Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
elis: no,my sice plánujem,ale všechno je to teorie a rozhodně do roka a do dne to fakt nebude,nejdřív 2010 my chceme taky spolu napřed bydlet a pak se uvidí.Koukám,že tady jsou samé únorové lásky :-)
Odpovedať
No my jsme březnová láska, to je skoro taky únor :-) .
Odpovedať
Jo a chtěla jsem se zeptat...dneska budu vařit k večeři krevety a ještě nikdy jsem to nedělala...nemáte někdo třeba nějakou zkušenost? Raději jsem si je koupila už očištěné, protože nevím, jak bych je měla správně upravit.
Odpovedať
Profilova fotka
Princeznicko, v roce 2010 se bude vdávat Charlize! Je to krásný kulatý rok x-) Ono to ale zase není zase tak za dlouho. Už je polovina září...ono to sletí. Však uvidíš, pokud na to budete za ty dva roky připravení a budete mít kde bydlet, není problém ;-) My jsme lednová láska. Kolem toho února se to točí :-) V únoru mám narozky :-) Holky, kdy máte narozky? Rok narození máme přibližně stejný, ale přesné datum narození nevíme. Já jsem 9.2. a ročník 1988 :-D Petunko, krevety jsem ještě nikdy nevařila :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jo! Petun, diskuze o vaření. Snad holky do večera poradí ;-) http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovedať
ahojky :) tak na zopakovanie, ja som 11. juna (cervna) a rocnik - no schvalne ci uhadnete :-D petunko, krevety sme varili ked som bola v australii ale uz si nepamatam ako :-N x-) ale pamatam si ze boli fakt vynikajuce :-D mnamiky.....to bola nasa posledna vecera v Sydney (ak neratam tu na letisku lebo nam meskal let...tak nam spolocnost Qantas velkodusne darovala kupom na 15 dolarov ktore sme mohli prejest a prepit v letiskovom bufete :-D )
Odpovedať
Děkuju za ty krevety :-) . Pak dám vědět, jak to dopadlo. Ale pro jistotu jsem koupila i filety z lososa, kdyby mi nahodou utekly z panve ;-) nebo nastal nějaký jiný problém. No jinak já jsem 5. 9. 1988.
Odpovedať
petunka, tak to vsetko najlepsie k minulotyzdnovym narodkam :) vitaj medzi nami dvadsiatnickami :-D koniec tinedzerskemu zivotu...ach jo....... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Petunko, tak to jsi měla minulý týden narozky.. Dodatečně přeju všechno nejlepší!!! :-) Já jsem 6.12. 1988.
Odpovedať
dizinka, chcela si stihnut mikulasa, priznaj sa! :-D x-) dobre si si to vypocitala ;-)
Odpovedať
Veronice, děkuju...však teď každou chvilku mi přijde taky ještě popřát jedna kamoška :-) a tak kolem osmé se mi konečně vrátí miláček, ani nevíte jak se těším...i když myslím, že nám to prospělo, protože jsem po 3 a půl letech byli poprvé čtrnáct dní bez sebe.
Odpovedať
aspon si budete viac vzacni :-) tak preto ta slavnostna vecera, pekne :-) potom napis ako to dopadlo :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jj, napíšu...brambory už jsem upekla a za hodinu, až odejde ta kamoška se do toho pustím :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Spíš jsem si počkala, protože jsem se měla narodit někdy koncem listopadu. Nj asi jsem chtěla mít nějaký extra datum. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ver: já bych málem zase stihla Tři krále, ale na ty je moje mamka,tak jsem o den dřív,no :-)
Odpovedať
mno moja maminka je zas 10.6. :-) o den skor nez ja, ale mala som sa narodit uz koncom maja...chcela som proste aby sme narodky oslavovali spolocne :-D
Odpovedať
elis: no o mesiac ste nás predbehli :-D a ktorý datum považujem za dôležitejší? To sa nedá povedať, pretože každý má niečo pekné v sebe. Aj naše stretnutie aj naša svadba. A za pár mesiacov pribudne ešte jeden pekný dátum :-)
Odpovedať
ahoj, dizinko my mame imatrikulaci ve ctvrtek... kam jdes na skolu? ja budu jizdenky zarizovat az od pondeli. ale nechce se mi tam! petunka88: muj tatik je taky narozeny 5.9. =) my spolu zacali chodit 8.5.2006 alespon mame zaruceny, ze ten den je volno... ale zname se od září 2003, to sme spolu zacali chodit na nemcinu v prvaku na stredni. ale ja na ty skole vydrzela jen rok... ale ted spolu budeme chodit do stejny skoly zase =) jo a narozky mam na aprila =)
Odpovedať
Ahooojte :-) Po dlhom, dlhom case konecne mozem pisat normalne, nesiel mi net, takze som bola pomimo asi dva tyzdne a v skole pisat, je take nijake, kazdy pozera...no ach. Normalne vam zavidim, ze ju uz mate za sebou, aj ja by som chcela ;-) Akosi ma nebavi, neviem ako bolo za vasich cias, ale teraz je vsetko take zdivocene, malo ktory clovek je taky, ze "v poriadku" :-S No nic s tym nenarobim/e :-) Ale chcem sa vas opytat jednu otazocku, neviete ci sa musi ist vybavovat na sud povolenie na svadbu, aj mesiac pred 18.narodeninami? Citala som na nete, ze sobasit sa smu len osoby nad 16.rokov aj to s povolenim sudu, a väcsinou vtedy, ked cakaju prirastok, ale teraz myslim bez babatka, neviete?
Odpovedať
ahojte, auri aj ja som v aprili ;-) mám lehký datum 23.4. simija: ano, bez povolenia súdu ťa nikto nezosobáši pred 18. rokom a súd dava väčšinou povolenie, ked je v tom tehotenstvo alebo už dieťa. Inak ten mesiac budeš mesieť vydržať ;-)
Odpovedať
dominka11: Tak to si ma nepotesila :-( Myslela som, ze keby som ju mala tesne pred 18.narod. tak mesiac pred, tak by to slo...
Odpovedať
Profilova fotka
simija: domi ma pravdu,bez povoleni to nejde,budes to muset vydrzet.Na kdy to planujete?
Odpovedať
princeznicka2411: Tak, chceli by sme o rok, neviem, ci by to stalo zato chodit po sudoch a vybavovat, ci pockat ten mesiac...
Odpovedať
Profilova fotka
já si právě myslím,že to ani za to nestojí,že je fakt lepší si počkat.Takže je Ti 17?
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, mam noveho synovca x-) vola sa Andrej, predbehol svoj termin asi o 2 tyzdne. mal 3 kila, 50 cm a uz sme mu pokupili krasne darceky :-D skoro som tam ostala, v tom detskom oddeleni :-) ahoj simi, dlho si tu nebola, ja si myslim, ze mesiac uz nie je vela, to sa oplati pockat;-) tych vybavovaciek by bolo tolko, ze by vam to len sprotivilo pripravy svadby. nepaci sa vam ziadny iny datum mesiac po? :-)
Odpovedať
domi: opravdu lehce zapamatelny datum... jak pokracuje teseni na mimiska? my se o miminku bavili predevcirem... takze to treba dopadne tak, ze jestli vsechno ve skole pujde bez problemu, tak zkusime zvladnout 4 roky bakalare a pak nez prestoupime na inzenyra, zkusime vlitnout na miminko a inzenyra si pak muzem dodelat ja pri matersky a pritel pri praci. a nebo taky pockame a zkusime to az po inzenyrovi. to az jak rekne pan doktor, aby moje nemoc nebyla miminku spis na skodu...
Odpovedať
simija: a prečo chceš mesiac pred 18-tkou? kedy máš narodeniny? Tak si svadbu nadeľ na narodeniny, ked už sa nemôžeš dočkať ;-) aurinko: všetko ok, malý vystrája a niekedy mám pocit ako keby tancuje break dance :-D a konečne začínam vidieť tehotenské brucho a aj ostatní :-)
Odpovedať
jsem zapomnela charlize poprat k synovcovi! :-( tak at malicky roste jako z vody! i ja se nemuzu ovladnout, kdyz vidim pritelova skoro synovce nebo jeho sestrenku. to me ty chute na mimi popadaji jako divi! simija: i ja se divim, proc na tu svatbu tak spechas pred 18.tyma narozeninama... opravdu vydrz, ono ti stejne nic jineho nezbyva... dominika11: a kdy ze to mas termin?
Odpovedať
Profilova fotka
charlize: taky moc a moc gratuluju k synovcovi a at dela vsem jenom radost! Jani,to ja ani nemam takovy chute na mimi jako Ty,ale ono to taky casem prijde.Tesim se na to,ale nejak mam porad pocit,ze je casu dost simija: koukam,ze tomu nikdo z nas nerozumi,proc chces mesic pred osmnactinami,vsak to muze pockat,ne?za ty obihacky to fakt nestoji
Odpovedať
simija: Já si zjišťovala už asi v 16ti, jak to udělat, abych se mohla vdát před 18tinami, už si to přesně nepamatuju, ale není to vůůůůbec lehké. Hlavně tě prvně soud musí zplnoletnit, něco to stojí a celkově to vyřizování trvá asi půl roku. Nevidím jediný důvod, proč nevydržet o měsíc déle. Vážně ty obíhačky za to vůbec nestojí a pokud v tom není dítě, tak to soud na 99% ani nepovolí ;-).
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?