :) my by sme sa vydavali najradsej vsetky, len chodime do skoly a nedisponujeme zrovna nejakym velkym kapitalom... ale mozno by som toho mojho na taku svadbu o 6 ludoch ukecala...nech mi radsej kupi pekny snubak, a svatba bude malicka...aj to by sa mi asi pacilo :-D
Odpovedať
ywushka, ahoj. Bea sa nechaj prekvapiť určite to bude stáť za to. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My mame teda svatbu velkou o 85 lidech:)Ja jsem chtela svatbu vzdycky malou my a dva svedci,rodice a fotograf a samozdrejme oddavajici,ale muj SLOVENSKY pritel to hned zamitl:)!Tak kdyz svatba tak jde vetsina rodiny (mimo nejake setrenky,ktera nas taky na svoji vlastni svatbu nepozvala a pritom tam mela vsechny sve kamarady a byvale milence):)
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim ze neni potreba mit velkou svatbu,ale vzdyt to prece plati rodice ne??A kdyz ne,tak staci nejaka takova malicka ne??:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?