Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
veroni ty sa toľko učíš a ja ešte stále nič :-N a to mám ten zápočet už vo štvrtok...
Odpovedať
Profilova fotka
Charlize, my zatím svatbu neplánujeme ( pokud se pouhým představám neříká plánování). Od příštího roku bychom spolu chtěli bydlet a to nám zatím ke štěstí stačí. Jo, až budeme chtít děti, tak hurá do chomoutu :-D Teď zatím ještě ne. Ale líbilo by se být vdaná, to nepopírám :-N
Odpovedať
dobre ranko, ako ste sa vyspali? ja super, idem si uvariť čajík a potom hor sa do upratovania :-) veronika normalne ma tyras, ked vidim ako sa stale učiš a ja som ešte ani len nezačala, stale si hovorím, že mam ešte čas...aj ked to už nie je pravda |-|
Odpovedať
ahoj, dneska sme psali cestinu-sloh a jsem z toho nejaka divna. asi jsem se ne uplne presne drzela tematu a slohovyho utvaru... brrr je mi nejak divne
Odpovedať
aurinko co si si vybrala aku temu a styl?
Odpovedať
psala jsem vypravovani o nejvetsim chybe meho zivota (chybou bylo, ze jsem vubec sla na tuhle skolu)
Odpovedať
:-D aj si im to napisala?
Odpovedať
jo presne takhle, no teda napsala jsem to trochu jemneji aby to nevypadalo zle, ale podstatou bylo, ze muj omyl byl prestup na tuhle skolu
Odpovedať
Ahojky holčiny :-) tak mám za sebou celodenní laborky...no a teď bych se měla učit na zítřejší půlzápočet z botaniky :-( ke které nemám vůbec žádný vztah... Auri, možná si jim to neměla psát...aby se to neprojevilo na tvém hodnocení...znáš to :-)
Odpovedať
jo a jinak jsem si dneska objednala vývazky :-D
Odpovedať
psala jsem tam o tom, jak je mi moc lito, ze to v nasi tride funguje na pomluvach a tak, nevadi mi skola, jen ty lidi. chodila jsem do prvaku jinam a tam to poste fungovalo uplne jinak a to mi je moc lito... mas fotky vyvazku?
Odpovedať
nemam, na mailu jen přibližnou, vymyslela jsem si trochu jinou barvu a korálek nebo kytičku (půl a půl) :-D ale až budou, dám foto do alba. ale hlavně budou se zavíracím špendlíkem!!!! ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, ja dnes idem na zapocet a potm este mame prenasku z psychologie, tak sa tu dnes majte pekne. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky! Aurinko, nic si z toho ndělej. Já si myslím, že sis zvolila dobré téma a psala o něm docela netradičně, což se vždy cení. Když učitel musí číst x prací a všechny jsou na jedno brdo, je to docela na bednu. Můj češtinář byl i můj třídní. A když viděl, že si vyprávění na téma "Moje první okamžiky za volantem" (nebo tak nějak) vybrala polovina lidí, byl naštvaný. Já psala úvahu na téma "Co je to humor a jak se vyvíjí" (též si už napamatuju přesný název). Tohle téma si vybralo ze tří tříd asi jen 7 lidí. Ale zase se mu nelíbilo, že to je úvaha a on úvahy nerad :-p Po dopsání slohovky jsem byla pěkně vygumovaná, ale celkem sokojená. S postupem času jsem ale byla daleko skeptičtější, když v hodinách pořád pomlouval to moje téma. Nakonec jsem dostala za 2 a byla spokojená ;-) Tak se ničeho neboj, určo to dobře dopadne ;-)
Odpovedať
ahojte ako sa mate? ja som akurat prišla od zubarky a mam o 2 blomby viac 8-)
Odpovedať
aaahojte :) tak som konecne tu :) no nech to cert vezme ked z tej fyzy nebude dvojka a z matiky jednotka 8-) x-) sadli mi tie pisomky, to vam poviem :-) domi, vobec zo mna nemaj vycitky, zas az tak to neprehanam :-D Dnes mam trosku pauzicku a pojdem robit nieco na biolu a od buduceho tyzdna sa uz zacinam ale ze vazne systematicky ucit bo doteraz to bolo len tak narazovo a nemam z toho dobry pocit...a ta filozofia :( ach jo...pomoc.....ale sak nejak to zvladneme :-) aurinko, nemali ste nejak neskoro tie pisomne? my sme ich mali (zajtra tomu bude presne) pred mesiacom. A som rada ez to mam za sebou :-) ani to nebolo tak hrozne ako som si myslela :-) knoflicek, botaniku veru ani ja nemusim :-p ale bojim sa lebo idem tretia pred koncom a to mi uz len 9 tem ostane tak dufam ze mi tam neostanu nejake otazky typu botanika, ekologia alebo nejake obruckavce, clankonozce a podobne potvory :-p |-| to ja moc nemusim...... no a inak sa mam fajn :-) akurat vcera ma strasne noha bolela az som zaspat nemohla ale uz je to OK :-) inak domi, ja som mala prvu blombu (inak nepise sa to nahodou ze plomba??) ked mi zacali rast osmicky...a pre istotu vsetky 4 naraz ]-( jedna mrcha este ani nevyliezla a uz mi ju musela vrtat a plombovat.... no ale dajme nejaku prijemnejsiu temu :-D
Odpovedať
elis ma pravdu, ja som pisala umelecky opis na tema Miesto kam sa vzdy rad vraciam. vymyslela som si hotovu rozpravku, tiez som na tom bola ako elis, cim dalej tym som bola skeptickejsia, aj ked moju temu nikto nekomentoval, ze by to bol zly vyber. a nakoniec som tiez schytala 2. :-D dominka to ti nezavidim, zubarov moc nemusim. uz 6rokov som u ziadneho nebola x-) ja som mala strasne zdlhavy a nudny den. hned zrana nas prednasajuci na psychologiu zvozil lebo mu nikto nepovedal, ze mame najprv skusku az potom prednasku s nim a on sa dostavil na 8.00. cely cas nam to potom pripominal, pred pol hodinou som prisla domov. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Akoze, k tym maturam, uz si to pomaly prestavam pamatat, sak to bolo pred dvoma rokmi, ale sloh ma nastval - ja pisem vela a rada, vzdy setky slohove prace na 7 stran a knihy a tak... a viete co mi spravila moja slovencinarka? By ste neverili... pisala som temu ze Kazda lavica ma svoje tajomstvo, rozpravanie ci co... a ked som sa k tomu dostala, ked to bolo opravene, mala som 75%(nedavali nam znamky). Ani jednu gramaticku ani stylisticku chybu, a ked som sa pytala, ze preco, ona mi povedala, ze sa jej to zdalo prilis smutne na maturitnu pisomku...krava. No, takze asi taky postoj k maturam treba zachovat:) je to subjektivne hodnotene, tym padom odveci :-D a odkedy ju mam, nechcel ju nikto vidiet :-D pekny vikend prajem.
Odpovedať
Ahojky holky, musím se pochlubit, dnes jsem objednala papíry na jmenovky ke stolu, které si budu vyrábět...taky koupila ozdobné nůžky a už se nemůžu dočkat až přijdou a pustím se do vyrábění. :-D Konečne jsem vymyslela barvu naší svatby a bude to kopretinková a zelená x-) tak se těšte, až vyrobím první jmenovku, dám jí do alba 8-) Taky jsem se byla zeptat na dort v jednom cukrářství, kde mají samé výborné dobroty (a paní šéfová je maminka kamarádky) a měli tam náhodou super dort, jaký jsem neviděla nikde na netu a...byl kopretinkový a zelinkavý :-) mám sice ještě jednoho favorita, ale i toho bych změnila na kopretinkovo zeleného...no až se vrátí přítel, budeme to muset vykoumat :-D
Odpovedať
s maturitou je to tak, ked ju nemaš tak ju potrebujes a ked ju dostanes tak na nu neni nikto zvedavy :-) práve som sa vratila z revucej tam bolo 10 stupnov a u nas vo Vrabloch je 22 8-)
Odpovedať
dominika asi tak. knofliček to je super :-) u nas v ba je fajnovo teplo aj v kn bolo teplo uz o 6tej ráno keď som išla na vlak. zas som si moc nepospala, ale dúfam, že cez víkend sa trochu vyspím. =-)
Odpovedať
čo planujete na vikend? Ja asi pôjdem k našim do trenčína ;-) a rano ešte k doktorke...
Odpovedať
ja som v ba a zajtra idem s rodičmi na záhradu, ideme sadiť zeleninku :-D
Odpovedať
já se budu učit latinu, protože jdu příští pátek na zkoušku....no a teď jsem začala a je toho požehnaně...
Odpovedať
ahojky holčiny, jste tu dnes někdo?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Knoflíčku ;-) Tak se nám také vdáváš :-) Já jsem Káťa a potkala jsem tě na Rodině jestli si pamatuješ a táké se budu letos v srpnu vdávat ;-) jak je na škole a zvládáte vztah na dálku? Jámslím, že to jde když se chce a lidé jsou si pak i vzácnější!
Odpovedať
Ahojky!!! ;-) vzpomínám si, doufám že dobře...jednu chvíli jsme si docela hodně psali, ne? A jak se jinak daří? Už si nepamatuji, ty také studuješ? A co prcka, plánujete už? Vztah na dálku, no jde to, naštěstí spím na koleji jen 2 noci z týdne takže to se dá...
Odpovedať
Profilova fotka
Ano správně ;-) Jééé, tak to je v pohodě, opravdu, já byla na intru 4 roky a spala tam od po-ct, tak nic moc, ale přežilu jsme to a teď jsme spolu už 1,5 roku doma téměř den co den a je to moc fajn a i na tu dbu z intru někdy ráda vzpomínám jak jsme se na sebe hrozně těšili :-) Já studuju v Praze marketingovou komunikaci a domu jezdím každý den, mám to tak hoďku domů, to celkem jde ;-) Ty studuješ medinu viď? Prcka jsem jednu domu hodně chtěla, ale teď mě to i nějak přešlo a říkáme si tak za 3-4 roky až budu mít celou výšku i s Ing když se podáří a nějakou praxi, chci jít postupem času na dálkové a normálněpracovat..... A vy, plánujete malé? Nám se teď kqaždým dnem narodí dvě v rodině, Tomový sestře a švagrové, tak se moooc těším, budu taková hlídací teta :-D Koukala jsem že si zkoušela šatky v Andělském studiu, taky máš malinkatou velikost viď? Já jsem s tím měla celkem problém, moc na mě šatky neměli, ale nakonec jsem si tam vybrala Rahmany :-) Jo a máte moc hezké datum ;-)
Odpovedať
Jé tak to mě fakt moc těší, že tě potkávám!!! No studuji farmacii, to je pro ženskou asi lepší...voňavá práce ;-) Prcka zatím neplánujem, taky už mě přešlo to období, kdy jsem moc chtěla. Chci dostudovat a pak si udělat tak půl roku v práci abych měla vyšší mateřskou a pak se do toho vrhnout :-) to mi bude tak 24-25, takže akorát :-D V rodině máme dva prcky-bráškovi je rok a čtvrt a skorosynovečekovi rok (dneska jsme slavili), takže mám nakom vybíjet své mateřské pudy :-D :-D :-D Šatky jsem zkoušela v Andělském, velikost 34 a nakonec ty co mám jsou 36 (v albu jsou to ty druhé), mimochodem, které se ti na mě líbí víc? ;-) Já měla problém hlavně s tím, že velikost 34 na 178cm se moc nedělá :-( ale díky tomu že mám menšího Broníka (ženicha) tak mám balerínky bez potpatku a díky tomu mi šaty byly akorát dlouhé. S potpatkem a mojí výškou by mi asi téměř nic nenašli... Máš šatky v albu? - jdu to prozkoumat ;-)
Odpovedať
Tak už jsem je viděla, moc ti sluší! A ty co jsou foto č. 5 se mi také moc líbí. Já jsem chtěla s ramínky, cítím se v nich nějak líp...prostě mám dojem že korzetové by mi sklouzly :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?