Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
to vraveli aj mne. pustila som to jedným uchom dnu druhým von. ak je váš vzťah úprimný a ste ochotný jeden pre druhého robiť kompromisy, a poznáte svoje silné aj slabé stránky podľa mňa budete veľmi šťastný spolu. tolerancia je veľmi dôležitá vo vzťahu. ;-)
Odpovedať
ericca a ako dlho ste spolu chodili kym ste sa rozhodli urobit tak dôležity krok
Odpovedať
Profilova fotka
Nazdar ženy :-D , je u vás taky taková bouřka? Mám pokojík v podkroví, takže mi počasí dává dostatečně na vědomí, že není zrovna příznivé :-p Včera jsme s přítelem byli na pouti, dnes dopoledne také. Bylo tam moc hezky. Jen škoda, že počasí ani jeden víkendový den nevydrželo hezké až do večera :-( Hlavně kvůli dětem. Jinak ale bylo moc fajn ;-) A jak se vůbec máte? Mejby, pověz něco o sobě. Jestli studuješ, co studuješ, co dělá přítel, podrobnosti o přípravách (pokud jste už začli) a podobně. Jsme zvědavé ;-)
Odpovedať
Ahoj, u nás strašne lialo, sme sa nemohli dostať domov. museli sme počkať kým trochu prestane fúkať. mejby mi sme spolu už 5rokov, ale keby to bolo len na manželovi svadba by bola aj hneď po roku známosti. :-D my sme sa včera boli konečne kúpať, kamaráti nás zviezli tak sme aspoň neboli sami a mal nás kto zobrať. večer sme boli na oslave narodenín a skončili sme dnes o siedmej ráno. tak sme spali až do druhej. celý deň sme boli nepoužiteľný. x-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jejej, Eri, měli jste s manžou náročný víkend :-D Ono je ale třeba občas s kamarády vyrazit a trochu zapařit, i za cenu spánkového deficitu ;-)
Odpovedať
veď hej! bolo to úplne skvelé bolo to o to lepšie že sa mi večer vôbec nechcelo! :-) Vili sa skvele zabával a mňa to strašne tešilo. som sa do neho znova zamilovala. x-) x-) x-) bol stráááášne zlatý!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Znovu zamilovala? Něco takového znám. V lásce existují takové vlny, že? Aspoň já mám takový pocit. Možná, že kdyby to bylo pořád stejně intenzivní, byla by to nuda...
Odpovedať
ja mám pocit ako keby som sa zamilovávala viac a viac x-) je to strašne skvelý pocit. aj na svadbe som sa do neho znova zamilovala aj teraz po mesiaci. utrvdzuje ma to v tom, že som si vybrala správne. :-) baby aj u vás tak strašne leje? vraj má byť takto upršane až do stredy a potom zas tie horúčavy.
Odpovedať
no tak aspon tak v kratkosti vystudovala som obchodnu akademiu v Starej Ľubovni, maturitu som mala tohto roku. s mojim priatelom vladom chodime 2 nroky a o rok planujeme svadbu momentalne sme obaja v Holandsku lebo tu pracuje a zaroven si tu hladam nejaku pracu aj ja tak aspon tak v krátkosti
Odpovedať
v Holandsku? ako sa dohovoríš? anglicky alebo sa učíš domáci jazyk?
Odpovedať
tak byvame pri slovakoch čo tu maju rodiny ale hovorim celkom dobre nemecky tak niečo sa dohovorim ale väčšinou mi pomaha priatel lebo on ovlada holandštinu
Odpovedať
aké to tam je v porovnaní so Slovenskom?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, tak ja som uz doma! bolo vyborne, teplo, skoro som zmrzla vcera vecer, ked sme prisli domov :-D ale more cistucke, teplucko, precitala som 1 a pol knihy, strasne som sa tam prezrala vselijakych strasnych morskych veci, kalamarov, kreviet, ryb, boli sme na par vyletoch a tak. ako som sa bala, ze nebude kde byvat, tak hned prvy dom, cca 2 minuty od plaze, pani tam vesala pradlo, tak som na nu krikla z okna ci ma volne, a ze jasne...tak to bolo pekne, ciste, balkon s vyhladom na krasne more a ostrov Krk. a zaplatili sme polovicu ako keby sme isli cez cestovku :-P takze odporucam ist na blind, v pohode... a co vam este poviem...vecer snad nahram fotky do albumu, tak vam dam link. A cestou naspat sme isli cez Alpy :-D asi milion tunelov sme presli... no skopirujem zatial toto aj do 88, piste ako sa mate :-D vitaj mejby, ahojte vsetky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Charlize, tak to mám radost, že ses měla suprovně a i počasí vám vyšlo! Snad se i u nás doma počasí brzy umoudří a bude zase hezky ;-) Eri, to víš, že sis vybrala správně! Je super, že se pořád tolik milujete. Snad budeme mít taky takové štěstí... :-) Mejby, v Holandsku už chcete zůstat?
Odpovedať
nie nie nechcem tu zostat len sme si tu prišli privirobit na svadbu a v porovnaní je tu iba rovina bez kopcov vela vody ekonomicky vyspelejšia krajina
Odpovedať
Profilova fotka
cicusky, fotky su na http://fotoalbumy.azet.sk/briacharliz... a heslo je bea trochu je v nich chaos, ale pekne su celkom :-) mozno pridam dake videa este, ale musim postrihat... tak si uzite slniecko a trochu sa zohrejte, ked si budete pozerat, ja tu idem zmrznut:-D
Odpovedať
Profilova fotka
Beo, už jsem se dokonale ohřála u Tvých fotek ;-) Krásně jste se tam měli x-) Hned bych taky jela |-| :-N
Odpovedať
Bea super fotky ;-)
Odpovedať
charlize, a kde ste boli? My sa chystame zajtra do Chorvatska tiež len tak na blind, mali sme ist pôvodne niekam letecky, ale tvrdne mi brucho tak radšej autom, aby keby čosi sme sa mohli hocikedy zbaliť a isť domov. Idem pozrieť ake bude počasie, snad dobre...
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky, vdaka za chvalu :-D Dominika, my sme isli 6 hodin, "len" Crikvenicka riviera, myslim, ze by sa vam tam pacilo, dedina sa volala Klenovica, urcite odporucam, klud, tichucko, pokoj, dobre byvanie, cistuke more, dobre jedlo. A aj ta Crikvenica je fajn, vacsie mesto, obcerstvenie a tak, prechadzkove.... dost fajn myslim, vraj Istria je velmi spinava teraz, takze Pulu sa oplati vynechat a ist na kvarner, to je tato crikvenica a kusok nizsie.... snad vam to pekne vyjde. a ked ti tvrdne brucho, mala by si vraj pit Magnesiu, mineralku... to som sa docitala na Konovi a nejakej doktorskej stranke :-D ja uz som pripravena, dokelu, len dlho musim pockat este :-D a pocasie sme mali super, jediny den sa mracilo, ale inak fakt krasne...a teplo... tak potom daj vediet, ked sa vratite, pekne si to uzite...tu bolo strasne vela tehuliek aj babatiek...ak chces este dake info, vecer sa zastavim a odpisem... a fotky bruska si prosime :-D a vy ostatne sa ako mate? :-D chvalte sa :-D ja som v LM, je mi zima :-D
Odpovedať
Bea ja som už začala brigádovať, zatiaľ nič moc, ale budem to musieť neako rozbehnúť. ;-)
Odpovedať
hodila som na konika 2foto z ultrazvuku, brucho pridam po dovolenke ;-) tak sa lučim zatiaľ sa majte pekne, za 2 hodky odchádzame tak idem baliť pa
Odpovedať
Domi pozerala som. zatiaľ všetko v poriadku? ste zdraví? kedy budeš vedieť pohlavie bábetka?
Odpovedať
Profilova fotka
no docerta kocky, uz som vas musela vytiahnut z druhej strany! :-D kde ste vsetky? teda okrem dominiky, ta je asi v Chorvatsku :-P dufam, ze vas neudolalo to strasne pocasie....
Odpovedať
no počasie je otrasné. Bea ja sem chodím len si nemám s kým písať. :-N baby kde ste? čo porábate?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, taky jsem sem párkrát nakoukla, ale nic nenapsala :-( :-N Hledala jsem Domi na koníkovi a nenašla. Má tam jinou přezdívku? Nebo jsem zkrátka slepá? taky se chci podívat na fotky špuntíka... Jestli mi sem hodíte odkaz, budu vděčná :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jinak počasí je fakt bída... Meterologové ale slibují od středy zlepšení. A já jim věřím :-N Holky, máte nějakou zkušenost s kosmetikou Mary Kay? Já už od nich koupila čistící řadu a jsem spokojená. Mám možnost si u nich přivydělávat. Dneska jsem byla na prvním školení a líbilo se mi to. Do začátku člověk ale musí vložit pro mě celkem dost peněz, aby nakoupil potřebné výrobky. Takže stále váhám... Pokud ale máte někoho ve svém okolí, kdo u nich "dealuje", budu vděčná za info ;-) Mějte se!
Odpovedať
elis hladaj ju na modrykonik.sk tam ju nájdeš ;-) ja robím podobnú prácu ako ty len s inou značkou, na začiatok som do toho vrazila pár tisíc, ale ono sa to vráti podľa toho ako veľmi si šikovná. :-)
Odpovedať
ahojda. elis tohle jsem delala u oriflamu a dycky me akorat lakalo sama neco objednavat, ted mam doma furu kosmetiky a jelikoz se to moc rozjelo a kazdy byl u oriflamu, tak jsem to prestala nabizet...
Odpovedať
aurinko a ako sa máš?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?