Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Ahojte...stejne si myslim, ze uz tady taky pomalu, ale jiste nejsme nejmladsi. A co je na tom, kdyz mame partnera, mame se radi, vyhovujeme si, uz jsme spolu dyl...proc by jsme si nemohly planovat a uz i pomalu realizovat budoucnost?
Odpovedať
Profilova fotka
Dominka, a brusko odfot!!!
Odpovedať
mám foto zo včera na modrej streche v albume, kukni tam ;-) som tam celá ako vyzerám.
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej, Domi, to je super! takze zaklady hotove...parada. bude aj pivnica? brusko krasne, boze ja ti tak zavidim :-D ale v dobrom samozrejme, ti to prajem. uplne super. a slusia ti tie vlasky :-)
Odpovedať
no dnes sa to cele zabetonovalo, takže platna je hotova chvalabohu. Pivnicu nemáme. A dakujem, len ma už toľko nechválte, lebo sa budem hanbiť :-D idem sa osprchovať, tak zachvílku som tu.
Odpovedať
Profilova fotka
a co by sme ta nechvalili?? to je cista zavist :-D tehotne treba podporovat, ne? sak aj Fico hovori, ze mame malo rodiciek a malo deti :-) tak podporime my teba a potom o par rokov ty nas...alebo budes tehotna znova ale s nami. kedy chcete druhe? ja som rozmyslala, ze si spravime jedno hned po skole, a potom na chvilku po nom do prace, a potom take skorodvojky, tesne po sebe dve babatka. lebo my veeeelmi chceme tri, ked budu korunky. a dobre, ze nemas pivnicu, ani ja nechcem, radsej vsetko nepotrebne vyhodim :-D mame teraz velky dom a je to tu hrozne, bordel az strach. a Domi, ako je to teraz? platna ostane takto na zimu a dostaviate na jar, alebo date mury hore este?
Odpovedať
charlize ...troska som sa asi zle vyjadrila, o rok a pol by sme sa uz chceli brat, a vtom istom /skolskom/ roku koncim aj vysku takze tak pre upresnenie.. na margo toho co ste tu pisali.. mne to pripada tiez trocha trapne ze kazdemu ako keby to vadilo ze niekto si chce zalozit rodinu... vidim to takto, ze v poslednej dobe stretavam plno zien co maju uz k 30tke a behaju zhanaju po diskotekach muzov lebo zacinaju mat strach, ze sa nevydaju a ostanu starymi dievkami....a ani by ste neverili kolko ich poznam.. takto skoncit urcite nechcem...a predsa ak niekoho milujem tak nieje co riesit... ps: prave som videla postu pre teba - ceska televizia - a bol tam ukazkovy priklad: zena sa nevydala za muza ked mala okolo 20tky pretoze...a po 17 rokoch si ho dala zavolat lebo ho milovala, a velmi lutovala ze si ho vtedy nezobrala..samozrejme on bol uz stastne zenaty a pozeral sa na nu ako puk, co teraz chce!
Odpovedať
tak to vôbec neviem, ako s druhým...teraz si hovorím, že nám bude stačiť možno len jedno, ale človek sa mení aj názory, možno o 5rokov si poviem, že chcem 3. Ty to máš pekne naplánované :-D V stavbe pokračujeme, v pondelok sa ide murovať, chceme stihnuť komplet hrubu aj strechu, okna dat, nech sa aj v zime môže robiť vo vnutri. A do leta dokončiť.
Odpovedať
Profilova fotka
ellka, uz chapem :-D my budeme v piataku, ked bude svadba... no a ja zas poznam kopec zien (sesternice a bratranci su mi najlepsim prikladom) ktore sa snazia otehotniet okolo 35ky a teda maju co robit, aby pocali aspon toho jedneho potomka. a to nehovorim o tych, ktore maju pocit, ze 35 je este relativne malo na to, aby prestali budovat karieru, no ale deti chcu. dakujem, neprosim.
Odpovedať
aj ja takých poznám...
Odpovedať
Profilova fotka
a nechceme predsa dopadnut ako ony 8-)
Odpovedať
to nám nehrozí ;-) idem si už lahnut, tak dobru noc. zajtra pokračujeme :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
No holky, čekala jsem, že se do mně takhle pustíte! Teď se neuražte, ale nebude to tím, že Slováci jsou trochu religióznější než Češi? Tak možná i to na to má vliv? Já nikoho nesoudím, psala jsem přeci, jen se ptám? V dnešní době je to asi trochu neobvyklé brát se brzy, ale máte pravdu, je to individální a každý to cítí jinak. L.
Odpovedať
Profilova fotka
Nazdar holky! Vy jste se teda rozjely! Měla jsem co číst :-) Ellko, vítej mezi námi :-) Mám dneska hodně práce, tak jsem vás přišla jen pozdravit. Mějte krásný den, Domi, Ty už neuklízej a šetři se ;-) Zítra mám volno, tak s vámi pokecám déle ;-) Mějte se, babky :-)
Odpovedať
ahoj! :-) som konečne späť. :-D chýbala som vám? vítam nové členky, budem si musieť prečítať aj pár strán dozadu. ;-)
Odpovedať
ahoj ericca :-) jasne ze si chybala
Odpovedať
Profilova fotka
Jééé! Bambullko, krásná fotka! x-) Eri, to víš, že jsi chyběla :-) Jak to jde v autoškole? Už víš, kdy budeš mít zkoušky? Letím do města dělat ankety a získávat tak kontakty na semináře péče o pleť. Pak jedu učit. Držte pěsti ;-) Tak papapa, večer se snad ozvu :-)
Odpovedať
Ahojte, eri jasne, že si chýbala :-D ako pokračuješ?
Odpovedať
Profilova fotka
No ahojte! elis,diki za privítanie...:) dominika,ty si ale krásna mamička,veľmi ti pristane to bruško ;-) kedy príjde na svet?už viete čo to bude?
Odpovedať
ahoj jucuska, termín mám na 19.12. a bude chlapec ;-) a dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Aj moja kamarátka,možno poznás andyika čaká na december,aj ona bude mať chlapčeka...Meno už máte?
Odpovedať
Poznám, meno máme na 99,9%. Po ockovi ;-) to by sa musel stať nejaký zázrak, aby sa to zmenilo, lebo už ho tak všetci voláme :-D jee, akurát pozerám, že dnes máme 8 mesiacov od svadby. Rýchlo to uteká.
Odpovedať
Profilova fotka
No vidíš,vedela som,veď ste decembrovky a ona je tiež často na fóre...Tak vidíš,ak ste mali svadbu pred 8 mesiacmi,tak sa vám babo aj pomerne skoro podarilo,niekto sa "trápi" aj roky ...
Odpovedať
Elis autoškola v pohode, skúšky mám 25.9. tak musím trocha zamakať čo sa testov týka. :-) bambulka máš krásnu fotku. sa podobáš na jednu moju kamarátku, ale ona je blond. Domi - teraz sa mordujem s autoškolou a prednáškami. mám v rovnaký deň jazdy aj prednášky, tak to budem musieť neako poprehadzovať, aby som bola na prednáškach. pobehala som lekárov, dostala som lieky. mám ich nasadené na posilnenie imunity. ešte mi chcela lekárka robiť testy, no keďže som prechladnutá tak až keď sa vyliečim. bude mi zisťovať či nemám na niečo alergiu.
Odpovedať
to hej, po 2mesiacoch.
Odpovedať
elis_two, ericca dakujem, to len taka narychlo splasena fotka z mobilu :-D neviem preco , ale stale mi hovoria ze sa na niekoho podobam, raz na kamaratku, raz na sesternicu kohosi, raz na nejaku moderatorku, mamine koegyne mi povedali ze sa podobam na Elisu z Rovimbrozi (to chodilo na markize) uz mam kopu zazitkov s mojim "face-om" x-)
Odpovedať
heh, oprava- Rivombrozi :-N
Odpovedať
jeden čas sa aj mne stávalo, že mi hovorili na koho sa podobám. teraz už nie, asi som z toho vyrástla. :-D
Odpovedať
mne sa stalo ze mi volala sesternica, ze ma videla na domasi na kofole s mojim ex. Pritom on si nasiel babu , ktora sa namna neskutocne podoba. Preco asi... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky holky! Eri,zkoušky zvládneš,jsi šikula,držím palce bambu:mně taky všichni říkají,když mě vidí prvně,že jsem někomu podobná a tak,ale já ten pocit nemám ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?