Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jucuska, si vitana :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vlastne, ja sa tak vzdy tesim, ked sa tu ukazu stalice aj nove tvare, mam vzdy trochu pocit, ze nie som vadna :-D sa neurazte, ale ja ked som s rovesnickami, dokonca aj so starsimi kockami, kukaju vzdy jak puk, ked poviem, ze som nasla lasku svojho zivota (akoze, ja toto nehovorim na pockanie, ze by som sa chvalila, len tak medzirecou) a ze sa chceme vziat a mat deticky ked bude po skole, a ako sa nam bude pekne spolu zit...no jak vyorane mysi, prisamvrecko, a ja nie som vadna, to ony, lebo nas je tu presila 8-)
Odpovedať
charlize 8-) mas pravdu. Ja som dnes na zapise stretla spoluziacku zo zakladnej, tak sme sa zakecali, a hovorila ze bola sesternici na svadbe, a hovori: "ma 23 a sa vydavala lebo chcela, trafena..." Ona je taka dost klebetna, ale ani som jej rasej nehovorila ze aj ja sa planujem vydavat.A to mi nebude ani 23 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, spěchám na zápis a chtěla jsem vás pozdravit. Až se vrátím, přečtu si, co jste za poslední dva dny napáchaly :-D Mějte se hezky! ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Můžu se k vám přidat? Jsem ročník 88 (prosinec). :-) Mám přítele, s kterým chodím 2,5 roku. Plánujeme společnou budoucnost, ale svatbu zatím ne, protože oba studujeme. Já za pár dní nastoupím do prváku na VŠ.
Odpovedať
Ahoj Dizinko, to vis ze se k nam muzes pridat :-) . To mam radost, ze i nas 88ček je tady cim dal vic! Aspon vidim, ze nejsem jedinna, kdo mysli na spolecnou budoucnost, svatbu nebo snad i miminko ;-) . Kdyztak nam muzes jeste neco o sobe povedet :-D .
Odpovedať
Ahojte, dizinka, jasne, že sa môžeš pridať ;-) Čo máte nové babulky? My sme včera boli kúpiť kočík, je aj foto na koníkovi. A betónujeme dnes :-D
Odpovedať
Ahoj dizinka, vitaj ;-) dominika, kupili ste velmi pekny kociarik, aj ja si taky kupim ked budem velka :-D :-D :-D , ja si uzivam posledne volne dni a potom hajde do skoly :-| a idem dnes s milacikom kupit mu topanky na tie svadby co ideme, sam by to asi nezvladol :-D :-D a este aj kravatu k mojim satam
Odpovedať
Profilova fotka
Jucusko, Dizinko, vítejte mezi námi! :-) Domi, hezká fotka :-) Sluší Ti jak blond, tak i hnědá barva ;-)
Odpovedať
Ahojte! Ja som tiež ročník 88 :-) Mám priateľa už viac ako tri roky, a tiež plánujeme spoločnú buducnosť. O rok a pol končím vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa, tak potom by sme už chceli aj svadbu (ak všetko dopadne tak ako si predstavujeme a planujeme) .. :-D s pozdravom Ella
Odpovedať
ellka3 vitaj aj ty, ako si sa to tu rozbehlo s ´88 x-)
Odpovedať
Profilova fotka
charlize: jsem ročník 85 Takže: jmenuju se Jana (Janka),je mi 23 a půl,přítel je Pavel a je mu 25.Já jsem původem z Prahy,ale už čtvrtým rokem jsem na VŠ v Brně,studuju španělský jazyk a literatura.Přítel je z Brna,studoval dva roky informatiku na VUT,ale letos nedal zkoušku z matiky,tak tam skončil a teď od podzimu bude začínat na pedagogické fakultě na oboru angličtina a dějepis.Angličtinu chtěl dělat vždycky,tak už to snad konečně dodělá.Jsme spolu 7měsíců,z toho zasnoubeni 5.Svatba do roka a do dne nebude,ale termín už máme vymyšlený,tak snad nám to vyjde podle představ.Je to zlatý chlap a já jsem moc ráda,že ho mám!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
elis: dakujem, mne sa moc nepáči, ale lepšie som sa nevedela odfotit... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Domi,já si myslím,že Ti hnědá sluší dokonce víc než blond :-)
Odpovedať
dakujem ;-) ja som inak čistá brunetka, akurát minulý rok som začala zosvetľovať, ale dlho ma to nedržalo :-) na začiatku prázdnin som si dala nafarbiť nahnedo v kaderníctve, teraz to nechám už asi na mamu alebo segru. Inak by som sa dala aj skôr na pôvodnú farbu, ale nechcela som prvé 3 mesiace, aj keď by to nemalo škodiť.
Odpovedať
dominka11 aj mne sa paci tvoja zmena, a obe farby ti pristanu. ;-) Ja uz som tiez vyskusala vela farieb, okrem blond. To by mi asi neslo... :-N
Odpovedať
Holky, tak mě pobavil název diskuze ročník 88. vy tady jen tak povídáte nebo už myslíte taky na vdavky? jestli jo, není to ještě brzy? Když si představím svého mladšího bráchu ve stejném ročníku, řeknu si, a sakra, takový mladý a už pod čepec? měly byste si užívat, studovat, cestovat, jet dělat au-pairky či pracovat do zahraničí a ne tu blábolit o svatbách! :-) dělám si srandu, ale jen jsem se chtěla zeptat, co že pro pána Jána tak brzy??? L.
Odpovedať
lennus to je kazdeho vlastny nazor ;-)kazdy si predstavuje svoj zivot inak ale bavime sa tu o vsetkom, nielen o svadbach, vydavani sa....sme rovesnicky, tak mame vela spolocnych tem x-)
Odpovedať
ja takéto príspevky absolútne nechápem, neviem prečo by sme mali niekomu vysvetľovať, prečo sme/ alebo sa chystáme vydávať atd. ked mame toľko rokov, koľko máme...v minulosti sa nad tým nikto nezastavoval, len teraz je taká doba, že to neviem síce prečo príde ľudom zvláštne...
Odpovedať
lennus a ty tu na MS co robis?hmmmm?
Odpovedať
Profilova fotka
Děkuju za přivítání. :-) lennus: A kdo říká, že si neužíváme? Takže když se někdo vdá/ožení, tak už se může jít zahrabat? V tom to asi nebude, ne? Já se teda zatím vdávat nechystám. Takže nemůžu posoudit. Jen mi to tak vyznělo.. Co jsem to tady tak četla, tak hodně holek, co sem chodí studuje. Mě přijde divný, když někdo rozlišuje co je pozdě a co je brzy. Je to hodně individuální. ;-)
Odpovedať
mno lenus, ja len jednu vec - ak ma niekto priatela s ktorym sa neda cestovat, studovat, zabavat, a robit ine spolocne veci, tak podla mna nie je nieco v poraidku.....a ked sa raz dvaja maju radi a myslia to so sebou naozaj vazne, nikdy pre nich nie je skoro ani neskoro....ako tu uz bolo povedane, je to kazdeho osobna vec.... ja si dokonca myslim, ze nasej dominicke mnohe len ticho (a samozrejme len v tom najlepsom slova zmysle) zavidime :-) aaaaa ahojet vsetky nove holky :-) pozeram ze nam tu bude veselo, to sa tesim :-) domi, vyzeras dobre, ta farba ti pristane :-) ja sa chystam kadernicke odkedy som prisla z australie ale nejak furt ne a ne sa ist objednat x-)
Odpovedať
Profilova fotka
servuste, ale vas tu je :-D to je radosti v nasom milom kolektive...vsetky vitam. Domi, zlatucka fotka ;-) a pekny kocarik, dobre sa vam bude vozit...ale nech sa Vernerko moc neponahla do neho este :-p este ma cas... lennus, to sa neda ani zodpovedat, uz si stretla muza svojho zivota? a ak ano, myslis, ze ked sa za neho vydas, priviaze ta na retaz o kuchynsky stol...tak to ta je luto. moja polovicka stoji pri mne a podporuje ma v mojich konickoch viac ako kto iny... a au-pair? dakujem, si spravim radsej svoje, to nech idu 18ky po mature, ked sa nedostali na vysku. zijeme mozno iny zivot ako ty. hawgh, uz o tom nebudem hovorit.
Odpovedať
charlize uplne s tebou suhlasim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ellka3 mi teraz nejde do hlavy, budes Bc. po roku a pol? to sa ako da? :-p ja budem Bc. o rok, teda ak zostatnicujem... vysvetlis ? :-) a co studujes? bambulka, diky, uz tu raz takato slecna bola, dojde, napise, zahanbi sa, uz sa neukaze. by som bola rada, keby sa dosla aj obhajit... co ja za to mozem, ze som rodinny typ?? no mne je jedno, mna aj tak ludia moc nechapu :-D :-D
Odpovedať
charlize tak ked ju taketo veci nezaujimaju, sa cudujem preco sa vobec zaregisrovala na MS/BS ????? 8-( :-.
Odpovedať
ešteže máme rovnaký názor, my tu ;-) ja som taká uťahaná, že už sa teším do postele. Dnes som celý deň komplet upratovala, umývala, drhla a všetko ostatné čo bolo potrebné urobiť doma. Takto pekne čistučko tu už dávno nebolo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem....mozno si tiez len prisla pokecat s kamoskami :-D tak ako my... my uz sme to tu raz preberali, ked sem prisla jedna a divila sa, coze to tu robime :-D asi sme sa mali hrat s barbinami niekde :-D :-D podla nej ...
Odpovedať
pamätám si, neviem načo sem lozia...asi závidia, že nám je dobre :-D
Odpovedať
tak ja dnes "odjizdim" idem mrknut co ide v telke majte sa mi krasne x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?