Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
ahojte, nejdem na predpôrodnu toho 22., ale na dalšie účtovníctvo. Ale mala by som sa poobzerat aj na to. Aj ked neviem, ako to bude, pretože na predpôrodnú budem chodiť asi do nitry a rodiť v trenčíne?! neviem ako to je, ale asi ked budeme chceieť, aby bol aj verner pri pôrode, tak tam musí asi chodiť tiež...mala by som si to konečne zistiť.
Odpovedať
ahojte ja som bola dnes na zápise no hrôza! mali sme prísť na 8mu tak som vstávala ráno ešte pred šiestou. ešte som aj bežať musela a keďže som mala opätky spravili sa mi krááásne otlaky. aby nebolo málo tak som tam na tú osmu nemusela ani byť. boli sme tam len do počtu. a o 9tej volal rektorke dekan fakulty, že trčia v zápche na D1. dve hodiny skoro tri sme presedeli, čakali, nič nerobili. aspoň toľko pozitáva, že isic som nemusela meniť a v indexe mi len prepísali meno. ale zas isic si budem musieť znova aktivovať takže sa pravdepodobne budem musieť trepať do ba a vystáť si tam tú šóru. takže hurá do škloly. Domi a ako to budete riešiť s pôrodom? teda, že kde chceš rodiť.
Odpovedať
eri, take predmety ze dovi dopo ale sak ja si z toho nieco vyberiem...minimalne tie pocitace a biologiu dietata...nechcem to totiz na prvy semester moc prehanat, chcem si najskor zvyknut a tak....asi to nebude lahke... charlie, mno ono ma to velmi rychlo po prvom skuskovom prejde, neboj :-D ale tak nove prostredie, novy ludia...uvidime....v nasom rocniku na mojom odbore nas je az 11 :-D som zvedava kolko nas naozaj skonci...snad aspon 5 a ja medzi nimi x-) dominika, sak ty nam o chvilu uz porodis, v decembri mas termin, nie? to uz musis mat pekne gulate bruseno x-) hlavne odpocivaj a opatruj sa, nech sa ma malicky ako vo vaticke x-)
Odpovedať
Profilova fotka
hlasim, svadba pekna, saty take tuctove, smotanove, korzetove, s vleckou, takou smiesnou suknou z kuskov latky, nemam fotky este...ale ona je vysoka a chuducka, celkom jej slusali. rozpustene blond vlasy, zavoj a orchidee vo vlasoch za uchom, fesi tmavy oblek, detaily neviem. obrad dlhy, evanjelicky kostol. vela vela ludi. pekne to bolo, dali si krasnu zalubenu pusu, to sa mi pacilo ked nieco, pytajte sa. Veri, pekne si to len uzi :-) my sme dnes vonku stretli spoluziaka, co s nami zacinal, odisiel cez prve skuskove, sa hned pytal, ci sme este tam, dost sa divil, ze ano :-D
Odpovedať
ahoj charlize, a komu si to bola na svadbe?to ste boli len zablahozelat, ze si tu tak skoro?ci uz skoncila ajh cela svadba? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, bratrancovi, boli sme len na obrade, po obrade sme vsetci ostali pri kostole, lebo rodina isla prva gratulovat a potom vsetci ostatni, tak asi na 2 hodky gratulacii :-D tak my sme zatial kecali a tak, a oni maju hostinu, teda skor taku zurku v restike pri Dunaji. ale tam sme nesli, my sa zrovna moc ako rodina nestykame :-D ( preto chceme aj my malu svadbu) ...
Odpovedať
aha x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, Beo, Eri, jak jste mluvily o těch letkách, tak taky něco takového zkuím x-) S kamarádkou jsem domluvená, že budeme vyplňovat s lidmi na ulici ankety s otázkami týkajícími se jejich pleti a vezmeme si na ně kontakt. Pak se jim ozveme. Tak jsem se i já dostala k MK. Když žena slyší, že si může nechat pleť ošetřit zadarmo, většinou kývne. Tak držte pěsti! Beo, aspoň jsi byla bratrancovi na obřadě. Já ani to ne :-D My se taky moc často nestýkáme :-D Ale pak nám přijel představit nevěstu a bylo to moc fajn (viděli jsme se po 7 letech). Veri, je rozumné, že si nechceš většinu předmětů napráskat hned v prvním semestru. Ale dobře si zpočítej, abys získala potřebné kredity. Když třeba musíš za 3 roky bakalářského studia získat 180kr.,za jeden semestr musíš splnit předměty aspoň za 30kr. Znám člověka, který si to špatně spočítal a studium si musel prodlužovat :-p A v prváku ještě nemáš jiné povinnosti, jako třeba psát bakalářku... Spíš si volnější nech ten třeťák... hodně štěstí! Domi, aspoň Tě kurz nějak zaměstná :-) Taky si nejsem jistá, jestli musí mít otec předporodní kurz, aby mohl být u porodu. Myslím ale, že to tak bylo kdysi a přítomnost otce na porodním sále byla mnohem složitější a dnes mu stačí obléknout plášť :-D Nechci Ti ale kecat. Ať už je to tak či tak, je dobré, aby přibližně věděl, co ho čeká :-) Pak dej vědět, co ses dozvěděla. Je krásné, že chce být manžel u zrození malého Vernerka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
*opr. letákách ;-)
Odpovedať
elis, ono ja mam uz teraz iba povinne predmety za 28 kreditov. k tomu si chcem dat tri volitelne a to uz budem mat nejak 36 kreditov a to si myslim ze na prvy semester naozaj staci....kym sa do toho dostanem...aj na studijnom nam teta vravela ze to nemame prehanat s tymi volitelnymi aby sme vsetko stihali......a okrem toho zacinam aj 2 uplne nove veci vo farnosti a rada by som to sklbila so skolou tak aj preto to nechcem prehanat....v druhom semestri uz budem viac zbehnuta a su tam aj krajsie volitelne predmety v ponuky takze tak... :-) inak nemate este nejaku radu na zaciatok vysokej skole ze ako sa nezblaznit pred skuskovym alebo take nieco? :-D x-) domi, tak moj manzel (ked sa najde ten spravny) keby nechcel byt pri porode tak ho poriadne nakopem, len nech si so mnou odtrpi to na com mal spoluucast :-D x-) 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Veri, tak vidím, že máš vše naprosto pod kontrolou :-) Jsi holka šikovná 8-) A jak se nezbláznit před zkouškovým? Budeš mít učení asi jako na 2 maturity a tak 10x méně času, než před maturou (v letním semestru jsem na učení na jednu zkoušku měla v průměru tak 2 dny. Jednou jsem měla jen jednu noc :-D ). Ale neboj, všechno se dá zvládnout!!! Třeba to nebude A, ani B, ale koho to zajímá, že? S Beou a Ericcou jsme se vzájemně podporovaly a utěšovaly tady na beremku ;-) Takže ničeho se neboj, s námi to zvládneš :-D
Odpovedať
mno tak A ani B nemusia byt, mohli by ale nemusia, pre mna za mna aj same Ecka len nech ten prvyrok prezijem...sak mi nejde ani o stipko ani o intrak takze pohodka....a teda s vami to dufam nejak zvladnem :-) inak akurat som sa najedla a ideme sa s maminkou kupat, co mate vy dnes na plane? mne sa furt nic nechce a uz som z toho dost otravena...sak uz stvrty mesiac nic nerobim, ziadna skola, toto neni zdrave :-p :-D normalne sa tesim do skoly.... ale vo stvrtok idem kamaratke umyt okna, caka miminko tak nemoze robit taketo veci tak jej idem trochu pomoct... inak nie je este niektora z vas v utorok v Bratislave? ze by sme si dali take ministretko....zatial som na to ja a ericca :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Veri, tak to jsi zlatá duše, že kámošce takhle pomáháš :-) Za chvíli jedu na fotbal. Ještě nejsem připravená a za šest minut máme vyjíždět. Však co, tatínek počká. Musí, když mu dělám řidiče :-D Užijte si neděli, holky, a ty se Veri dobře vyčachtej ;-)
Odpovedať
Ahoj holky, tak se vám zase po dlouhé době hlásím...jeden týden co jsem tady nebyla jsme byli v přítelem v Maďarsku na poslední dovolené letos a minulý týden jsem byla každý den u mamky v práci (ve mzdové účtárně), takže jsem získávala praxi :-) . No a taky jsem byla týden bez miláčka, protože byl v Hradci Králové dělat školení, na víkend za mnou dojel a protože jsem měla v pátek narozeniny (už 20), tak mi dovezl krásnou kytici z 20ti tmavě-růžových růží. Když mi je dával, tak mi až ukápla slzička, jak jsou krásné :-) . No a teď před hodinou mi zase odjel do Hradce, ale už je to poslední týden, takže se mi zase vrátí až v pátek, už se těším. No jinak teď si dám dort a budu dočítat :-) !
Odpovedať
ahojte, no keby sa mi podarí isť do BA. Skúsim si to nejako zariadiť...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja neviem kedy v utorok, budem v skole cely den, zapis, ISIC a socialne vybavit, takze dokedy tam budem, to fakt netusim....ale Ericca pojde tiez do skoly, nie? ved pockajme, kym sa ona ozve. kedy by ste si to tak predstavovali? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Petunko, přeji Ti ze srdce všecičko nejlepší! Hodně zdraví, úspěchů, lásky, penízků, štěstí a splnění všech Tvých přání!!! :-) bohužel, pro mě je BA kapánek z ruky :-(
Odpovedať
Elis, děkuji :-) . No, pro mě je to do Bratislavy taky kousek z ruky :-) , asi tak 100km...ale na hranice se Slovenskem to mam tak 20km, což jde.
Odpovedať
charlize, ericca mi prave vravela ze v utorok bude v blave, sak nieco dohodneme, bolo by fajn keby sme sa stretli, aj domca s brusenom :-) petunka, tak niekedy ked budeme mat viac casu mozme dat stretko v dedine Brodske x-) to tam budes mat este blizsie nez ja :-) no a nakoniec sme sa nekupali bo je tu nejake divne pocasie...schladilo sa konecne... x-) tak som si teda robila rozpis studia na cele tri roky a vyslo mi to na 201 kreditov tak som rada ze nemusim mat tolko volitelnych a ze mam nejaku rezervu :-D sak ja sa este pojdem poradit s jednou holcinou co tam studuje a nejak to doladiiiime :-) idem pozerat TV, tak ahojte zatim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Petunko, tak i k sobě to máme daleko :-( Co se dá dělat, holky. Zatím si s vámi musím vystačit jen virtuálně ;-(
Odpovedať
Elis, to teda mame pekne daleko :-( . Ale s tou hrou na klavir k sobe mame blizko :-) . I když ty jsi asi milionkrat lepsi! Ale taky jsem hravala, devet let jsem se ucila...ale ted uz si hraju jen tak pro radost, ale o to vic me to bavi! Taky si ale pamatuji, kdyz jsem byla mala, kolik noci jsem probrecela, ze uz nechci chodit do hudebky, protoze me nikdy nebavily stupnice! A to jsem na konci skolniho roku musela psavat i testy. Fuj! Ale mamka mi rikala, ze jednou az budu velka, tak budu rada, ze jsem to vydrzela...a dnes ji musim dat za pravdu :-) .
Odpovedať
ahojte baby, tak aký bol víkend? :-) ja som prišla domov asi pred hodinkou, zajtra si prečítam čo ste popísali. som vás prišla len pozdraviť. zatiaľ ahoj. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, nazdar! Víkend byl super. Sobota nádherná, prosluněná. Včera večer jsme byli s Peťou na Bathory. Doporučuju! Byl to film, o kterém člověk ještě dlouho přemýšlí... Dneska jsem jela na fotbal. Vyhrávali jsme 2:0 a nakonec to skončilo remízou 2:2. Tak si říkám, jestli to tomu mému chlapovi za to mlácení sebou o zem stojí... :-N Petunko, tak to ses nepochlubila, žes hrála na klavír. Mně to kolikrát taky nebaví a do hraní se musím nutit. Ale jakmile je skladba hotová po všech stránkách a Ty s ní můžeš vystoupit, všichni Ti pak tleskají a i Tvá profesorka Ti řekne, žes hrála nádherně, stojí to za tu dřinu a odříkání :-D Asi proto to dělám. Je fajn, že si pořád hraješ jen tak pro radost. Znám lidi, kteří jakmile naposledy opustili uměleckou školu, na klavír už nesáhli. A to jim pak je k ničemu, no ni? ;-)
Odpovedať
Teda taky je u vás takovej liják? Tady je to hrozný! Elis, mas pravdu...ale taky se mi jednou stalo, ze jsem sedla na koncerte ke klaviru a nemohla si vzpomenout jak ta skladba zacinala. Od malicka jsem hrozna tremistka. Tak ucitelka rychle utikala pro noty, ukazala mi je a uz jsem se krasne rozehrala. Jinak mou nejoblibenejsi skladbou je Pro Elišku a Vltava, tyhle si muzu hrat od rana do vecera. Ale taky me bavi si jen tak otevrit nektery dil Album etud a tak se procvicit :-) . A to me to taky nikdy nebavilo ty etudy. A i kdyz jsem ted nedavno potkala svou byvalou ucitelku, tak mela radost, kdyz jsem ji rikala, ze si hraju pro radost. Rikala, at se nekdy stavim, ze mi da nejaky novy skladby.
Odpovedať
Profilova fotka
Petunko, u nás zatím nic, ani kapka, ale doufám, že se nám to vyhne :-N Bodejd by ucitelka nemela radost. Já do svých žákjů pořád hučím, že musí víc cvičit (samozřejmě se snažím je motivovat k tomu, aby je BAVILO cvičit) :-D A jinak máš moc dobrý vkus. Beethoven a Smetana.. to je balzám na duši :-) I když taťka mi dneska v autě pouštěl Chopina. To asi abych nebyla tak nervózní :-D (dlouho jsme zas neřídila).
Odpovedať
Jee, Chopina mam taky rada...mimo to, ze jsem hrala na klavir, jsem i tancila a na Chopina jsem prave tancovala, bylo to Nocturno, ale cislo uz nevim :-) . Jinak ja uz jsem taky dlouho neridila. Nedavno jsme si s pritelem koupili Transportera, aby jsme mohli jezdit na dovoleny bez stanu. A teprve ted v tydnu jsem ho poprve ridila, cela vyklepana, ale nahodou mi to slo :-) a na to, ze to bylo jeste k tomu velky auto to bylo dobry, a ani mi pritel nenadaval, ze delam neco spatne...to on totiz rad :-) .
Odpovedať
ahojte baby tak ja idem dnes znova jazdiť. dúfam, že nezačne prešať dovtedy. dorazilo k nám to ochladenie čo hlásili. je 20 stupňov ale cítim sa ako v mrazáku. :-S po tých horúčavách mi je náhle zima.
Odpovedať
Profilova fotka
Nazdar Eri, juju, po těch vedrech je fakt zima. Snad si ještě užijeme nějakého babího léta... Ať se Ti daří na dnešních jízdách!!! Petunko, já právě též dlouho nejezdila. Řidičák mám skoro rok, ale jezdím fakt málo (nemám totiž čím, no). Včera při jízdě s taťkou to byla pohodka, i když jsem zpočátku byla nervózní. Řekla jsem si však, že budu jezdit častěji. Třeba jen na nákup. Ta nejistota a strach sednout si po dlouhé době za volant je nepříjemná... A přítel má velikánské štěstí, že nenadával ]-(
Odpovedať
Ďakujem, dúfam, že už nebudem robiť neaké blbé chyby. už som ich narobila dosť. :-N aj som sa poučila, len nech ich nezopakujem. ;-)
Odpovedať
ahoj slecny, chvilu sem nejdu a zas nestiham... a popravde se mi to moc docitat nechce! ja ridicak mam uz dva a pul roku, a stejne si jista v kramflecich nejsem. hlavne pres mesta. to nerada jezdim, tak radsi zaparkuju nekde na kraji a projdu se... auto mi pujcujou rodice, svoje sice mam, ale to neni na delsi cesty (10km a víc)...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?