Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
No, co bych vám o sobě mohla tak říct? Bydlím na Moravě (cca 30 km od Brna, na jih), studovala jsem Obchodní akademii v Brně, zaměření na zahraniční obchod. 26. května jsem úspěšně odmaturovala :-). Teď už ale dál studovat nejdu...mám docela problémy v rodině a taky se chceme s přítelem (jsme spolu 3,5 roku) spolu odstěhovat, ale to musím nejdřív pracovat :-). Ale přemýšlela jsem, že pokud bych si třeba tak za rok chtěla dodělat vysokou, tak bych určitě už nešla studovat ekonomiku, ale grafiku. Vždycky mě bavilo kreslení (původně jsem měla jít na obor Modelářství a návrhářství oděvů nebo Polygrafii, ale nakonec jsme s mamkou zvolily OA). No jinak mě baví hra na klavír (hrála jsem 9 roků) a kytaru (3 roky). Od malička jsem tancovala, nejdřív gymnastika, potom moderní tance, přes hip hop až po balet. Všeho jsem ale musela nechat, kvůli přechodu na střední do Brna. No to je asi tak všechno :-).
Odpovedať
cawte baby... slniecko dnes nesvieti :-( prve prijimacky, a samozrejme... anglina hej, ekonomika hej, matika nieeee :-( boze taka som sklamana, nastvana, smutna. a to sa mi zdalo, az som mala dobry pocit, ze to budem mat dobre... a potom kuknem na vysledky a aaaaaaaaaaaaaa :-S zajtra mam dalsie, dufam ze to bude lepsie... sorry ze sa stazujem ale niekde musim :-N ale zasa ked som pocula ako svoj "vykon" hodnotili ostatni, myslim ze som nedopadla az tak zle :-N a aspon v mojej triede bola vacsina uchadzacov starsia odomna... petunka caw ;-) a eri uz som si aj ja kukla fotky, a co mam na to povedat :-D ze je nevesta aj zenich krasota to je jasne, ale mne sa strasne pacila aj ta poschodova torta x-)
Odpovedať
Katka a my sme si mysleli, že to bude niečo menšie. a to taká ozruta, ale chutí skvele. ináč sranda bola, že som ju krájala a nevedela odkrojiť. až potom sme zistili, keď bolo dole "prvé poschodie", že uprostred je palica, aby to držalo pokope. :-D
Odpovedať
ahojda holciny. jsem ted u pritele v brne a pekne se tu nudim. nastesti jsem dnes vyrazila na nakupy s jednou holcinou odtud z brms, ale jinak je tu nuda. usnul mi tu milacek, zitra jde do prace, ale jeho spolubydlici tu porad kecaj a hulakaj a ja ne a ne usnout... hruuuuuza! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja pisem z Mikulasa :-D svokor ma pustil k pocitacu, on rad hrava a telefonuje cez internet :-D moderny... Vitaj Petu, dufam, ze sa ti s nami bude pacit :-D neviem, ako vas budem stihat, kym budem tu, ale obcas urcite pridem...zajtra chceme ist na vylet niekam, asi do NT, a cez vikend je tu nieco ako jarmok, tak zoberieme svokrovcov trosku von :-D Dominika, to ma mrzi, ze mas zle vyslekdy :-( snad sa to da do poriadku... Aurinko, Nuda v Brne :-D ale ved vo Vankovke je tak uzasne, tam sa snad ani neda nudit...dajte si na mna zmrzku;-) Pekny den, kocky...papa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, holky, Domi, myslím na Tebe. Neboj se, bude to dobré ;-) Já se teď kurýruju. Zase mě chytla "rýba". V noci jsem toho moc nenaspala a když jsem konečně zalomila, mamka mě ráno budí, ať jdu za štěnětem. Že potřebuje vyjet autem a bojí se, aby jí tam nevběhl :-p Teď naštěstí usnul, tak asi i já půjdu spát. Maminky mají chodit spát, když mimnka konečně usnou :-D Mějte se všechny moc krásně a užívejte počasí, dokud je krásně. PA
Odpovedať
Ahoj holky, no kde jste dneska vsechny? :-) Ja jsem se ted vratila od nas z kina, hral se ten film Bobule. Mne se ten film moc a moc libil a navic se to natacelo tady u nas v okoli Palavy a Novomlynskych nadrzi, jestli vam to neco rika :-). Teda ale musim se priznat, ze uz jsem v kine nebyla tak ctyri roky. Ale muj David ma v praci tento tyden odpoledni, tak jsem si s mamkou vyrazila :-).
Odpovedať
Ahojte, tak ja si už ani nepamätám na čom som bola naposledy v kine. Ako ste sa mali? ja som okopávala v záhrade. som kvalitne doštípaná od všeliakých chrobákov. ale aj opálená trošičku. :-)
Odpovedať
halóóó kde ste všetky? :-|
Odpovedať
ahoj, akosi to tu viazne posledne dni...ked je teplo asi sa nikomu nechce sedieť doma.
Odpovedať
ahoj :-) no aj ja som sa vrátila zo záhrady, ale bolo mi tam lepšie ako medzi 4stenami. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj baby, tak se musím přiznat, že jsem přes víkend vůbec nesedla k počítači. V sobotu jsme si s Peťou udělali výlet na Ostravici. Chceme tam na dovolenou, tak jsme si jeli občíhnout hotely :-) Hotel Odra byla láska na první pohled. Navíc se tam konala svatba x-) Měli dokonalé posezení venku a i slavnostní tabule vevnitř byla úžasná! Tak si myslím, že mám typ na svatební hostinu až tedy my dva jednou možná... :-D Včera jsme jeli do solné jeskyně. Byla to parádní relaxace, všem vřele doporučuju. Asi si koupím permanentku a budu chodit pravidelně. A dneska mám volno! Budu psát vysvědčení :-p Ještě že těch dětí mám jenom pět :-) Mějte se!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj. budeš písať vysvedčenia? a komu?
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, nazdar! Mým žákům, přeci :-D Jeden den v týdnu učím ;-) Se mi nechce, protože se bojím, že to popletu... Už jsem jeden dokument zblbla a nemám náhradní :-( Budu muset jet pro nový :-p
Odpovedať
kde učíš, čo učíš? to mi je novinka.
Odpovedať
Profilova fotka
Já už to tu psala ;-) Učím na ZUŠ hru na klavír. Ale teď si hledám nové místo, protože jsem tuhle školu pustila kvůli ředitelky na škole jiné a ta mi teď řekla, že mě nepotřebují :-( Takže brouzdám po netu a v poledne začnu obvolávat. Znovu jsem zkoukla Tvé album. Paráááda!
Odpovedať
jasné, už si spomínam. som sa ťa už raz pýtala. :-N ja mám strašne deravú hlavu. ďakujem. sa mi zdá, že mám málo fotiek a to mám cca50 čo sme sa fotili len mi dvaja a okolo 600 z oslavy.
Odpovedať
Profilova fotka
Nemůžeš se vynadívat? :-D Moc vám to spolu sluší a je vidět, že se máte rádi. To je to hlavní! Eri, jak jsme s Peťou byli v sobotu na tom výletě, strašně moc se mi líbilo to okolí. A když jsem vidělu tu svatbu a tu výzdobu, dokonale jsem se nadchla. Jenže je to 45 min cesty. Co na to říkáš, jako otrkaná nevěsta. Byli by svatebčani ochotni jet takovou dálku? (Jsou to takové předběžné plány, ale pořád mi to leží v hlavě) :-N
Odpovedať
mám pocit, že ja si z toho dňa pamätám málo a tie fotky mi oživia aj to, čo som si vtedy moc nevšímala. podľa mňa sa to dá v pohode zvládnuť. moji hostia cestovala poniektorý 100km cca 1,5hod a vydržali to. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Věřím, že člověk je ten den v takové euforii, že vše vnímá zcela jinak. Už mockrát jsem si všimla při projíždění alb, že u fotky, kde se nevěsta se ženichem něčemu vesele smějí, je titulek: "Co nás tak pobavilo?" :-D Ju, tak tos mi udělala radost. Teď, když je tak pěkně si nějak moc často představuju jaké to bude, až MY budeme stát u oltáře x-)
Odpovedať
toľko drobností mi úplne vypadlo z toho dňa. fakt sa nepamätám. mám fotku kde sa s niekym rozprávam a nemôžem si spomenúť o čom! ako to nie je velká dialka, to sa dá v pohode zvládnuť, sestra tak mala svadbu. obrad v Ba a hostina v Stupave, čo je cca 30min cesta.
Odpovedať
Profilova fotka
Pokud do té doby nenajdeme ještě lepší místo (což by muselo vypadat já nevím jak), tak od tohoto přání neustoupím. A já umím být velmi tvrdohlavá :-D Úplně Ti rozumím. Člověk musí vše prožívat jako ve snách. A utekl ten den rychle? Že sotva ses zpamatovala, tak se hosté začli rozcházet?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak aj ja uz som doma z LM, bolo fajn, sme si aspon oddychli, trochu pobehali po vonku... este sa dnes musim ucit, zajtra prakticky posledna ozajstna skuska a v stredu potom ustna k jednemu stupidnemu predmetu... dufam, ze sa tu mate dobre... ja stale pozeram Ericcine fotky :-D aj s Tomasom....my sme debatili o svadbe vcera celu cestu vlakom... buduci rok po statniciach riesime byvanie a o rok na to bude svadba... aj jedno, aj druhe mame uz celkom pekne vymyslene...aspon sa bude na co tesit a ten cas dovtedy rychlejsie utecie.. tak sa ozvite, ved nemusite sediet len po kupaliskach cele dni :-D
Odpovedať
tak zas tak rýchle nie, ale predsa som si nestihla s každým zatancovať, ani pokecať ako som chcela. máš neaké foto o tej miestnosti?
Odpovedať
Profilova fotka
Fotky ne, ale můžu poslat stránky (pokud se to může). Pojedem tam na dovču, tak fotečky budou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak webové stránky nepošlu, protože tam mají nafocený jen interiér a ne venek. Ale po dovolené sem nějaké fotečky hodím ;-)
Odpovedať
som zvedavá na tvoj objav. :-) ja si myslím, ženapriek tomu, že sa vyskytli menšie chybičky počas svadby, nemenila by som ju za malú komornú svadbu. takto mám na čo spomínať.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je moc dobře. Ono je pak smutné, když nevěsta po ročních přípravách řekne, že svatba nesplnila její představy a že je z jejího průběhu zklamaná ;-( Já pořád ještě nevím, jaká naše svatba bude. Zda-li menší s nejbližšími přáteli a úzkou rodinou, nebo větší s širší rodinou. V naší rodině jsou zvykem velké svatby. Jenže když ty lidi opravdu vidím jednou za 5 let na nějaké svatbě, nechci jim dávat přednost před přáteli.
Odpovedať
Profilova fotka
Ale na takové starosti je teď jeětě opravdu brzo :-) Eri, ještě se tu stavím večer. Měj hezký den. Musím letět za štěňátkem, protože byl až doteď sám, bobek. Pak obvolám jednotlivé školy, jestli pro mě nemají místo a pak napíšu ta proklatá výza. Tak papa :-)
Odpovedať
ja som nad tým tiež rozmýšlala, ale zas som pozvala aj kamarádky. bolo to fajn tak ako to bolo. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?