Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
mňa sa raz kamarát pýtal, že či som nesedela v autobuse. bol na 100% presvedčený, že som to bola ja. :-D
Odpovedať
ani ja nemam pocit ze sa na niekoho podobam ...ja som ja a hotovo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
naprosto souhlasím.Jsem tu nová,tak mi prozraď něco o sobě
Odpovedať
ja tu tiez niesom nejak dlho...aaaale, napr. mam 20rokov, priatel ma 28, ja studujem (teraz 2 rocnik VS- socialna praca) priatel pracuje blizko nas, aj ked byva odomna 50km, svadbu planujeme na buduci rok ale presny datum este nemame, ale dam vam urcite vediet x-) ...a sme spolu cca 2,5 roka ( nema to presny datum, kedy sme spolu zacali chodit :-p )
Odpovedať
bambi, my rátame od nášho prvého stretnutia, ked sme sa začali pravidelne stretávať. Lebo sme sa videli prvýkrat v septembri, potom až vo februari a už to išlo. Takže 21.2. máme vždy výročie ;-)
Odpovedať
my to rátame od prvého bozku. 1.6.2003 :-D
Odpovedať
to by sme mali tak nejako začiatkom marca :-D asi 2 týždne som ho trápila :-D ale ked som nechcela, tak čo som sa mala nútiť. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
u nás to byla láska na první pohled,takže to počítáme od prvního dne,co jsme se viděli :-) domi: my máme výročí taky v únoru,ale 6.2.
Odpovedať
my máme vo februári výročie, Verner má 11. narodky a ešte je aj valentín. Takže v priebehu 10 dní, trikrát oslavujeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Přídávám se k únorovým... my máme výročí 24.2. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
servus, zdravim kocky. lennus, co je religioznejsi??? teda podla teba? ja verim v Boha, hoc nie v cirkev a nechcem svadbu kvoli Bohu, a nevadi mi, ze mas iny nazor. ja som nastastie nasla chlapa, co je rovnaky ako ja, obaja sme rodinne zalozeni, chceme mat deticky, rodinu, a zrejme hned po skole, tak na co cakat so svadbou? a inak, tiez nie kazda z tejto temy bude mat svadbu v priebehu tohto roka;-) ved ty tiez urcite nemas voci svadbe a manzelstvu nejaky odpor. a kocky co maju starsich partnerov fakt nemaju na co cakat. my cakame, kym nasetrime, verim, ze by sme sa brali aj skor. a vy sa ako mate? my sme boli s ocom dnes na autosalone...
Odpovedať
Bea aj si pofotila neaké fára? ja mám úspešne po jazde s tým blbým inštruktorom, nekričal na mňa, dokonca ma pochválil a normálne sa so mnou rozprával. x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ericca, to je super. a aj pekny termin skusky, budem drzat palceky!! www.vodicak.sk robis testy? a nebolo moc co fotit, Tomovi som jedno auto, co ma rad, ocovi nejaku inspiraciu na design zavodaku a inak nic...dost nuda bola, nic moc auta. na zavodoch mam krajsie x-) same ferara a porschaciky, lamba a corvetky.... juj ja lubim pekne auticka.
Odpovedať
tak to sme dve. ja mám tiež slabosť na pekné autá aj keď namám obľúbenú značku, ale také bmw z3 a z4. by som si dala povedať. :-D robila som si tam tie križovatky, zo všetkých som pokazila len 3.
Odpovedať
ako sa to vezme, aj my sme si padli do oka na prvy pohlad, a to bolo 25.2.2006... x-) a odvtedy sme spolu, sice som nanho cakala 4 mesiace, lebo bol v zahranici, ale oplatilo sa mi.teraz by som ho nevymenila zanic na svete! :-) a mne sa z aut pacia dzipy, pajero, RAV4, :-N
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa ako spoluziaci zacali kamaratit, potom sa sebe zacali pacit, pisali si cez icq cele noci, isli spolu na prechadzku po meste a Tomas mi po nakupe zobral tasky a ja ze to nikto nerobi pre mna. a on ze Tak si zvykaj.... to uz som bola zamilovana po usi. druhy den ma chytil asi na tri sekundy za ruku, a dalsi den sme uz spolu chodili x-) 9.11. to bolo.... bolo to uzasne :-) auta, tema sama pre seba, ja som z autickarskej rodiny :-D Audiny ako ideal, vsetky krasne auta, o ktore sa da opriet oko x-)
Odpovedať
nas zoznamila sesternica na diskoteke, ale az na druhy den sa mi ozval pretoze zhanal cislo na nu a potom od nej namna. On bol na "panskej jazde" to bol cerstvo rozideny s byvalou a aj ja som bola na "damskej jazde" a taktiez cerstvo rozidena a chlapa som nechcela ani vidiet.aaale, co osud nechcel...a supa je ze on je byvaly priatel sestry mojho byvaleho priatela (to som sa az potom dozvedela :-D ) proste sme si sudeni... x-)
Odpovedať
Tak my jsme se poznali na "koště vín" ve vedlejší vesnici, kde mám babičku a odkud je přítel. Stála jsem za pultem a nalívala víno. Prý jsem se mu líbila a celý večer se na mě díval (já jsem ho ale vůbec nevidela :-) ), ale odvážil se za mnou dojít až asi o půl páté ráno. To už jsem byla na odchodu k babičce, tak si na mě vzal číslo s tím, že se mi ozve, jak se vzbudí...druhý den mi napsal a tři týdny jsme spolu chodili jen tak na procházky...a 27.3. 2005 v 19:48 se mě zeptal, jestli s ním chci chodit...no a jsme spolu až dodnes ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
petulka:to je dobrý,že si to takhle pamatuješ na hodinu,to teda zírám my se poznali přes internet,asi týden jsme si psali vzkazy a 6.2.jsme se poprvé sešli.Už předtím jsem se ho jen tak z legrace zeptala,jestli si myslí,že by mezi námi mohlo být něco víc a on mi napsal,že jo a že v to doufá.A vyšlo to.ale ani jeden jsme od toho prvního setkání nic nečekali,o to je to možná lepší.
Odpovedať
No já si ten čas pamatuju, protože, když se mě zeptal na to "zda chci", ja řekla ano, tak se podíval na hodinky a řekl mi přesný datum i čas :-) . Pamatuju si to, jako by mi to řekl dneska...ale je fakt, že jiny detaily i nedetaily :-) z našeho vztahu už jsem zapoměla. Je zajímavý číst, kdo se jak seznámil :-) . Každej je originální!
Odpovedať
Profilova fotka
s tím seznámením máš naprostou pravdu,já jsem nikdu moc nevěřila na internetový seznamky,ale kámoškám to vycházelo a nějak jsem si řekla,že proč to nezkusit a ono to vyšlo! a kdy plánujete svatbu?jak že jste spolu dlouho?
Odpovedať
No 3,5 roku...svatbu ještě oficiálně neplánujem, ale bavíme se o ní. Teď si hledám práci, takže se taky musím zapracovat a pak přijde na řadu svatba a mimčo :-) . Nikdy o tom přítel moc mluvit nechtěl, ale teď poslední dobou nějak změkl :-) až mě to překvapuje.
Odpovedať
Princeznicka, a vy už svatbu plánujete? A taky se dívám, že bydlíš (nebo studuješ) v Brně, to to máme kousek :-) . A kde a co vůbec studuješ? Jinak s těma seznamkama přes internet: taky znám jednu bývalou spolužačku, která si na nějaké seznamce vyhlídla jednoho kluka, který se jí líbíl...shodou náhod byl z Brna, tak mu napsala...a začali spolu chodit...taky už jsou spolu přes 2 roky
Odpovedať
Ahojte, aj my sme sa zoznámili cez internet. Párkrát sme si napísali a potom sme sa raz stretli. Ale kedže som bola vtedy nahnevaná na všetky osoby opačného pohlavia nič z toho nebolo. Ale bol trpezlivý a o pár mesiacov ma prehovoril :-D charli: bola si v nitre? ja sa tam akurát teraz chystám, akurát mi volal Verner a kedže som už tretí deň zavreta doma, tak som rada, že vypadnem niekam. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
petunka:no,já bydlím i studuju v Brně,ale jinak jsem původně z Prahy,takže nejsem na Moravě natrvalo.Studuju španělský jazyk a literaturu,letos jsem měla dělat Bc.státnice,ale nedala jsem nějaký zkoušky,tak musím až příští rok na jaře.Přítel začal teď studovat na pedagogické fakultě angličtinu a dějepis.No,svatbu tak nějak plánujem,ale zatím je to jenom teorie,zas tak brzo to nebude.To budete dřív všechny vdané než já
Odpovedať
Profilova fotka
Bambullko, příteli je taky 28 a mně 20 :-) Začali jsme spolu chodit, když mi bylo 16 a jemu 24 a to mi kamarádky říkaly, že je moc starý a jemu zas kamarádi, že jsem moc mladá :-D Teď si jen bez druhého nedokážeme život představit. Jinak my jsem se seznámili v tanečních :-) Tančila jsem se svým budoucím švagrem :-D Vůbec jsme se neznali, vybral si mě za taneční partnerku a jeho brácha (můj přítel) pak za partnerku životní :-) To jsme ani nevěděli, že bydlíme ve stejném městě pouhých 10 min od sebe (a to jsme opravdu malé městečko). Seznámili jsme se až na šluskoloně (14.12 2004), prohlížel si mně skrz kamerový hledáček :-D Chodíme spolu od 21.1. 2005. Domi, máme výročí měsíc před vámi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
elis: jak jste na tom s plánováním svatby?
Odpovedať
Profilova fotka
Zatím neplánujeme :-) S Peťou se chceme vzít, ale jestli to bude během mého studia, nebo po něm, nevíme. Nejdříve chceme mít zajištěné bydlení a pak do toho prásknout. Ale už jsem mu říkala, ať počítá s tím, že chci mít aspoň rok na přípravu svatby! :-D A nevěřím, že budeme všchny vdané dřív, než Ty ;-) Když už pomalu plánujete, tak to zas tak dlouho trvat nebude, ni?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky! :-) Dneska jsem si byla vyřídit měsíční jízdenku. Paní za přepážkou byla opět velice "příjemná" ]-( :-S Ve středu mě čeká imatrikulace. My jsme se taky seznámili v tanečních. :-) Pak jsme se potkávali na diskotéce. A začali jsme spolu chodit 24.2. 2006 bambullko: máme hodně podobné datum ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tady to jsou samé únorové lásky! :-) Dizinko, já si jdu vyřídit měsíčník dnes :-p Zajímalo by mě, Eri a Domi, které datum je pro vás důležitější? Datum, kdy jste se seznámili/začali spolu chodit, nebo datum svatby? Kamarádka se chtěla vdávat 27., protože v tento den začala chodit s přítelem. Kvůli bratrovi ale museli svatbu přesunout na 20. Když vidí v kalendáři 27., okamžitě ji trkne, že je to zase další měsíc, kdy jsou s manželem spolu. 20. jí ale tolik neříká... Teď ještě něco o osudu. Kamarádka celé prázdniny makala, aby mohla jet na dovolenou s kámoškou do Řecka. Večer před odjezdem zjistila, že má prošlý pas :-o :-S :-( ;-( Volala paní z cestovky, ale na poslední chvíli s tím nic nešlo dělat. Tak přišla o 8 000,- a několika měsíční práce byla k ničemu. Nejela, ale v době, kdy si měla užívat na řecké pláži potkala bezva kluka a šíííleně se zamilovala. A teď jsou spolu :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?