Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Bea v tom prípade neviem čo dokelu robia keď aj tu aj tam vravia to isté. sa len vyhovárajú.
Odpovedať
ahojte, ako sa mate? ja som akurat prišla z NZ, bola som zaviest mamu s kolegynou na školenie no a poviem vám hruza cesta. Ziadne značenie, nič a išla som tam prvýkrát...tak ale štastlivo som dorazila domov ;-) eri, termín mám zatiaľ na 21.12. ale ja si myslím, že to bude skôr, sa mi zdá, že to nejako blbo vypočítal, tak ale pár dní hore dole...čo dnes budete robiť?
Odpovedať
ja dnes nebudem robiť nič :-D :-D :-D oddychujem a večer ideme na záhradu, tam ma čaká robota a môj synovec a rodičia. :-) chudáčik malý, idú mu zase zuby. Domi to by bol pekný Vianočný darček. ;-)
Odpovedať
no, ale ja by som na Vianoce bola už najradšej doma, takže tak týžden pred tým keby sa podarí :-D
Odpovedať
jasné, komu by sa chcelo na Vianoce ležať v nemocnici, že?
Odpovedať
ahojte :-) po dlhom vybavovani, zhanani, behackach a inych prijemne neprijemnych potrebnych veci hlasim - SOM PRIPRAVENA NA ODCHOD :-) Ja sa tak strasne tesim :) o dva dni o takomto case budeme uz vo vzduchu :-) Viete ale, co ma tesi najviac? na tolkych veciach som take prachy usetrila az no....od ponoziek cez poistku, fotak a zamenenie penazi :-) Teraz ako vam dopisem tak si to akurat idem skusit nahadzat do abtoha ze ci sa to tam vobec vsetko zmesti :-N x-) Tak sa mi tu mavajte krasne, uzivajte si krasne teple leto, more, kupaliska, jazera, manzelov/priatelov, dominicka ty aj mimco v brusku a hlavne - proste pekne prazdniny vsetkym :-) Pridem 4. augusta vecer takze nejak toho piateho, siesteho by som sa vam ozvala :-) tak sa majte a myslite na mna prosim aby sme stastlivo doleteli tam aj naspat a aby sa nam batoziny nepostracali |-| Dakujeeeem :) ahojte :-) vasa cestovatelka veronice :-)
Odpovedať
veron, ja ti želám, aby ti to všetko vyšlo v pohode a užila si to. A prídeš na moje meniny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Veri, jejej, už jsem Tě asi nestihla :-( Tak ale kdyby náhodou, tak Ti přeju šťastnou cestu. My jedeme zrovna toho 4. srpna na dovolenou a vracíme se 11. Ať se Ti daří a jsi se vším spokojená :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, co je s váma? Venku hezky, tak se ani neukážete, jo? ]-( ;-) Dneska jdu opět na aerobic. Tak mě to pohltilo, že se pokaždé těším jak malé děcko. A aby toho nebylo málo, ještě zajdu ke kadeřnici. Ale jen na zkrácení, nic víc. A jak se vůbec všechny máte? Přeji hezký den ;-)
Odpovedať
Elis keby som mala niečo nové a zaujímavé tak napíšem, ale teraz len vybavujem nový občiansky, dnes si preň pôjdem. behám po lekároch, vybavujem si potrebné vyšetrenia aby som mohla sa objednať k alergologičke. no čo ti poviem. včera som sa bola kúpať. v pondelok som bola v meste s kamoškou, kúpila si negližé a kraťasky. x-) a tak
Odpovedať
Profilova fotka
Elis, ja rovnako, skoncila mi skola, uz mam volno, v nedelu mozno ideme do Chorvatska...este som si nie ista :-) a ty co mas nove? a ostatne? Dominika uz ma po UTZ? fotky? Eri, nebolo s tym vela vybavovaciek? a co ides alergologicke?
Odpovedať
ahojte, aj ja som pozerala, že je tu nejako mrtvo...charlize, mam aj foto, hodim na koníka večer. Inak aj ja beham po doktoroch a teším sa na dovolenku. Ešte nemáme vybrate, nechávame to na last minute, niekedy v druhej polovici júla. Už aby to bolo :-) inak aj ja som bola u kaderníčky predvčerom, prešla som z blond melíru na hnedú farbu konečne. 3 mesiace som na to čakala.
Odpovedať
Článok sa načítava...
s OP nebolo veľa vybavovačiek. s lekármi bolo viacej. obvodná ma poslala na testy bo cez zimu som bola viac krát chorá nádcha, zapálené hrdlo. tak teraz behám po doktoroch.
Odpovedať
Profilova fotka
Dominika, super, ze sa mate dobre, len daj fotky, tesim sa, potom pozriem. Uz mas brusko? Aj ja si konecne vynovim vlasy, tak sa na to tesim...no az po dovolenke, este trochu zblednu na slniecku... ja chcem trosku svetlejsie zas :-D Eri, tak snad ti to dobre dopadne, ved ked budes chvilu brat nieco na imunitu, tak sa to aspon ukaze cez zimu... Ja som dnes pokosila celu zahradu, dve hodiny som tam lietala po zahrade, ruky ma bolia...:-P
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak konečně to tu trochu ožilo ;-) Dneska jsem si myslela, že na aerobicu zdechnu. Byl to body work- část lekce je intenzivní spalování, další část intenzivní posilování a tvarování všech svalových skupin. Ufff, byla to fuška. Endorfinky se však dostavily :-) Eri, já byla letos jen jednou u rybníka a to asi jen na 10 min. Byli jsme tam s psíkem. Poprvé viděl tolik lidí a tolik vody :-D Byl z toho celý vyjukaný, chudák. Nemohli jsme to moc protahovat. Plavat ještě nechtěl :-( Snad Ti to lítání po doktorech přinese nějaké ovoce. Alergie je hrozná a člověk ji může chytit v kterémkoli věku-klidně i ve 40 letech. Taky musím pro novou OP :-D Ta dosavadní je už prošlá. Domi, juknu se na koníka na toho Tvého špunta. Už víte pohlaví? A co jména? Moc mě to zajímá :-N Budu držet pěsti, ať jste zdraví. Myslím, že hnědá Ti musí slušet. Já teď barvení odolávám. Chci si melír nechat odrůst a nechat si svoji barvu. Uvidíme, jestli to vydržím :-D Charlize, tak jestli máš možnost jet do Chorvatska, tak jeť. Konečně vypneš po náročném zkouškovém... A Te´d je tam moc hezké počasí, takže bych neváhala ;-) Ať ručenky zítra moc nebolí ;-)
Odpovedať
Ahojte, tak alergologička mi zatiaľ dala sprej do nosa, je fakt super. utorok mi ešte zoberie krv na testy, tak budem musieť ísť zas do ba. ale ani mi to moc nevadí. konečne trochu zmena. ja už chcem mať nový OP aby som sa mohla zapísať do autoškoly, ale neako sa neozývajú. :-( Domi kam idete na dovču?
Odpovedať
Profilova fotka
eri, super, tak ked ides robit vodicak, to mas o zabavu postarane :-D aspon sa nebudes nudit... ja som nastupila do autoskolky hned v den ako som zmaturovala, novi ludia, chodili sme na kofolu vzdy po teorii...to bolo fajn. Elis, do toho chorvatska pojdeme, uz sme si vymenili peniaze, pojdeme len tak na blind, tak snad najdeme nejake dobre ubytko...ak nie, tak ma rodicia zabiju, takze ked uz nepridem, viete preco :-D
Odpovedať
už sa neviem dočkať kedy sa budem môcž prihlásiť. traktor som vedela riadiť len mi museli prehadzovať rýchlosti. :-D som veľmi zvedavá ako mi to pôjde. cržte palce nech mám zajtra hotový OP. poviem vám srandu budem poberať na seba rodinné prídavky. :-D :-D :-D každý mesiac mi pošlú na účet 540sk. to mám na jednu knihu do školy. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Charlize, toz to je dobře, že si vydechnes u moře. Znám hodně lidí, co jezdí náhodně a pak si něco najdou. Ještě nikdy nebyl problém, že by nesehnali ubytování. takže si myslím, že se nemusíš bát ;-) Eri, budu držet pěsti, ať máš zítra nový OP. Dělání řidičáku zabere poměrně dost času. Ale ani se nenaděješ a budeš mít po zkouškách. Já si dělala řidičák pouhý měsíc =-) A prý je to dnes normální. Též jsem měla strach, že mi to vůbec nepůjde, ale šlo to. Aspoň už si nám tu nebudeš stěžovat, že se nudíš ;-) :-D Dobře se vyspěte, holky ;-)
Odpovedať
tak sťažovať sa asi nebudem. aj tento týždeň som mala čo robiť. akurát dnes mám trochu voľno, idem robiť vyprážanú tekvicu a poobede pôjdeme na záhradu. bohužiaľ sms mi neprišla. volala som im dali mi číslo na centrálny výdaj a tam to neberú. nechce sa mi tam zbytočne trepať.
Odpovedať
ahojte, kde ste všetky?
Odpovedať
Profilova fotka
Nazdar, byla jsem celý víkend na chatě. Bylo tam moc práce-ještě teď to rozdýchávám :-p Když nám všem začaly prázdniny, paradoxně nemáme čas sem chodit tak často :-D
Odpovedať
no to je pravda, ked bola škola a mali sme sa učiť, vtedy sa nám najlepšie písalo ;-)
Odpovedať
ahojte, ja som bola tiez na zahrade. okopavat a tak. :-D ja idem dnes upratovat do skoly mame to povinne. aj v pondelok som bola. aspon bola sranda boli sme 3 z rocnika.
Odpovedať
fiha, tak to by sa mi nechcelo ist povinne upratovať do školy...ja som si dnes konečne po dlhom hladaní kúpila tehu rifle a suknu, všetko mi je malé, tak konečne nebudem musieť chodiť v jedných nohaviciach :-) inak sa pomaly začínam tešiť na dovolenku, síce ešte nemáme vybratú, ale to my sme rýchly, zbalíme a ideme ;-)
Odpovedať
Domi máš neaké nové foto tvojho bruška? poprípade ultrazvuk? ja sa s tebou tak teším. x-) x-) x-) a povinne sme museli ísť lebo nás bude mať profka budúci rok na jeden predmet no a ak chceme mať zápočat aj keď priamo to nepovedala.
Odpovedať
ahojte ja som tiež 88 iba dnes som objavila takuto možnost četovat si tu neverilo som že su tu aj take mladé nevesty
Odpovedať
Profilova fotka
Mejby, vítej mezi námi! Kdyby jenom nevěsty...už i budoucí maminky ;-)
Odpovedať
ahoj mejby, vitaj medzi nami. :-) ako vraví Elis aj nevesty aj maminky sú tu.
Odpovedať
už aj maminky no to je super dakujem za privítanie myslela som si že to len ja taka mlada sa idem vydávat. Hovori sa že to dnes už nieje in ked sa taka mlada vydávam ale čo mam robit ked ho tak lubim
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?