Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
ahoj charlize, tesim sa, ze som k vam do tejto temy prisla. Hoci som tu kratucko, zacina sa mi tu velmi pacit :-) Hm? no tak zatial chodim na obchodnu akademiu a priatel sa chysta na VŠ do KE a je starsi (o 2 rocky) ;-) Sme obaja z jedneho mesta, hm?...a viac ma nenapada nic co o nas napisat :-) ale ak Teba ano, tak sa kludne opytaj ;-) Predpokladam, ze zajdes pomoct so zemiakmi :-) budete ich brat rucne motykou, ci s vyoravacom? My sme toho mali dost, takze som rada, ze je to za nami, aj ked pocacie doslova viselo na vlasku, aj kropilo, ale hadam aj vam vyjde :-) Vsimla som si, ze mate aj presny datum, no my sme az tak daleko nedosli, o rok budem mat 18, hoci ju neplanujeme tesne po nej, ale radi by sme to poriesili skor ;-) Ty uz mas o tej svojej jasne predstavy, ci este len take priebezne? A ako dlho uz mate termin svadby urceny, ak smiem vediet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Simija, předběžný rok svatby víte? Jenom tak, pro představu... Taky se tedy představím :-D Studuju na VŠ na Fakultě akademických umění- v září jdu do druháku. Při studiu vyučuju hru na klavír/ keyboard. Tímto měsícem počínaje ještě dělám v kosmetic. firmě. Přítel je o osm let starší. Je odborným asistentem na VŠ v Ostravě (v Ově jsou 2 výšky. Peťa učí na jiné, než já studuju :-p ). Jsme spolu 3,5 roku, máme se rádi :-D Peťovi rodiče budou stavět, takže se snad dočkáme bytu po nich (je to ale podnájem :-( ). Časem bych chtěla domeček... Svatba NEVÍM KDY :-D První miminko po výšce :-D :-D :-D Eri, taky mě chování vedení zaskočilo. Myslím, že jsem se rozhodla správně ;-) Beo, rozhodla, tak snad nebudu litovat. Zítra jedu do školičky seznámit se s prostředím, tak sem pak napíšu, jaké to bylo :-) Domi, hraní pro radost je moc fajn. Takhle Ti můžu dávat virtuální lekce :-D
Odpovedať
ahojte, simi a kde bývate? každý u rodičov alebo spolu? ach jo, ja som dnes tak mimo. stále sa vymýšla kedy budeme mať skúšku z informatiky. raz napíšu, že tento štvrtok. potom, že to nie je pravda. mňa raz porazí z tohto naťahovania. :-|
Odpovedať
elis_two : tak mate to pekne naplanovane :-) A byvate spolu? Tazko je planovat dopredu, kedze sa chysta na VS tak neviem ako to tu bez neho budem zvladat :-( Zatial nevieme kedy...mozno roku 2010 (máj-august) ;-) ericca : Ahoj, tak byvame kazdy zvlas, ale inak spolu travime veeelmi veeela casu ;-) Ono to je take, ze keby sme sa vzali tak urcite by sme byvali u nich, maju dost velky dom a my len 4.izb. bytovku. A vy s manzelom ste byvali pred svadbou spolu? Co studujes, ak smiem vediet? Mozno to tu uz bolo spominane, ale akosi som nepostrehla ;-)
Odpovedať
ja som sa nasťahovala k svokrovcom minulý rok v júni. takže pred svadbou sme spolu bývali necelý rok. ja študujem na OF ekonomickej univerzity, podnikanie v obchode a cestovnom ruchu. vy ste ako dlho spolu? my už vyše 5 rokov.
Odpovedať
Studujes externe? Mimino asi nemate, ze? Tak pozname sa dlhsie, ale par tvorime rok a 7mesiacov.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. Eri, mas mail na azete, snad ti to pomoze trosku.... Elis, super, potom daj vediet, ci sa ti pacilo;-) ja myslim, ze to bude dobre, aj skusenosti, aj ta zmluva. simi, o datume sme sa rozhodli dakedy okolo juna, a predstavy mame jasne asi az moc, na to ze je to tak daleko :-D bude to na zamku v Liptovskom Hradku, 15 hosti, malicka svadba, obrad, vecera, ostaneme tam vsetci spat. saty viem priblizne ake (su v albume), vyzdobu biela-zelena-ruzova, co by si este chcela vediet? myslim, ze mam vymyslene uz vsetko :-p my sme dnes boli kupit bratrancovi svadbobny dar, taku krasnu vazu, bielu, matnu, vysoku, uplne super je.... juj, my budeme musiet asi 2 mesiace po svadbe behat s albumom po rodine a ukazovat fotky, snad aj my dostaneme dary :-D tento mi dlzi vazu :-D :-D
Odpovedať
charlize - Preco mate len tak malinko ludi? Predpokladam, ze tam budu zahrnuty len rodicia, svedkovia a surodenci, teda ak niejakych mate ;-) Tak idem pozriet na tie satky, som zvedava :-)
Odpovedať
ahojta baby, vcera som sa dozvedela ze idem na dalsiu svadbu, a to uz viem o dalsich 2,a najlepsie je ze su zasebou 13.9, 20.9, a 4.10.... a na vsetky ba sa patrilo ist...len problem so svadobnymi darmi...co mame kupit ako svadobne dary? poradte :-o ...uz teraz mali boli hlava...a kolko to bude vsetko stat...saty, uces , make-up, svad.dar, kvety....a vsetko 3x..ach jaj... |-|
Odpovedať
bambullka_20 - ahoj, no podla mna by sa hodilo nieco co je prakticke a co sa vyuzije. Ak su to pary, ktore este neziju vo vlastnej domacnosti a len sa chystaju, tak sa im zijde vsetko od priborov, niejakeho domac. pomocnika (mixer, kavovar...atd.), :-) ale pokial nie, tak co viem najbeznejsie su obliecky na periny...ale vela ludi, si s takym hlavu nelame a vyriesia to flasou a obalkou s telegramom + peniaze a niejaka ta kvietocka samozrejme ;-)
Odpovedať
simija my uz sme s priatelom pozerali sadu tanierov+salky ale keby si videla tie polievkove taniere-velmi sa od plytkych nelysili =-) , a to teraz vsetky take vyrabaju...ked to je najhorsie, ze nevieme co maju a co nemaju doma, ale asi to vyriesim s oblieckami na postel, tie sa zidu vzdy..a v kike maju velmi pekne bavlnene...a este zhanam dalsie saty, lebo na kazdej svadbe sa stretnem s niekym co bude na dalsich 2, a aj premna to bude blbe ist kazdy tyzden v tom istom..takmer 3x po sebe... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Simi, my chceme co najmensiu svadbu, sa moc nevidame so zvyskom rodiny a platit im stretnutie po 30 rokoch sa nam nechce :-D vrazime prachy do seba radsej :-p a ako pises, rodicia, svedkovia, brachaci a staci... teda babky mame 2 este;-) tak aj tie... a keby to bolo na mne, chcem svadbu len ja a on, no moj Tomas trva tom, ze chce rodicov na svadbe...tak budu aspon rodicia :-p bambulka, a to ides vsade za svedka/druzicku, ze do seba tolko investujes? :-p ja som bola na svadbe teraz, kupili sme krasny set salky s lyzickami a velky skleneny svietnik podla vkusu nevesty, sama som sa malovala, cesala a oblecena som bola normalne :-p a teraz ideme, kupili sme krasnu vazu, bielu matnu, je uzasna, a tiez sa nebudem dako extra chystat :-p teda pekna, slusna, cista, upravena idem vzdy, ale ze by som isla kadernicke kvoli tomu :-D a dary to chce nieco podla konkretnych ludi, ci byvaju, co uz maju, nejaku drobnost, ramik, album, sadu salok pre dvoch s kanvickou a tak...aspon podla mna :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
charlize idem za druzicku, a radsej svoje "haro"zverim kadernicke, lebo viem ako by to dopadlo po samovyrobe :-N uz mam zopar takych skusenosti, a vzdy skoncili s nervamy a kefou zaseknutou vo vlasoch :-D a nechystam sa mat na svadbach nejaku "robu", len nejake pekne saty, ...a mam 1 doma ktore sa na svadbu hodia (ja saty, sukne ,vysoke opatky a pod. elegantne veci nemusim...)a ani doma velmi nemam, lebo som doteraz na svadby tak casto nechodila...to len teraz sa to nejako rozbehlo... :-)
Odpovedať
bambullka_20 - jaj, no tak asi radsej tie obliecky, by som volila, ked uz nieco tak nech je to pekne :-) Neuvazovala si nadtym, ze by si si saty pozicala? Hm? A charlize ma asi pravdu, s vlasmi, aj make-upom by som si mozno poradila aj sama...jedine, ze si antitalent na take ;-) ale to si nemyslim :-) Uces si urobis pekny s natackami, zehlickou na vlasy uplne jednoducho, jedine asi s nechtami (pokial myslis aj nato) by som sla k odbornicke na niejake tie gelove ;-)
Odpovedať
simija nechty su vybavene, to mi robi vzdy kamoska za "babku" a na vlasy si netrufam :-|
Odpovedať
charlize - ked sa nadtym zamyslim, tak mas pravdu, je krasne podielat sa s radostou s najblizsimi, ktori sa tesia uprimne. Ale myslim, ze ak by som som sa uz vydavala tak asi s vacsim poctom ludi, sice je to vec nazoru a kto ako chce...kazdi ma svoje predstavy a sny a je len na nich, ako ich zrealizuju :-) Ja pochadzam z velkej rodiny, no sice vsetci na nej urcite nebudu, ale s tymi co sa stretavam a ktorym som bola aj ja...tak tych rada pozvem :-)
Odpovedať
bambullka_20 - Tak uz len tie saty aby si mala a bude to okey, nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka, sak si na jednu urob cop, na druhu vrkoc a na tretiu nechaj rozpustene a koniec :-D neviem ako u vas, ale ja ist 3x kadernicke na uces, tak skrachujem :-p simi, jasne, to zalezi na kazdom, ved na vychode su norma take svadby ze 200-300 hosti... to mna by porazilo, na mna bude 15 akurat :-D ja skor malicke, ked aj na plazi sami dvaja...ale to nehrozi, tak 15 na zamku, aj to bude fajn :-)
Odpovedať
simija tak tak... ;-) charlize, my budeme mat velku svadbu, kedze sme obaja "vychodňare" a k tomu obe strany su velke rodiny(len mamka je zo 7 deti , a buduci svokor z 10)a vsetci, aj ich rodiny aj my sa stretavame, a nielen raz za rok...takze tak nejak...120 ludi nas neminie... :-|
Odpovedať
charlize - no tak normalne to mozno je, ale zas na vychode je to s pracou a financiami horsie...tak do 100 ludi by som brala, mozno aj menej :-) Mam ake take predstavy, krasne velke saty, kytica, vyzdoba a obrucky...ja sa uz velmi tesim na ten den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidite, sak vy ste z rovnakeho kraja, tak mozete mat velke svadby a spolu planovat;-) to mate dobre... ja chcem cim mensiu, rodinu mne az tak netreba...skor tych darov mi bude luto :-D ale nie, srandujem. a predstavy, to ked raz zacnes nad tym rozmyslat, tak to je koniec, totalna zavislost, ja mam vsetko vymyslene, budem to cibrit tie 2 roky este :-D a posledny mesiac vsetko zmenim :-D no, skoda, ze je to tak daleko...
Odpovedať
hmm, tak mna to caka buduci rok, len este nemame presny datum, niekedy koncom jari , zaciatkom leta.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka, to je fajn. my ideme o rok rekonstruovat byt, aby sme mohli byvat sami (po babke) tak preto sme to posunuli na 2010. a tento rok toho bude asi aj tak dost, statnice, bakalarku pisat, brigadujeme, takze korun nie je nikdy dost.... budeme mat viac casu a veci na svadbu si budeme zbierat uz do vlastnej skrine :-D
Odpovedať
tak ja mam bakalarku az na buduci rok, byvat budeme zatial u nas, a s tymi korunkami mas pravdu :-S ale ked sa da vsetko sa chce...sice mi nevysle robotka teraz, ale nejak to dokopeme az do stavu manzelskeho :-p priatelovi povedal veduci ze mu dvihne aj plat, len nech sa uz ozeni :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka a co studujes? ved aj my sme zatial u mojich rodicov, tak aspon setrime... ale chceme si to byvanie pekne zariadit, uz sa tesime, az budeme sami....
Odpovedať
ja som na filozofickej fakulte- socialna praca :-) ale strednu mam pedagogicku, takze pani ucitelka v MŠ...to som mala ist aj teraz robit a vyšku externe, ale koli blbym zakonom to nevyslo ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to mas super :-) ja by som chcela byt ucitelka v skolke, len to by som asi na dom tazko zarobila :-D ale ked raz bude polovicka vela zarabat, tak budem robit to co ma bude bavit :-D ale tak, to je este daleko, najskor skolu treba zvladnut. musim to dako prekusnut, ale tak u nas sa da v pohode popri skole uz zarabat...
Odpovedať
charlize - prisiel sem moj milovany, tak som bola nachvilu off...ale uz som nas5 aj ked neviem, co som Ti pisala, lebo som to zrusila...do frasika... ]-( bambullka_20 - No z maminej strany je malinko ludi, mozno dokopy 17 - 20 a ocino je z 5. surodencov, a tam je uz toho dost, vacsina je vydata a ma deturence...takze tak :-) Kde svadbu planujete? V Presove?
Odpovedať
ahojte Bea ďakujem za mail, určite pomôže. ja som bola dnes na jazde. ešte som ani nesadla do auta a už som bola nervózna. to neveští nič dobrého u mňa. a mala som pravdu. nesadli sme si s inštruktorom. bol taký flegmos, odmeraný, furt telefonoval. jednoducho mi bol nesympatický. mala som pocit, že všetko kazím. som chcela odbočiť, vidím, že vo vedľajšom pruhu ide nákladiak a ja točím volantom do ľava. vôbec mi nezapínalo, že ide rýchlejšie ako ja. samozrejme, že inštruktor bol na mňa vytočený. no katastrofa. :-( :-S potom ma stále napomínal, že rýchle púšťam spojku. :-| bola som rada, keď som skončila. poviem vám bolo mi do plaču. ;-( simi ja chodím na denné. bábo nemáme, ja aj Vili má dvoch synovcov len. bambulka ty nastupuješ tiež do druhého ročníka, že?
Odpovedať
no u nas sa da ist na brigadu jedine ked mas niekde niekoho znameho, v zivote by som nedala zarabat nejakemu studentskemu servisu, a v skolke je fajn, aspon podla mna...a s tym platom to je vsade rovnako-funguje tabulkovy system, ktory sa riadi odpracovanymi rokmi a dosiahnutym vzdelanim, takze tak ci tak na zaciatok vzdy 10200sk :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?