Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, Domi to je fajn, ze sa mate dobre, a ked sa ti sniva o chlapcovi, tak potom by to mohol byt chlapec ;-) intuicia je silna vec.... a co mate nove holky? ja som na vikend v BA, oslavit narodky s rodicmi som dosla a potom budeme tyzden sami v LM, tak sa tesime :-) a konecne ak nebude prsat, sa snad dostaneme na ten zamok, kde by chcela byt svadba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, kam se zenete? :) Nemyslim to zle, jen si rikam, ze nemuzu uverit, ze lide narozeni v 88. roce se uz vdavaji/zeni.
Odpovedať
Profilova fotka
Beo, máš narozeniny? Tak všecičko nejlepší, především hodně lásky, zdraví, štěstí, úspěchů, splnění tajných i méně tajných přání a dostatek peněz :-) Pokud ale nemáš narozky, bude to trapas :-N :-D Czjana, každá to máme zařízené jinak. Já se třeba do svatby taky nehrnu, jen se mi líbí představovat si, jak by to jednou mohlo vypadat :-N Pokud jsou už některé vdané, je to jejich rozhodnutí a podle všeho jsou moc šťastné. A to je to hlavní, ne? Se svými manžely se milují. Už i nějakou dobu spolu žili. A v tomto případě je už jedno, jestli jsou svoji, nebo ne. Pokud si jsou svou láskou jisti, proč ne? ;-) A jestli se můžu zeptat, Ty jsi jaký ročník?
Odpovedať
Bea všetko najlepšie!!!!! :-) czjana ako už Elis napísala, nie všetky sme vydaté. ja konkrétne áno. máme sa radi, neaký ten čas spolu už chodíme a aj bývame. poznáme svoje klady aj zápory, takže manželstvo bol ďalší krok, ktorí sa nám javil ako správny. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, dakujem krasne :-D ste zlate... czjana, toto si nebudem vsimat, a vy by ste tiez nemali, ona sem aj tak zrejme uz nepride.... to su take tazke otazky. dnes som bola s vzdialenejsou rodinou a ziju celkom inak, ako chcem raz zit ja....napr Rasto ma 32, v septembri si berie 28 r. deti este dlho nechcu, dom nechcu, lebo radsej hraju tenis ako kosia zahradu....a co ma byt? ked je im dobre? ja im to neberiem. druhy bratranec nie je zenaty, s priatelkou cakaju babo.....vytuzene... ona pije alkohol, kavu, stresuje 10 hodin denne v praci - a to su dost pri prachoch.... a co ma byt? ak im je dobre.... preco by sme si my nemohli zariadit podla seba? ja keby som mohla, mam svadbu vcera a dieta zajtra, no zial, neda sa. pockam, lebo musim a nie preto, ze chcem. som preto divna? ved si len robim, pri com mi je dobre...teda raz bude.
Odpovedať
Profilova fotka
charlize , to bolo krásne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vladka , ty si zlata :-D tak ale co na taky prispevok? radsej nereagovat.... ach keby ste videli toho maleho dneska, skoro som sa zblaznila z neho... 5 mesacny uzasny chlapcek, hrali sme sa asi 3 hodiny, fakt parada...by som si ho aj domov zobrala, len by som ho nemohla kojit :-D
Odpovedať
ahojte Bea s tebe bude určite skvelá mama. už len ako o tom rozprávaš. ja neviem čo budem robiť keď raz budem mať vlastné deti. asi sa zbláznim. :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte, ste tu niektora?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Domi ja som tu a ty? :-D Eri, dakujeeeeem :-D
Odpovedať
ahoj charlize, dnes je tu akosi ticho...
Odpovedať
Ahojte, dnes nikto? Domi ako sa máte ty a bábatko? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, máme sa dobre :-) a čo ty? čo máš nové?
Odpovedať
ja nič nové, teda ak nerátam, že zajtra idem do ba po občiasnky a potom sa idem zapísať do autoškoly. :-)
Odpovedať
ešte do nej nechodíš? ja že už ano. Ja idem asi urobiť palacinky, dostala som strašnu chuť ;-) a začína tu dobrá búrka...
Odpovedať
ešte sa len pôjdem zapísať. ja som ich teraz dopiekla :-D u nás svieti slniečko ...zatiaľ
Odpovedať
Ahoj holky, uz jsem dlouho nepsala :-). No u nas je tak nejak zamraceno, ale hrozny dusno. Ted jsem umyvala okna, pristi tyden mame totiz hody, tento vikend byly ve vedlejsi vesnici (kde mam babicku), takze uz se mi na dalsi ani nechce . Autoskolu uz mam nastesti za sebou...delala jsem ji minuly rok o velkych prazdninach. I kdyz teda moc autem prozatim nejezdim, ale jakmile nastoupim nekam do prace, tak si nejspis nejaky koupim (to uz budeme mit s pritelem potom ale tri :-o ).
Odpovedať
nakoniec búrka ani nebola, len trochu popršalo ;-) akurát nám odišla návšteva - svokrovci, že aj oni idú s nami na dovolenku.
Odpovedať
fíha so svokrovcami na dovču? :-. ja by som nešla. možno s mojimi rodičmi hej, ale so svokrovcami nie. u nás je pekne, ani neprší. Petunka čo priateľ má už teraz 2 autá?
Odpovedať
Jj, uz mame dve auta. Jedno je Skoda Rapid 136 (kompletne celej opravenej, novy lak ... pritel ma zalibu ve veteranech) a jeste mame Transportera All Star - znamena to, plna vybava...takze je v nem rozkladaci postel, stolecek atd. takovy dovolenkovy auto, takze se vzdycky treba na vikend muzeme sbalit a jet kamkoliv, je to pohodicka, lepsi nez porad skladat stan :-). Ted u nas sviti slunicko, takze pujdu do obchodu neco nakoupit a potom pujdeme s brachem cistit bazen.
Odpovedať
Profilova fotka
caute, idem aj vam napisat, sme boli na zamku, kde chceme svadbu a velmi sa nam pacilo, takze to vyzera tak, ze miesto uz menit nebudeme :-D moje dojmy... tak zamok . prichod k nemu okolo takej krasnej skaly, vyzera akoby trcal z lesa. pred zamkom jazierko, kacicky a velka cesta :-D hlavna hradska, ale vnutri bolo tichucko. upravena zahrada, vystrihana trava, cistucko, ohromne mily personal, casnik nas obskakoval ako v Hiltone, mozem vam este nieco priniest, nic vam nechyba, ste spokojni? zlaty bol, a fesak :-D varia vyborne, velke porcie, ceny na region trosicku vyssie, na bratislavske pomery vyborne. steak co by u nas stal 700 tu 500, palacinky obrovske, tona tvarohu, smotany, ovocia cerstveho (mala som ako hlavne jedlo, fakt porcia) 150 ... inak dobry vyber, uz mam aj predstavu o svadobnom menu... sedeli sme na terase, slniecko, slnecniky, pekne, prijemna atmosfera velmi, vies, to clovek tak citi...a vnutri v restike mali prestrety stol cca pre 15 ludi (ako pre nas X-) ) a pekne, kvetinky, vsetko zrekonstruovane velmi s citom, pekne, pacilo sa mi to. dnu sme moc neboli, teda v hoteli, ale pojdeme o rok a to si tam rovno potom zarezervujeme svadbu :-D pacilo sa nam velmi... ktora neviete, tak chceme svadobny vikend pre 15 hosti.
Odpovedať
ahojte! tak konečne mám občiansky! dokonca aj normálna fotka sa zadarila, nevyzerám tam ako strašiak. 8-) v pondelok sa teda pôjdem zapísať do autoškoly. x-) Bea normálne sa mi slinky ubiehajú. ja som si včera dala vypražané palacinky plnené šunkou, syrom a šampiňónmy no lahôdka! už sa taším akú budeš mať ty svadbu, ten zámok musí byť nádherný. ;-) aj ti trocha závidím. :-N
Odpovedať
eri, ja dúfam že bude ok. Ide aj moja mama a ešte pribalíme 2 alebo 3deti. A možno sa ešte dovtedy niekto pridá. :-) Baby stále som sa "sťažovala", že ako málo priberám a zdá sa mi, že sa to akosi začalo rozbiehať...Ale chvalabohu mi konečne začalo chutiť jesť, takže asi preto.
Odpovedať
Profilova fotka
caute. Eri, dakujem, snad sa nam to podari nejako pekne spravit vsetko. ved mame kopec casu :-D Dominika, fotky! chceme vidiet brusko :-D pozdrav male.... nemas taky vnutorny pocit, ci je to chlapec alebo dievca? ja tipujem chlapca :-D
Odpovedať
Charli, budem pozdravovat ;-) za hodinu mám byť u doktora, tak snad vám dnes budem môct napísať či chlapec alebo dievča. Ja mám také zmiešane pocity, vôbec neviem čo mám tipovať...hodím aj bruško, len neviem či bude dobre vidieť, akosi divno to na tých fotkách vyzerá. Tak držte palce nech sa dnes neschová :-D
Odpovedať
ahojte, Domi čo to bude? dievča alebo chlapec???? som strašne zvedavá!!! baby dnes som sa zapísala do autoškoly a poobede mám prvú hodinu teórii. som zvedavá aj trošku nervózna.
Odpovedať
ahojte, tak moje tušenie sa potvrdilo, je to chlap ako sa patrí :-D takže do rodiny zasa dievča nepribudne. Ešte mi to doktor ani nepovedal a ja už som tam videla gulky :-) takže na otázku čo si myslím som mu hned dala aj odpoved ;-) Každý komu som volala tipol dievča a nikomu to nevyšlo.
Odpovedať
Jééé Domi, tak to gratuluju! To je krasný...taky bych jednou chtela chlapecka :-). Tak ať pekně roste!
Odpovedať
petunka dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi...gratulujem...hlavne nex sa narodi zdravucke :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?